Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

77 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~gajowy~

~gajowy~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2012 - 20:57

~darwin~ Jesteś idiotom życzysz komuś śmierci bo ktoś ci hałasuje za oknem palant z ciebie

#22 ~gajowy~

~gajowy~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2012 - 20:58

~darwin~ Jesteś idiotom życzysz komuś śmierci bo ktoś ci hałasuje za oknem palant z ciebie

#23 ~YZF R6~

~YZF R6~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2012 - 21:20

Wiecie co tacy goście jak: darwin oraz T.L. nie mają racji bytu w społeczeństwie... Zastanówcie się co piszecie o zmarłym Motocykliście...???:/ (Kondolencje dla Rodziny oraz Bliskich)... Ja osobiście jestem Ratownikiem Medycznym a zarazem Motocyklistą wcale nie wolnego motocyklu (Yamaha YZF R1) i jak czytam takie obelgi na Motocyklistów to jako osoba mająca uprawnienia do kierowania ludzi/pacjętów do szpitala wystawił bym ''darwinowi'' i ''T.L.'' skierowanie do Oddziału Psychiatrii w celu dalszego leczenia z podejrzeniem Schizofrenii Paranoidalnej... Panowie każdy Psychiatra wam to potwierdzi!!! Może zaglądniecie na forum o wypadkach gdy nietrzeźwi kierowcy 4 kółek zabijają lub okaleczają do końca życia dzieci i innych bogu ducha winnych ludzi zwyczajnie idących jak co dzień do domu do swoich rodzin, może tam w ten sposób wypowiecie się o tych kierowcach wtedy nikt do was nic negatywnego nie napisze wręcz poprze!!! Ja będąc w pracy częściej interweniuję w wypadkach spowodowanych przez pjanych kierowców niż u Motocyklistów...!!! Łatwo to sprawdzić w statystykach... [*] R.I.P.

#24 ~motocyklista~

~motocyklista~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2012 - 21:47

popieram Darwina z całego serca.

a ta jego narzeczona, to coś dopiero dziś w dniu wypadku się dowiedziała, że on jeżdżi na motorze? każdy normalny człowiek na podstawie statystyk i widoków na ulicach dobrze wie, że motocyklista to samobójca. gdyby jej choć trochę na nim zależało, to by na nim wymogła żeby nie jeżdżił na motorze. widocznie jej nie zależało na nim wystarczająco...

dobry motocyklista, to martwy motocyklista, bo każdy martwy motocyklista to większe bezpieczeństwo na drogach dla kierowców, pasażerów samochodów i bogu ducha winnych pieszych, oraz dodatkowa nadzieja dla chorych czekających na organy do przeszczepu.

a każdy, kto do wypadku z motocyklistą wzywa pogotowie w czasie krótszym niż 5 minut, musi mieć świadomość, że pozbawia szansy kogoś czekającego na te organy.

w tym przypadku należy sie tylko cieszyć, że motocykliści wywołali wypadke między sobą i nie narażali życia niewinnych kierowców ani przechodniów. to jest dobry, radosny news!!!

ty deb***u gdybys nie wiedzial to uswiadomie ciebie ze organy po wypadku nie nadaja sie do przeszczepu natomiast twoje organy oraz darwina napewno byly by z porzytkiem dla spoleczenstwa, kilkoro ludzi uratowanych i 2 deb***i mniej.

#25 ~YZF R6~

~YZF R6~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2012 - 22:03

Popieram Cię -motocyklista- gdyż każdy uważa że to prędkość zabija... BŁĄD!!! Zabija uderzenie a dokładniej są to 3 uderzenia: 1 to uderzenie pojazdu w przeszkodę, 2 to uderzenie kierowcy w kokpit auta/pasy bezpieczeństwa a w przypadku Motocyklisty w ziemię lub inne auto, 3 to zderzanie się o siebie narządów wewnętrznych które pękają co ostatecznie powoduje uraz wielonarządowy a następnie zgon...!!! Więc nazywanie Motocyklistów "Dawcami" jest błędem dlatego że w większości przypadków pękają wszystkie narządy wewnętrzne... Jest to zasada 3 uderzeń... Za to narządy 2 de****i są całe i świetnie nadają się do przeszczepu;) Chłopaki wy i tak jesteście zbędną częścią układu materii uratujcie komuś życie oddając swoje narządy;)))

#26 ~Joker 354~

~Joker 354~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2012 - 22:07

Wiecie co tacy goście jak: darwin oraz T.L. nie mają racji bytu w społeczeństwie... Zastanówcie się co piszecie o zmarłym Motocykliście...???:/ (Kondolencje dla Rodziny oraz Bliskich)... Ja osobiście jestem Ratownikiem Medycznym a zarazem Motocyklistą wcale nie wolnego motocyklu (Yamaha YZF R1) i jak czytam takie obelgi na Motocyklistów to jako osoba mająca uprawnienia do kierowania ludzi/pacjętów do szpitala wystawił bym ''darwinowi'' i ''T.L.'' skierowanie do Oddziału Psychiatrii w celu dalszego leczenia z podejrzeniem Schizofrenii Paranoidalnej... Panowie każdy Psychiatra wam to potwierdzi!!! Może zaglądniecie na forum o wypadkach gdy nietrzeźwi kierowcy 4 kółek zabijają lub okaleczają do końca życia dzieci i innych bogu ducha winnych ludzi zwyczajnie idących jak co dzień do domu do swoich rodzin, może tam w ten sposób wypowiecie się o tych kierowcach wtedy nikt do was nic negatywnego nie napisze wręcz poprze!!! Ja będąc w pracy częściej interweniuję w wypadkach spowodowanych przez pjanych kierowców niż u Motocyklistów...!!! Łatwo to sprawdzić w statystykach... [*] R.I.P.

Ja osobiście jestem Ratownikiem Medycznym ty się żalisz czy się chwalisz .Pytam co to ma być kiedy prostaczki polaczki zadbają o bezpieczeństwo i nie ważne czym i na czym jeżdżą ile razy nieodpowiedzialni i niepoczytalni będą niszczyć nasze życie .Gdzie odpowiedzialność i mobilizacja w metodach i działaniach kiedy prowadzą ten mechaniczny pojazd ?

#27 ~YZF R6~

~YZF R6~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2012 - 22:27

Ja osobiście jestem Ratownikiem Medycznym ty się żalisz czy się chwalisz .Pytam co to ma być kiedy prostaczki polaczki zadbają o bezpieczeństwo i nie ważne czym i na czym jeżdżą ile razy nieodpowiedzialni i niepoczytalni będą niszczyć nasze życie .Gdzie odpowiedzialność i mobilizacja w metodach i działaniach kiedy prowadzą ten mechaniczny pojazd ?

Widać kolega również "Prostaczek Polaczek" Ratownik Medyczny (pochwaliłeś się... Brawo!) poczuł się do tego co o Polakach napisał... Widać jesteś na tyle "prostaczek" że jak byś nie zauważył chodzi tu o obrażanie kogoś kto już nie żyje... Wszelkie napisane przeze mnie przesłanki dotyczyły tego aby żaden burak nie pisał tak o zmarłych, trochę szacunku!!! Zapewne czyta to ktoś z jego bliskich i tak jak ja tak i Ty nie życzyli byśmy sobie aby ktoś tak napisał o naszych nie żyjących bliskich... A jak kto prowadzi pojazd mechaniczny, jego metody i działania to już kolego inne forum się kłania... Nie będę już tu odpisywał bo to nie miejsce na takie dyskusje! Dobranoc

#28 ~pies na głupotę~

~pies na głupotę~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2012 - 23:11

(...)
Jakie znaczenie ma przyczyna?! (...) Bez znaczenie czy jeden z kierowcow nie uzyl kierunkowskazu czy drugi jechal za szybko.
To byl WYPADEK.
(...)

Bardziej idiotycznego podejścia do problemu trudno sobie wyobrazić!! A najgorsze jest to, że podobny pogląd wyznaje duża niestety populacja różnych półgłówków stanowiących zagrożenie na naszych drogach.

Otóż przyczyna ma znaczenie ZASADNICZE!! PODSTAWOWE!! ELEMENTARNE!!
Bezdenną głupotą jest twierdzić, cyt: "Bez znaczenie czy jeden z kierowcow nie uzyl kierunkowskazu czy drugi jechal za szybko."; tezę taką może postawić wyłącznie kompletnie bezmyślna kreatura nie potrafiąca dostrzec związku przyczynowo-skutkowego. Albowiem każdy wypadek jest SKUTKIEM jakiejś określonej PRZYCZYNY - i każdy myślący człowiek wyciąga z takich zdarzeń wnioski, usiłując unikać sytuacji będących przyczynami tragicznych skutków.
Ale naturalnie znaczna część miszczów to istoty pozbawione zdolności refleksji; takim półgłówkom wystarczy skwitowanie tragicznego zdarzenia stwierdzeniem "TO BYŁ WYPADEK"... Tak, jakby te wypadki brały się znikąd lub były powodowane przez niezależną od nas siłę wyższą.

Dopóki takie ciężkie deb***e jak autor cytowanego postu i wyznawcy zaprezentowanej przezeń głupoty będą poruszać się po drogach - dopóty o bezpieczeństwie drogowym będziemy mogli jedynie pomarzyć.

#29 ~Michal z PB~

~Michal z PB~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2012 - 23:53

Nie bede wchodzil w zadne dyskusje, bo to nie ma sensu... Znalem Andrzeja i nawinelismy pare tysiecy kilometrow na moto, wypilismy troche whiskey i zawsze bede go pamietal jako pozytywnego goscia, nigdy nie powiedzial nie jak trzeba bylo pomoc. Byl dobrym czlowiekiem i super kolega... Andrzej R.I.P

#30 ~zniesmaczona~

~zniesmaczona~
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2012 - 01:25

ku***!!!! Co za deb***e ze śmierci człowieka robią sobie pogadanke na argumenty! Imbecyle, zginął człowiek! Mi zupełnie obcy, nawet nie wiem jak wyglądał ale byłam na miejscu wypadku i strasznie to przeżyłam. Jakie znaczenie dla rodzin ofiary ma fakt "kto zawinił"? Komentarze pod tego typu informacjami powinny zostać zablokowane! Wyrazy współczucia dla bliskich zmarłego!

#31 ~jawa~

~jawa~
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2012 - 02:08

ku***!!!! Co za deb***e ze śmierci człowieka robią sobie pogadanke na argumenty! Imbecyle, zginął człowiek! Mi zupełnie obcy, nawet nie wiem jak wyglądał ale byłam na miejscu wypadku i strasznie to przeżyłam. Jakie znaczenie dla rodzin ofiary ma fakt "kto zawinił"? Komentarze pod tego typu informacjami powinny zostać zablokowane! Wyrazy współczucia dla bliskich zmarłego!

Aleś ty durna - aż strach!
Jak ci wjadę w ten durny łeb moim motorem - to też nie będzie miało znaczenia, kto zawinił?
I nie bluźnij na forum - bo nie jesteś w swoim domu!

#32 ~mariusz~

~mariusz~
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2012 - 08:04

andrzeja znałem od 28 lat mieszkeł 2 domy dalej więc to tez końskich trzepow pokroju t.l. i darwin zapraszam do lubelskiego w rodzinne strony andrzeja na osobistą wymiane pogłądow czekam

#33 ~G...R~

~G...R~
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2012 - 20:32

kochał to co robił i był w tym dobru bedzie mi go brakowało

#34 ~mariusz~

~mariusz~
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2012 - 21:11

to i racja motorki lubił gdzie te czsy jak poczciwymi wsk terroryzowalismy okolice coś pięknego dobrze że wspomnienia nie umierają

#35 ~GrzechuZx6R~

~GrzechuZx6R~
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2012 - 22:56

popieram Darwina z całego serca.

a ta jego narzeczona, to coś dopiero dziś w dniu wypadku się dowiedziała, że on jeżdżi na motorze? każdy normalny człowiek na podstawie statystyk i widoków na ulicach dobrze wie, że motocyklista to samobójca. gdyby jej choć trochę na nim zależało, to by na nim wymogła żeby nie jeżdżił na motorze. widocznie jej nie zależało na nim wystarczająco...

dobry motocyklista, to martwy motocyklista, bo każdy martwy motocyklista to większe bezpieczeństwo na drogach dla kierowców, pasażerów samochodów i bogu ducha winnych pieszych, oraz dodatkowa nadzieja dla chorych czekających na organy do przeszczepu.

a każdy, kto do wypadku z motocyklistą wzywa pogotowie w czasie krótszym niż 5 minut, musi mieć świadomość, że pozbawia szansy kogoś czekającego na te organy.

w tym przypadku należy sie tylko cieszyć, że motocykliści wywołali wypadke między sobą i nie narażali życia niewinnych kierowców ani przechodniów. to jest dobry, radosny news!!!

T.L jak rowniez Darwin Jestescie ku***mi cmentarnymi nie ludzmi piszac takie rzeczy, i czerpiac z tego radość, zycze wam za te slowa zebyscie doznali jakies tragedii która was nauczy pokory dla cierpia ludzi i ich rodzin....

#36 ~serdeczny przyjaciel~

~serdeczny przyjaciel~
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2012 - 23:48

Trudno mi jest się odnieść do postu #12, ale się postaram, w miarę swoich możliwości.

Posty tego typu idiotów (czytaj post # 12, albo nie czytaj, nic nie stracisz...) to dowód na to że są wśród forumowiczów też osoby ociężałe umysłowo (delikatnie pisząc).
Idąc tokiem rozumowania takiego idioty (przepraszam za to słowo, ale żadne inne/delikatniejsze nie wyrazi tego co myślę o takich ludziach) to powinni zakazać produkcji motocykli na całym świecie, gdyż każdy motocyklista (według idioty) to potencjalny morderca i świr. Nic bardziej mylnego...
Podział na kierowców motocykli i samochodów jest sztuczny i całkowicie nieuzasadniony.
Sam osobiście często jeżdżę motocyklem (bo lubię), ale zazwyczaj kieruję autem. Motocyklem jeżdżę jak pogoda temu sprzyja, a autem przez cały rok.
Tak samo zdarzają się "nieodpowiedzialni" kierowcy motocykli, jak i samochodów, to oczywista oczywistość.
Także podział że motocyklisci są "be", w porównaniu z innymi użytkownikami dróg to bezsens. Zdarzało się mi już też czytać na forum jeszcze większe brednie. Są tacy (idioci) co dzielą kierowców ze względu na tablice rejestracyjne. Uważają że ci mieszkający na wsi ( z takowymi tablicami rej.) są gorsi od tych z większych miejscowości, ale to już nie jest idiotyzm, to już jest debi.lizm. :D ;)

LWG ! :)

#37 ~Luizawestern lsoissu~

~Luizawestern lsoissu~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2012 - 01:14

TEz go znalam osobiscie i byl rozsadnym czlowiekiem do mnie nie moze dojsc fakt ze go juz nie ma wsrod zywych.

ZNALEM ANDZEJA OSOBISCIE I NIEPISZCIE TAKICH PIERDUL
BO TO NIEJEST NA MIEJSCU

#38 ~Karolciaa~

~Karolciaa~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2012 - 09:39

Serce pęka na Samą myśl. . :(
Szkoda Obojga,bo jeden nie żyje a Drugi do konca życia będzie miał zniszczoną psychikę. . Ehh
[*]

#39 ~Joker 354~

~Joker 354~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2012 - 10:32

Widać kolega również "Prostaczek Polaczek" Ratownik Medyczny (pochwaliłeś się... Brawo!) poczuł się do tego co o Polakach napisał... Widać jesteś na tyle "prostaczek" że jak byś nie zauważył chodzi tu o obrażanie kogoś kto już nie żyje... Wszelkie napisane przeze mnie przesłanki dotyczyły tego aby żaden burak nie pisał tak o zmarłych, trochę szacunku!!! Zapewne czyta to ktoś z jego bliskich i tak jak ja tak i Ty nie życzyli byśmy sobie aby ktoś tak napisał o naszych nie żyjących bliskich... A jak kto prowadzi pojazd mechaniczny, jego metody i działania to już kolego inne forum się kłania... Nie będę już tu odpisywał bo to nie miejsce na takie dyskusje! Dobranoc

Tematyka tego forum to sytuacja drogowa ,przesłanie to wylewanie na siebie pomyj ,motto to brak złotego środka do poprawienia bezpieczeństwa dla tego ciąg dalszy nastąpi ,spotykając się na innym forum o tej samej tematyce drogowej !!!

#40 K&D

K&D

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 22 sierpień 2012 - 15:24

Andrzej był super kolegą pracowaliśmy razem .
Brak słów na te głupie i puste komentarze.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych