Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

77 odpowiedzi w tym temacie

#1 davyjohn

davyjohn

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 118 postów

Napisano 20 sierpień 2012 - 10:33

Zabrakło naklejki "patrz w lusterka" czy znowu prędkość i drugi nie wyhamował?

PS Panie REDAKTORZE: motocykl, nie motor.

#2 ~GT-~

~GT-~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2012 - 10:42

Kolejny specjalista z internetu. Naklej sobie jakąś naklejkę na monitor zamiast bzdury pisać. Każdy taki temat przyciąga internetowe hieny, które dorzucają swoje 3 grosze.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2012 - 12:19

Szkoda człowieka. Nie ma co klepać o naklejkach i lusterkach.

#4 ~Łukasz~

~Łukasz~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2012 - 12:38

Mam nadzieje ze utne tym komentarze kolejne...
Jakie znaczenie ma przyczyna?! Skutek jest tragiczny. Bez znaczenie czy jeden z kierowcow nie uzyl kierunkowskazu czy drugi jechal za szybko.
To byl WYPADEK. Nie zycze nikomu ale zdazyc sie moze kazdemu i nie wrzucajmy wszystkich do jednego worka.
Tym bardziej w tym wypadku gdzie zginal CZLOWIEK ktory chcial zyc, mial rodzine a parszywe hieny probuja go oczerniac w JAKIKOLWIEK sposob

#5 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2012 - 13:18

jeśli wiadomość, że zginął człowiek jest dla ciebie dobrą wiadomością to prawdopodobnie powinieneś się leczyć. ten człowiek miał 29 lat i zostawił żonę...

#6 ~Technik~

~Technik~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2012 - 13:42

Wreszcie jakaś dobra wiadomość. Mam dość tych ćwoków hałasujących prującymi złomami 140km/h przez miasto.

Więcej takich niusów!

Ty darwin sam jesteś ćwokiem ! pewnie nawet rowerem nie potrafisz jeździć a do sklepu wysyłasz kuriera :wacko: internetowa kanalio ! Jak dla ciebie śmierć człowieka bez względu na to kim był, nic nie znaczy to kim ty jesteś anonimowy śmieciu ? Znasz przynajmniej jdnego motocyklistę , że się wypowiadasz na Nasz temat. Wpadnij na środowe spotkania do Szczecina to zobaczysz kto to jest motocyklista :ph34r: w dobrym tego słowa znaczeniu

#7 ~CEBULA~

~CEBULA~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2012 - 13:52

Do Darwina:
Sam jesteś ĆWOKIEM!!!
Jak nie masz nic mądrego do powiedzenia, to się po prostu nie odzywaj!
Będzie z pożytkiem dla wszystkich!!!
WIELKA SZKODA!

#8 ~MAREK~

~MAREK~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2012 - 15:42

ZNALEM ANDZEJA OSOBISCIE I NIEPISZCIE TAKICH PIERDUL
BO TO NIEJEST NA MIEJSCU

#9 ~Locco~

~Locco~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2012 - 15:50

T.L. ujawnij się parszywa Gnido. Przyjdź w środę na Wały to porozmawiamy od serca. Darwin Cibie też zapraszam

#10 ~MONIKA~

~MONIKA~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2012 - 16:36

LUDZIE CO WY PISZECIE ANDRZEJ BYL WSPANIALYM CZLOWIEKIEM ZNAM GO JUZ DLUGO I PROSZE NIE PISZCIE TAKICH ZECZY TO PRZYKRE !!! ALE POWIEM WAM JEDNO ZYCZE ABY WAS SPOTKALA TAKA TRAGEDIA MOZE SIE CZEGOS NAUCZYCIE TO AKURAT DO DARWINA I T.L deb***E!!!!!!!!!!!!!!!
ANDRZEJ NIECH CI ZIEMIA LEKKA BEDZIE!! :(

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2012 - 17:09

źebyś zdechł frajerze za tą wypowiedź. Tępa dzido po pierwsze jesteś bezmuzgiem bo od tych ludzi nie pobiera się organów do przeszczepu bo się nie nadają.Wywłoko trochę szacunku do zmarłych proszę. Gnoju ty.

Przecież ten troll perfidnie prowokuje do takich emocjonalnych wypowiedzi. Pewnie teraz siedzi przed komputerem i dostaje orgazmu z radochy.
Wrzuć na luz i nie karm trolla. <_<

#12 ~MAREK~

~MAREK~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2012 - 17:16

macie racje na deb***i niema rady
znalem andzeja 5 lat mieszkal w uk
byl dobrym czlowiekiem

#13 ~Trololol~

~Trololol~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2012 - 17:22

Mnie zastanawia jeden fakt, niekturzy tu piszą różne agresywne komentarze starają się wywoałać słowne przepychanik pewni bezpieczeństwa za swym monitorem.... a tak pacze sobie dla pospoiltego przesepcy internetowego, nawet na poziomie oszusta/cheatera z tibi ustalenie adresu ip grzębiąc w tym smiesznie zabezpieczonym forum nie stanowi większego problem xD proxy ? hmm kogo obchodzi jaki adresy będzie jak ustali tożasamość na podstawie zawartości komputera >.>

Zauważając że w każdym kolejnym motocyklowym temacie te same osoby piszą te same pierdoły komuś żyłka kiedyś strzeli da 50 zł jakiemuś łepkowi co ustali tożsamość weźmie siekierę i.... hmmm bardzo mnie to interesuje do czego dojedzie, może skończy się na wybitych żebach tylko

fascynuje mnie to ! :D

#14 ~Hornet~

~Hornet~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2012 - 19:36

popieram Darwina z całego serca.

a ta jego narzeczona, to coś dopiero dziś w dniu wypadku się dowiedziała, że on jeżdżi na motorze? każdy normalny człowiek na podstawie statystyk i widoków na ulicach dobrze wie, że motocyklista to samobójca. gdyby jej choć trochę na nim zależało, to by na nim wymogła żeby nie jeżdżił na motorze. widocznie jej nie zależało na nim wystarczająco...

dobry motocyklista, to martwy motocyklista, bo każdy martwy motocyklista to większe bezpieczeństwo na drogach dla kierowców, pasażerów samochodów i bogu ducha winnych pieszych, oraz dodatkowa nadzieja dla chorych czekających na organy do przeszczepu.

a każdy, kto do wypadku z motocyklistą wzywa pogotowie w czasie krótszym niż 5 minut, musi mieć świadomość, że pozbawia szansy kogoś czekającego na te organy.

w tym przypadku należy sie tylko cieszyć, że motocykliści wywołali wypadke między sobą i nie narażali życia niewinnych kierowców ani przechodniów. to jest dobry, radosny news!!!

porażka z ciebie... Zastanawiam się co tak naprawdę dzieje się w twojej psychice. moim zdaniem jest totalnie pozbawiona jakiegokolwiek sensu. Powinieneś się leczyć... W internecie jest wiele ogłoszeń do lekarzy psychiatrów, więc skorzystaj. I nie wypowiadaj się na tematy o których nie masz pojęcia. Namawianie do nie udzielania pomocy jest zagrożone pozbawieniem wolności do lat 3. Następnym razem zastanów się o czym piszesz...

#15 ~anka~

~anka~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2012 - 19:48

Był wspaniałym człowiekiem,był moim szwagrem

#16 ~K rzysztof~

~K rzysztof~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2012 - 20:07

Znałem Andrzeja od Roku Był dobrym kolegą aktualnie z pracy wiadomosć o s mierci dotarła do Mnie gdy Jestem za granicą ..... wieczny odpoczynek...... :( :(

#17 ~egon~

~egon~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2012 - 20:34

Zabrakło naklejki "patrz w lusterka" czy znowu prędkość i drugi nie wyhamował?

PS Panie REDAKTORZE: motocykl, nie motor.

hehe jaki pan "znawca tematu" i kolejny pan IDEALNY,tak kolego wszyscy to deb***e a ty jesteś mądry.

#18 ~egon~

~egon~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2012 - 20:40

Wreszcie jakaś dobra wiadomość. Mam dość tych ćwoków hałasujących prującymi złomami 140km/h przez miasto.

Więcej takich niusów!

Własnie kolego powinieneś byc usunięty z puli genowej jako mało intelektualnie wartościowy...

#19 ~egon~

~egon~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2012 - 20:46

popieram Darwina z całego serca.

a ta jego narzeczona, to coś dopiero dziś w dniu wypadku się dowiedziała, że on jeżdżi na motorze? każdy normalny człowiek na podstawie statystyk i widoków na ulicach dobrze wie, że motocyklista to samobójca. gdyby jej choć trochę na nim zależało, to by na nim wymogła żeby nie jeżdżił na motorze. widocznie jej nie zależało na nim wystarczająco...

dobry motocyklista, to martwy motocyklista, bo każdy martwy motocyklista to większe bezpieczeństwo na drogach dla kierowców, pasażerów samochodów i bogu ducha winnych pieszych, oraz dodatkowa nadzieja dla chorych czekających na organy do przeszczepu.

a każdy, kto do wypadku z motocyklistą wzywa pogotowie w czasie krótszym niż 5 minut, musi mieć świadomość, że pozbawia szansy kogoś czekającego na te organy.

w tym przypadku należy sie tylko cieszyć, że motocykliści wywołali wypadke między sobą i nie narażali życia niewinnych kierowców ani przechodniów. to jest dobry, radosny news!!!

Więcej takich niusów!

Powiedz kolego gdzie mieszkasz to podjadę do ciebie motorem i pogadamy? Śmieszy mnie takie intelektualne dno jak ty ,te twoje uogólnienia świadczą ze jesteś porostu zwykłym deb***EM.

#20 ~Kolega z PB~

~Kolega z PB~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2012 - 20:53

Tez znalem Andrzeja i nie bede tu komentowal za wiele byl dobrym kolega, wypadek to niestety wypadek i wielu ludzi gnie w nich moze jak ciebie Darwin albo kogos podobnego wlasny pies zagryzie my bedziemy tanczyc na twoim grobie? NIE bo jednak nie jestesmy takimi dzikusami jak ty.

Kondolencje i wyrazy wspolczucia dla rodziny - R.I.P.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych