Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

77 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Joker 354~

~Joker 354~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2012 - 16:15

Andrzej był super kolegą pracowaliśmy razem .
Brak słów na te głupie i puste komentarze.

Nekrologi i kondolencje to inny dział Brak słów na te głupie i puste komentarze.czy oprócz skomlenia jak zbite psy , macie pomysły aby zapobiec takim sytuacją nie i to są te puste i głupie komentarze .Nie będę się biernie przyglądał na poczynania tych którzy decydują o życiu i śmierci i nie przestrzegają zasad jak i nie posiadają świadomości co do swojej omylności .Sam straciłem żonę dziecko jak i znajomych i ich jedno dziecko bo temu co jechał z tyłu za nimi postanowił wykonać manewr wyprzedzania .Morał to dziewięć osób zginęło i trzy samochody do całkowitej kasacji .Co mam wyć do księżyca nie wolę szarpać się z takimi jak wy dla celów i może ten szok pobudzi wasz wypalony i brakujący mózg !!

#42 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2012 - 17:04

Brak słów na te głupie i puste komentarze........skomlenia jak zbite psy , macie pomysły aby zapobiec takim sytuacją... .

Sam straciłem żonę dziecko jak i znajomych i ich jedno dziecko bo temu co jechał z tyłu za nimi postanowił wykonać manewr wyprzedzania

może ten szok pobudzi wasz wypalony i brakujący mózg !!

Teee, Joker 354, to nie miejsce na twój głupi i pusty komentarz.

Skomlisz jak zbity pies.

Jak mogłeś stracić żonę i (nieswoje) dziecko ? Kogo to obchodzi ? Jak się okazało żeś pedał to sama odeszła.

Czego teraz skomlisz tutaj na forum !

#43 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2012 - 17:08

Joker 354/ KSDS czego jęczysz, pal gumę !

#44 ~Synekta~

~Synekta~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2012 - 19:11

Dowiedziałam się dzisiaj. Mój mąż już 25 jeździ na motorze . Jeździ rozsądnie i z głową. Ale fakt wypadki się zdarzają . Przykro czytać,że na drodze wini są tylko motocykliści. Kierujący autami też niech czasem myślą i częściej spoglądają w lusterka. Jadąc autem o wiele więcej wariatów za kierownicą spotykam niż motocyklistów. Tych ostatnich sporadycznie . Zdarzyło się nieszczęście i to jest najsmutniejsze. Zginął człowiek a drugi będzie miał może poczucie winy do końca życia.I to jest smutne i tragiczne....

#45 ~Ola~

~Ola~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2012 - 22:02

glupio to zabrzmi, ale ZYCZE tym wszystkim, ktorzy wypisuja "te madrosci", aby byli sprawcami wypadku (niekoniecznie smiertelnego)...choc przez chwile poczujcie jak to smakuje, a pozniej dopiero wypisujcie te idiotyczne komentarze

#46 ~Brotherhood~

~Brotherhood~
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2012 - 12:40

Polak mądry po szkodzie... Niech rzuci kamieniem ten co bez winy. Bede obserwowal te wszystkie czaty a sprwiedliwosc nadejdzie

#47 ~koleżanka~

~koleżanka~
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2012 - 12:48

Tak czytam po kolei i zastanawiam się czy świat oszalał czy tylko ludzie. Zupełnie nie rozumiem jak mozna w ten sposób pisać o kims kto nie żyje. A juz napewno do takich ocen nie są upoważnione osoby które Andrzeja osobiście nie znały. Ja znałam Andrzeja bardzo długo, to był fajny i zaradny chłopak z pasją. Stało sie jak sie stało, to nieszczęśliwy tragiczny wypadek i na tym powinniśmy zakończyć te rozważania. Wszyscy Ci ,,mądrusie" pomyślcie o jego rodzinie i dziewczynie. A wszelkie te chore komentarze to zwykły brak jakiegokolwiek współczucia i wyczucia chwili.

#48 ~Brtherhood~

~Brtherhood~
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2012 - 12:54

Gwoli jasnosci nie znalem Ś.P Pana Andrzeja ale jedno wiem na pewno do konca mojego życia bedę go wymieniał podczas modlitw.
A do rodziny chciałbym tylko przytoczyć cytat
ODCHODZIMY WTEDY GDY JUZ LEPSI NIE MOZEMY BYC. POKÓJ JEGO DUSZY.....

#49 ~Joker 354~

~Joker 354~
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2012 - 16:28

glupio to zabrzmi, ale ZYCZE tym wszystkim, ktorzy wypisuja "te madrosci", aby byli sprawcami wypadku (niekoniecznie smiertelnego)...choc przez chwile poczujcie jak to smakuje, a pozniej dopiero wypisujcie te idiotyczne komentarze

Ola i tobie podobni dziękuje za życzenia jak na razie to ja sam musiałem się ratować kiedy za podwójnym zakrętem na mokrej i asfaltowej drodze na łuku drogi wyłonił się na moim pasie ten kierujący jak go nazwać dla tego zastanów się co ty piszesz .Ja prowadzę to i muszę myśleć ,obserwować jak i przewidywać .Tyle szczęścia nie miała moja pierwsza żona nasze dziecko jak i nasi znajomi z ich dzieckiem jadący do miejscowości wypoczynkowej ja miałem dojechać za tydzień .Od tamtej pory nie przyglądam się obojętnie na wyczyny i poczynania tępoty ,głupoty i siedzącego kierującego idioty .Życie idzie do przodu trzeba dorosnąć ,być odpowiedzialnym i uczyć się na błędach innych .Takim błędem była tragiczna śmierć i za razem niepotrzebna Janusza Kuliga dla czego o tym piszę jeżeli zaprzestaniesz się mazgaić i zaczniesz doszukiwać się prawdy to ją odszukasz i się dowiesz .Od kiedy mam nową żonę i dzieci nie pozwolę kiedy prowadzę na to aby zginęli kiedy jeździmy w nasze ulubione miejsca !!!

#50 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2012 - 16:34

Spadaj Joker, to nie miejsce na twoję pojękiwania.
Wszystkim motocyklistom życzę szerokiej drogi, LWG !

#51 ~Joker 354~

~Joker 354~
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2012 - 17:27

Spadaj Joker, to nie miejsce na twoję pojękiwania.
Wszystkim motocyklistom życzę szerokiej drogi, LWG !

W środę około godziny 15:00 na trasie prowadzącej do Helu motocyklista zderzył się z samochodem. W wyniku zdarzenia kierujący jednośladem poniósł śmierć na miejscu. To miejsce na pojękiwania.twoje jak i moje .Myślisz że mnie takim tekstem wzruszyłeś ty nie panujesz nad swoim chamstwem .Walczysz o wizerunek w imię fałszu ,obłudy ,zakłamania i podłego wyrachowania .Pomyśl i myśl o tych co są normalni i korzystają z naszych dróg aby docierali do celu bezpiecznie !!!

#52 ~OLA~

~OLA~
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2012 - 18:36

WSPANIALY CZLOWIEK [*]

#53 ~M~

~M~
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2012 - 22:38

Zdarzył się wypadek, to prawda. Wielu osobom, których akurat ta tragedia osobiście nie dotyczy, w łatwy sposób przychodzi komentowanie, analizowanie i osądzanie.
Powyższy artykuł dotyczy konkretnego wypadku, śmierci konkretnej osoby, więc ta cała seria postów Pana Jokera troche mija się z celem. Każdy ma prawo do wyrażania swoich opinii, owszem, ale czy tutejsze teksty dotyczące bezpieczeństwa na naszych drogach, kto jak prowadzi czy jak powinien prowadzić coś zmienią? Od tego typu komentarzy są inne fora.
Dla niektórych ta strona jest może miejscem, gdzie mogą wyrazić swój żal, że Andrzeja już nie ma wśród nas...Którzy myślą o nim, tęsknią, nie umieją sie pogodzic z tym, że go już nigdy nie zobaczą...
Andrzej był osobą, której chyba nie dało się nie lubić...Codziennie po trochu zaczyna dochodzić do mnie fakt, że jak przyjdę do pracy, nie będzie go, nie pośmiejemy się razem, nie porozmawiamy...
Jego narzeczonej i przyjaciołom zawalił się świat, na to też ciężko jest patrzeć.
Ludzie, przestańcie osądzać, bo tym nikomu nie pomożecie, a bliskim wręcz przeciwnie...

[*] Andrzeju, nie zapomnimy...

#54 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2012 - 22:54

Niezwracajmy uwagi na jokera, to zwyczajny cham !

#55 ~-M-~

~-M-~
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2012 - 22:58

Nekrologi i kondolencje to inny dział Brak słów na te głupie i puste komentarze.czy oprócz skomlenia jak zbite psy , macie pomysły aby zapobiec takim sytuacją nie i to są te puste i głupie komentarze .Nie będę się biernie przyglądał na poczynania tych którzy decydują o życiu i śmierci i nie przestrzegają zasad jak i nie posiadają świadomości co do swojej omylności .Sam straciłem żonę dziecko jak i znajomych i ich jedno dziecko bo temu co jechał z tyłu za nimi postanowił wykonać manewr wyprzedzania .Morał to dziewięć osób zginęło i trzy samochody do całkowitej kasacji .Co mam wyć do księżyca nie wolę szarpać się z takimi jak wy dla celów i może ten szok pobudzi wasz wypalony i brakujący mózg !!

Zdaję sobie sprawę, iż przeżyłeś straszliwą tragedię, ale to nie upoważnia Ciebie do takich chamskich, pozbawionych uczuc komentarzy " Nekrologi i kondolencje to inny dział Brak słów na te głupie i puste komentarze.czy oprócz skomlenia jak zbite psy , macie pomysły aby zapobiec takim sytuacjom nie i to są te puste i głupie komentarze".
Chcesz zmienić sytuację na polskich drogach? Powodzenia. Ja bym też chciała, żeby było bezpieczniej, ale wtrącaniem swoich trzech groszy na forum dotyczącym jednego wypadku, nic nie zmienisz. Nie znałeś Andrzeja, nie znasz dokładnie okoliczności wypadku, relacji osób trzecich, więc się nie nakręcaj. A jak chcesz walczyć, bo widzę masz wiele do powiedzenia, to rób to gdzie indziej.

#56 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2012 - 23:25

LEPIEJ BYM TEGO NIE UJEŁA

Zgadza się MS. :)
Pozdrawiam.

#57 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2012 - 17:27

Moja argumentacja to twoja kompromitacja .Tak dalej nie ma potrzeby wprowadzać terapii szokowej nie zależy nikomu .Pytanie na koniec kto następny i kiedy ?

Strasznie naiwny jesteś w tej Twojej terapii szokowej (do tej terapii należy też podawanie numerów rejestracyjnych?).

#58 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2012 - 18:53

Zapamiętaj jedno że to każdy kierujący decyduje o życiu lub śmierci każdego z nas !!!

Bzdura i kompletna nieprawda. Sprowadzasz wszystko do ruchu drogowego, a to już jest chore.

#59 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2012 - 19:54

W realnym świecie to dowiedz się dla czego kierujący pojazdem ZPL 10xxx

Te Joker ! Bierzesz zbyt słabe tabletki ? Czy rajcuje cię palenie głupa na forum.
Oba te przypadki są przykre i świadczą o tobie nienajlepiej.

Nr rejestracyjny który podajesz jeszcze nie istnieje matołku.
ZPL nie doszło jeszcze nawet do 8.000 ,a ty podajesz jakiś numer ponad 10.000. :P

... niezły świr z ciebie !

#60 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2012 - 20:31

Temat się wyczerpał, nie ma sensu dyskutować z wariatem jokerem.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych