Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

50 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Ewicz~

~Ewicz~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2017 - 17:26

Nie ważne czy był znanym Dj, gwiazdą disco polo czy pracownikiem sklepu ważne że z powodu swojej głupoty zginęła niewinna osoba, więc zasługuje na to żeby isc do więzienia.
Bez przesady. W środowisku Tom Swoon był znanym artystą - miejsce w Top100 DJ Mag nie bierze się znikąd, podobnie jak współpraca ze Stevem Aoki albo Iggy Azaleą - wiem, że horyzonty muzyczne Polaków wyznacza Maryla Rodowicz i Zenek Martyniuk i wiem, że w dobrym guście jest w Polsce bezprzykładnie zgnoić każdego, komu w ten czy inny sposób powinęła się noga, ale czasami warto jest wykorzystać okazję i milczeć.

#22 ~Sam~

~Sam~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2017 - 18:25

Zacznijmy od tego że nie jest to muzyka klubowa,elaktroniczna tylko dyskotekowa ,jest to EDM czyli współczesna kontynuacja muzyki dance wraz z cała marketingową otoczką sztucznie kreowanymi gwiazdami.

#23 ~Plaga69~

~Plaga69~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2017 - 18:49

Parkietny ile jeszcze wypocisz artykulików na temat tego patusa? Co dzień nowe info. Może napisz co ten morderca zjadł na śniadanie albo jaki stolec oddał. Temu bydlakowi nie warto poświęcać miejsca nawet w waszym marnym portaliku.

Żal czytać te wszystkie twoje wypociny prostaku. Wszędzie ciebie pełno i zawsze jest to prymitywny język

#24 ~Arek~

~Arek~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2017 - 18:58

Nie wiem, kto wymyśla tutaj takie głupoty, ale mogę powiedzieć, że żadnego zajechania drogi nie było. Nie było też żadnego samochodu-widmo, któremu kierowca Bory miał rzekomo umożliwić wjazd z drogi podporządkowanej i przez to niby zajechał drogę pijanemu gówniarzowi.

Nie żyje pasażer Bory, a kierowcy nic się nie stało, więc przestańcie co niektórzy pisać bajki.

Co do tego gnojka, to powinien mieć zarzut umyślnego zabójstwa, ponieważ będąc pijanym świadomie wsiadł za kierownicę. Wiedział przecież, że pił. Nikt mu tego alkoholu na siłę nie wlał do ust. Sam też wsiadł do auta i odjechał będąc pijanym. Powinien dostać dożywocie. Natomiast dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów to pic na wodę, bo po już 10 latach można starać się o przywrócenie uprawnień. Z resztą, polaków, którzy otrzymali taki zakaz nic nie powstrzymuje przed tym, aby wsiąść za kierownicę bez uprawnień. Mają to gdzieś. Przecież żyjemy w Polsce. W kraju, w którym prawa katów i sprawców wszelkich nieszczęść stoją wyżej aniżeli prawa ich ofiar. 

#25 ~plaga69~

~plaga69~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2017 - 19:04

Stać go na dobrego adwokata do dostanie 2 lata wyjdzie po roku od tego odliczą mu 3 miesięczny areszt,wiec tak naprawde wyjdzie po 9 miesiącach maksymalnie bo oczywiście zaraz się zacznie kombinowanie ze złym stanem zdrowia itp, za kasę można wszystko,znam to z osobistych przykładów jak to wygląda w praktyce.

Ty i dobrze poinformowany. Teorie spiskowe snujesz a g... wiesz. Jego rodzina to zwykli ludzie bez ukłdów to nic nie będą w stanie zrobić. A poza tym śmieszne jest powielanie bzdur obecnej władzy na temat sądów które jak widać ty łykasz i powielasz. Wyrok będzie i na pewno srogi

#26 ~plaga69~

~plaga69~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2017 - 19:05

Stać go na dobrego adwokata do dostanie 2 lata wyjdzie po roku od tego odliczą mu 3 miesięczny areszt,wiec tak naprawde wyjdzie po 9 miesiącach maksymalnie bo oczywiście zaraz się zacznie kombinowanie ze złym stanem zdrowia itp, za kasę można wszystko,znam to z osobistych przykładów jak to wygląda w praktyce.

Ty i dobrze poinformowany. Teorie spiskowe snujesz a g... wiesz. Jego rodzina to zwykli ludzie bez ukłdów to nic nie będą w stanie zrobić. A poza tym śmieszne jest powielanie bzdur obecnej władzy na temat sądów które jak widać ty łykasz i powielasz. Wyrok będzie i na pewno srogi

#27 ~Jasiek~

~Jasiek~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2017 - 19:29

Ludzie co wy z tą muzyką?! 

Nieważne to jest jak dla mnie wcale a wcale,zabił człowieka prowadząc naje***y jak szpak.

Jeżdżę tą drogą co drugi dzień od dziesięciu lat i czegoś takiego nie widziałem ba ciekawe czy radar zdążył mu pstryknąć fotkę bo jest przed miejscem wypadku?

Reasumując powinien dostać maksymalny wymiar za to co zrobił!

#28 ~Klaudiusz~

~Klaudiusz~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2017 - 19:53

Niech ktoś, kto to ogarnia zorganizuje zbiórkę dla dzieciaków, bo to nie jest bogata rodzina a swieta ida. Nie wiem, moze jakieś siepomaga czy cos.

#29 ~Xxx.~

~Xxx.~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2017 - 20:55

Nie rozumiem komu i czemu mają służyć komentarze zarówno tutaj jak na Facebooku i Instagramie. Rozumiem każdy z nas (fanów) i nie tylko nie usprawiedliwia Doriana pod względem prowadzenia auta pod wplywem alkoholu. Ale na litość ludzie można się opanować chociaż troszeczkę z zawistnymi komentarzami i pomyśleć że oprócz tego że straci to na co do tej pory ciężko pracował to także ma na sumieniu kogoś i bedzie mial do konca zycia . On nie siedzi teraz w celi z uśmiechem na twarzy i nie cieszy się z tego co zrobił.
Sądzę że strata kariery to najmniejszy problem jakim on się teraz przejmuje . Poniesie tego konsekwencje a robienie szumu na darmo nie pomaga ani rodzinie ofiary albo samemu Dorianowi.

#30 ~Marzena~

~Marzena~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2017 - 21:20

Przykre bo to akurat mojej kolezanki z pracy meza brat jest ofiarą

#31 ~Dj~

~Dj~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2017 - 21:25

Ale na litość ludzie można się opanować chociaż troszeczkę z zawistnymi komentarzami i pomyśleć że oprócz tego że straci to na co do tej pory ciężko pracował to także ma na sumieniu kogoś i bedzie mial do konca zycia . On nie siedzi teraz w celi z uśmiechem na twarzy i nie cieszy się z tego co zrobił.
Sądzę że strata kariery to najmniejszy problem jakim on się teraz przejmuje . Poniesie tego konsekwencje a robienie szumu na darmo nie pomaga ani rodzinie ofiary albo samemu Dorianowi.

Może mamy go teraz żałować?
Niewinny człowiek stracił życie. Na jego miejscu powinien byc teb bandyta.
Oby wyrzuty sumienia nie pozwoliły mu nirmalnie funkcjonować już do końca swego marnego żywota.
Dzieci straciły ojca. Ta myśl powinna mu towarzyszyć w każdego dnia, każdej nocy, każdej minuty.

#32 ~Xxx.~

~Xxx.~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2017 - 21:34

Ja nie karze nikomu go żałować. I nie mowie ze ma nie ponieść kary za to co zrobił. Ale komentarze nie pomagają nikomu . A wyrzuty tak masz rację będą go męczyć całe życie i to też jest rzeczą oczywista

#33 ~W~

~W~
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2017 - 01:04

Q a ty widzę że byłeś już na haremie bo już nawet masz receptę na ból du..y

#34 ~Mk~

~Mk~
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2017 - 01:29

Nikt go nie żałuję. Ale za swoje czyny powinien dostać max. wymiar kary.

#35 ~qwerty~

~qwerty~
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2017 - 02:51

KK Art 177 przewiduje z to karę od 6 miesięcy od 8 lat więzienia.

Czynniki wpływające łagodząco na wymiar kary:

- młody wiek, szansa na resocjalizację

- niekaralność, brak recydywy

- brak próby ucieczki z miejsca wypadku

- skrucha, przyznanie się do winy (zakładam, że to poleci adwokat)

Czynniki wpływające na zaostrzenie wymiaru kary:

- alkohol (2 promile to jednak nie jazda na lekkim kacu albo po piwie)

W praktyce dostanie 6 lat, wyjdzie po 4-5, czyli może nawet przed 30, więc i tak nie ma źle. Chłopak zmarnował sobie kilka lat życia i dodatkowo musi żyć ze świadomością, że zabił człowieka.

Nie jesteś na bieżąco z k.k. Od 1 czerwca tego roku kara za to przestępstwo wynosi od 2 do 12 lat więzienia, nie ma możliwości zawiasów. 

Mam nadzieję, że zostanie potraktowany surowo.

#36 ~Sss~

~Sss~
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2017 - 06:12

Z niego jaki znany DJ pierwszy raz na oczy słyszę :)

#37 ~Mina~

~Mina~
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2017 - 06:17

Ludzie dajcie spokój , wszyscy cierpimy z powodu tego co się stało . Skąd inf ze Dorian ma pieniądze ???? Nie ma ich tyle co myślicie i na pewno odsiedzi swoje . Obie rodziny cierpią , jego również ....

#38 ~Unidox~

~Unidox~
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2017 - 07:38

Chory kraj,Niemce co przejechała się bezprawnie L po niezdanym egzaminie,grozi do 5 lat a ten może dostać do 12. A zabił człowieka a we krwi 2 promile...

#39 ~Xxx.~

~Xxx.~
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2017 - 09:28

Tez tak sądzę cierpią obie rodziny nie mowie o Dorianie. A wypisywanie obieg nie pomaga nikomu . Myślę że rodziny nie mają teraz głowy żeby czytać te wypociny i wogole. I całe szczęście

#40 ~Andrew~

~Andrew~
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2017 - 10:15

Ja nie karze nikomu go żałować. I nie mowie ze ma nie ponieść kary za to co zrobił. Ale komentarze nie pomagają nikomu . A wyrzuty tak masz rację będą go męczyć całe życie i to też jest rzeczą oczywista

Komentarze nie pomagają nikomu a sam/sama komentujesz co niby nie pomaga. Taka jest kolej rzeczy - skoro jest osobą publiczną to musi się liczyć z tym, że spłynie na niego w tej chwili potępienie, bo stanowczo za to zasłużył. Czas minie, ludzie dadzą sobie spokój. To normalne. Przecież żadna większość nie życzy mu śmierci ani nie pisze, że go zabije. Potępia tylko w otwarty sposób jego zachowanie, bo to w takim wypadku mógłby to byś każdy z nas. Moim zdaniem nic w tym nadzwyczajnego, że jest taki odzew.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych