Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

58 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Rado~

~Rado~
  • Goście

Napisano 12 lipiec 2015 - 17:37

Jak zwykle w tym samym miejscu, po co ten pośmiech ahhh.

#2 ~babigoszcz~

~babigoszcz~
  • Goście

Napisano 12 lipiec 2015 - 19:12

jeżdżą za szybko pacany  pchają się  sku***ele  na trzeciego  czy rower  czy motor  jedzie  nie  ważne  pcha się idiota  taki  

#3 ~vic~

~vic~
  • Goście

Napisano 12 lipiec 2015 - 19:36

Typowe za§nięcie za kierownicą, zdarza się najlepszym. Kondolencje.

#4 ~babigoszcz~

~babigoszcz~
  • Goście

Napisano 12 lipiec 2015 - 19:57

Jechałem dzis z nad morza palant jechał za mna lewym pasem i zaczoł mi mrugac swiatłami abym mu zjechał z lewego pasa jak i prawy tak i lewy były zajete kierowcy ktorzy tak robia  którzy mrugaja niech sie j....pna w głowe młotkiem idioci jedni a jak mu zjechałem jeszcze fuck off mi pokazał teraz nikomu nie zjade

bo to  barany  

#5 ~aaaaaaa~

~aaaaaaa~
  • Goście

Napisano 12 lipiec 2015 - 20:45

bo to  barany  

masz racje hehe ze barany

#6 ~jim~

~jim~
  • Goście

Napisano 12 lipiec 2015 - 21:29

BMW= Będziesz Miał Wypadek...

#7 ~Marcin~

~Marcin~
  • Goście

Napisano 12 lipiec 2015 - 22:51

Nie wiecie co sie stało to co piszecie buraki to morze i wy jesteście skoro takie komentarze piszecie.Po pierwsze nie zapier***al ani nie samochód rumpel tylko nowy z salonu i wracał z urlopu z żona i dzieckiem i nikomu nic sie nie stało tylko porządny rozsądny czlowiek zgina.Uszanujcie zmarła osobę i jego rodzine bobrze to samo każdego z was spotkać.Nie życzę nikomu żeby zdechł bo nawet zwierze nie zdycha tylko umiera

Prawda

#8 ~Daniel~

~Daniel~
  • Goście

Napisano 12 lipiec 2015 - 22:52

Znowu burak w skodzie ! Tak burak zasuwał , że na zakręcie go wyniosło i przywalił , tylko szkoda , że nie w drzewo i ucierpieli przez niego inni , na szczęście zdechł .

. Wyniosło to i moze ale twój mózg,bo normalny człowiek tak nie pisze obyś ty zdechł.Zastanow sie co piszesz jak nie wiesz co dokładnie sie stało.Wyrazy współczucia dla zony i rodziny.:(

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 lipiec 2015 - 23:12

Jechałem dzis z nad morza palant jechał za mna lewym pasem i zaczoł mi mrugac swiatłami abym mu zjechał z lewego pasa jak i prawy tak i lewy były zajete kierowcy ktorzy tak robia  którzy mrugaja niech sie j....pna w głowe młotkiem idioci jedni a jak mu zjechałem jeszcze fuck off mi pokazał teraz nikomu nie zjade

lewy pas jest od wyprzedzania a nie od jazdy równym tempem z prawym więc dobrze, że cie zmrugał a fucker pewnie dlatego bo blokowałeś lewy ....

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 lipiec 2015 - 23:17

mistrz na starym ruplu,kontra dwa inne rozklekotane rzęchy!,remis !! mistrz sztywny, już nikomu się nie wpierd.li i to jest świetna wiadomość !!3 ruple rozbebeszone!!zrobiło się bezpieczniej!!

mistrzu mocny to ty jestes w gębie i pisowni nie życzę zle nikomu za to TOBIE to o:1 nikt nie bedzie poszkodowany a TY do ziemi .Jak sie nie rozjebiesz to CIEBIE rozjebia i to bedzie piękna wiadomość kondolecje dla rodziny

#11 ~rarytasy~

~rarytasy~
  • Goście

Napisano 12 lipiec 2015 - 23:53

dzisiaj niewiele brakowało, aby takiemu najeb...  jadę sobie gdańską 60 (dozwolone 50) lewym pasem, prawym cisnie wiele aut przepisowo a na du*** siada mi jakiś wiesniak w ruplu i mruga, potem trabi, raz przyhamowałem, żeby w d*** przywalił, ale akurat byłem w robo i sie spieszyłem, więc pojechałem..  Jakbym jechał z zakupów, to staje, goscia wyjmuje i napierd na miejscu...  co to za patole, kim on jest aby mi mrugać, że jadę przepisowo

#12 ~KOLO~

~KOLO~
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2015 - 04:48

dzisiaj niewiele brakowało, aby takiemu najeb...  jadę sobie gdańską 60 (dozwolone 50) lewym pasem, prawym cisnie wiele aut przepisowo a na du*** siada mi jakiś wiesniak w ruplu i mruga, potem trabi, raz przyhamowałem, żeby w d*** przywalił, ale akurat byłem w robo i sie spieszyłem, więc pojechałem..  Jakbym jechał z zakupów, to staje, goscia wyjmuje i napierd na miejscu...  co to za patole, kim on jest aby mi mrugać, że jadę przepisowo

DLATEGO JA NIKOMU JUZ Z LEWEGO PASA NIE ZJADE NASTEPNYM RAZEM PRZYCHAMUJE MOCNO JAK BEDZIE SIEDZIAL NA DVPIE I SIE SKONCZY MRUGANIE

#13 ~KOLUNIO~

~KOLUNIO~
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2015 - 04:51

lewy pas jest od wyprzedzania a nie od jazdy równym tempem z prawym więc dobrze, że cie zmrugał a fucker pewnie dlatego bo blokowałeś lewy ....

LEWY PAS JEST OD WYPRZEDZANIA  DOKŁADNIE ALE JAK JA JADE LEWYM I WYPRZEDZAM I JEST CIAG AUT NA PRAWYM TO NIE MUSZE FRAJEROWI ZJEZDZAC Z LEWEGO  I TYLE W TEMACIE TAKZE MOZE SOBIE MRUGAC  DO US.NEJ SMIERCI

#14 ~Kierowca~

~Kierowca~
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2015 - 04:55

Szanowni Kierowcy jedna podstawowa zasada w Polsce mamy ruch prawostronny wiec po wykonaniu manewru zjedz kierowco na prawy pas A jak nie wiesz o czym pisze zapraszam do sąsiadów zza odry i prosze tam uczyć sie kultury jazdy

#15 ~alf~

~alf~
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2015 - 05:06

BMW= Będziesz Miał Wypadek...

zmien tabletki bo te ci nie pomagaja a z choroba glowy nie ma zartow 

#16 ~emil~

~emil~
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2015 - 06:23

Znowu burak w skodzie ! Tak burak zasuwał , że na zakręcie go wyniosło i przywalił , tylko szkoda , że nie w drzewo i ucierpieli przez niego inni , na szczęście zdechł .

nikt nie zjechał tylko zasłeb jak niewiesz to nie pier*** takich głupot

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2015 - 08:26

LEWY PAS JEST OD WYPRZEDZANIA  DOKŁADNIE ALE JAK JA JADE LEWYM I WYPRZEDZAM I JEST CIAG AUT NA PRAWYM TO NIE MUSZE FRAJEROWI ZJEZDZAC Z LEWEGO  I TYLE W TEMACIE TAKZE MOZE SOBIE MRUGAC  DO US.NEJ SMIERCI

Pasy ruch są do jazdy i do wyprzedzania !!!!!!!!!! Du... jest od sra.....!!!!!!!!!!

#18 ~xxx~

~xxx~
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2015 - 08:37

no zgineła   osoba  no  ale  co   to zmieni  dalej  zasówają  kierowcy  idioci  nie zrozumieją  tego  :/

takich to łapać   i za  kraty   wtedy  bedzie  mniej  wypadków  :)

#19 ~an~

~an~
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2015 - 08:45

Bo idioto lewy jest do wyprzedzania! tak ciezko to zrozumieć?

#20 ~ilka~

~ilka~
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2015 - 10:53

Ty sam jestes burak ze tak piszesz,jak nie znales czlowieka to nie mozesz go oceniac!!!To byl moj kuzyn :( Kondolenje :(

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych