Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

77 odpowiedzi w tym temacie

#61 ~M~

~M~
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2012 - 21:18

Może Joker w koncu oprzytomniał.

#62 cosmo

cosmo

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 555 postów

Napisano 25 sierpień 2012 - 06:31

Przemawiał dziad do obrazu a obraz ani razu .Ty nie szukasz tylko czekasz na gotowe rozwiązanie jest tylko trzeba się postarać .Wobec powyższego nie ma tematu i tego dramatu!!

Z takim bełkotem trudno dyskutować. :mellow: Ogarnij się człowieku, bo gdy się czyta Twoje posty, nie wiadomo, o co Ci chodzi. :wacko:

#63 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2012 - 09:01

Przemawiał dziad do obrazu a obraz ani razu .Ty nie szukasz tylko czekasz na gotowe rozwiązanie jest tylko trzeba się postarać .Wobec powyższego nie ma tematu i tego dramatu!!

Słuchaj joker, cały czas udowadniam ci (na tym forum) że jesteś zwyczajny ćwok i oszust.
Ty jednak nadal idziesz w zaparte, ok, możemy się tak bawić dalej... ;) :D

...serdeczny przyjaciel.

#64 ~Joker 354~

~Joker 354~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2012 - 09:49

Słuchaj joker, cały czas udowadniam ci (na tym forum) że jesteś zwyczajny ćwok i oszust.
Ty jednak nadal idziesz w zaparte, ok, możemy się tak bawić dalej... ;) :D

...serdeczny przyjaciel.

Gość sam się przyznajesz że jesteś zwyczajny ćwok i oszust.,niczego więcej się nie doszukujesz to tylko dzięki twojej podpowiedzi ustaliliśmy że Wobec powyższego nie ma tematu i tego dramatu .Cosmo dołączył i idzie w zaparte że nic nie wie i nic nie pamięta tak bełkocząc .Dla tego dzieci zanim dorośniecie to za sprawą swojej niedojrzałości umysłowej jak i poczytalności Tylko chyba cud sprawił, że podczas nielegalnych wyścigów samochodowych w Gdańsku nikt nie zginął. Jedno ze ścigających się aut roztrzaskało się na przydrożnym słupie. Taki będzie wasz los ,wychodząc z tego forum jako wygrany jeszcze nie raz powiat Goleniów dostarczy nowych wiadomości i refleksji !!!!

#65 ~Joker 354~

~Joker 354~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2012 - 11:04

Wczoraj (24.08) o godz. 20.20 przy ul. Cieplickiej w , 17–latek bez prawa jazdy potrącił trzy osoby przechodzące przez pasy. Jedną z nich, starszego mężczyznę nie można było wyciągnąć spod samochodu. Wszyscy w stanie krytycznym trafili do szpitala i w wyniku odniesionych obrażeń zmarli. Obecnie policja ustala okoliczności tej tragedii.

Komentarze zostały wyłączone na prośbę rodziny .Można inaczej tylko , że trzeba się nauczyć pokory i poszanowania .ZGL 10xxx

#66 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2012 - 13:17

Spadaj Joker, to nie miejsce na twoję pojękiwania.
Wszystkim motocyklistom życzę szerokiej drogi, LWG !

Typowy odpad człowieczeństwa nie będę zwracał uwagi na coś o nazwie Gość bo jesteś nazwą nie mającą żadnego znaczenia .Schlebianie i pochlebstwa to uwielbiasz tak samo jak kiedy masz na plutę w twarz a ty twierdzisz że to tylko deszcz pada takiego pokroju jesteś ty i tobie podobni .Tylko twoja krzywda cię interesuje i nie jesteś obiektywny .Na forum bluzgać możesz tylko że życie zweryfikuje metody postępowania i działania twój test i tobie podobnych to kiedy się prowadzi pojazd jeżeli jesteś pasażerem to postaraj się mięć na uwadze by kierujący do wiózł i dojechał do celu cało i bezpiecznie !!!

Jak ty prowadzisz tak jak piszesz....

#67 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2012 - 13:19

Przepraszam Gościu, twojego postu miało tam nie być, poza tym joker wsiadaj za "fajerę" bo srajtaśmę do hipermarketu musisz dowieźć :)

#68 ~Joker 354~

~Joker 354~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2012 - 13:53

Przepraszam Gościu, twojego postu miało tam nie być, poza tym joker wsiadaj za "fajerę" bo srajtaśmę do hipermarketu musisz dowieźć :)

Dzięki twojej podpowiedzi ustaliliśmy że Wobec powyższego nie ma tematu i tego dramatu .!!!

#69 ~Joker 354~

~Joker 354~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2012 - 07:27

Ujadać ,skomleć i lizać rany to jest wasze motto z arogancją i ignorancją zaprzeczaliście mojej tragedii dla tego dzięki takiemu o nazwie GOŚĆ ustaliłem że nie ma tematu i tego dramatu .Bo gdyby to było na prawdę to jako rodzina . Komentarze zostały wyłączone na prośbę rodziny a tak każdy pomiot rodzaju ludzkiego się podszywa aby stać się mniej niż zero .Kiedy trasa i delegacja pozwoli i dowiem się w którym miejscu to się zdarzyło jeżeli to miało miejsce to się ?

#70 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2012 - 07:46

Ujadać ,skomleć i lizać rany to jest wasze motto z arogancją i ignorancją zaprzeczaliście mojej tragedii dla tego dzięki takiemu o nazwie GOŚĆ ustaliłem że nie ma tematu i tego dramatu .Bo gdyby to było na prawdę to jako rodzina . Komentarze zostały wyłączone na prośbę rodziny a tak każdy pomiot rodzaju ludzkiego się podszywa aby stać się mniej niż zero .Kiedy trasa i delegacja pozwoli i dowiem się w którym miejscu to się zdarzyło jeżeli to miało miejsce to się ?

Pisz proszę jeszcze analfabeto. Jesteś wodą na mój młyn. Zacząłem robić nawet screenshot'y bo nikt mi nie uwierzy, że tak pisać można. Polska język, trudna język.

#71 ~Joker 354~

~Joker 354~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2012 - 08:22

Pisz proszę jeszcze analfabeto. Jesteś wodą na mój młyn. Zacząłem robić nawet screenshot'y bo nikt mi nie uwierzy, że tak pisać można. Polska język, trudna język.

Każda moja argumentacja to twoja kompromitacja ,widać że w dalszym ciągu uciekasz od argumentów ,nie przyswajasz niczego poza swoją podłością i ułomnością .Życie z każdym dniem wykaże kto ma rację .Kiedy zaistniejesz na forum jako tępota ,głupota i jadący idiota z mottem żył podle i zginął podle ?

#72 ~serdeczny przyjaciel~

~serdeczny przyjaciel~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2012 - 09:57

Każda moja argumentacja to twoja kompromitacja ,widać że w dalszym ciągu uciekasz od argumentów ,nie przyswajasz niczego poza swoją podłością i ułomnością .Życie z każdym dniem wykaże kto ma rację .Kiedy zaistniejesz na forum jako tępota ,głupota i jadący idiota z mottem żył podle i zginął podle ?

Post # 91 nie jest mojego autorstwa, ale się z nim zgadzam. :)
Wracając jednak do "tematu" jokera, to cóż można napisać ?!
Jest to klasyczny przypadek kogoś kto "rżnie głupa" na forum. Pisze celowo w ten sposób i się przy tym "dość dobrze" bawi.
Wcale nie interesuje go temat tego forum, przyjął taką "pozę" i wypatruje kogo to zdenerwuje. Domyślam się któż to taki, ale nie będę o tym tutaj pisał, bo to tylko "woda na młyn" dla tego kogoś. ;)
Jest to klasyczny przykład "karmienia trolla"....takie posty jak ten mój i inne które odpowiadają na jego zwichrowane prowokacje. Dlatego nie ma sensu ciągnąć tego wątku (wraz z jokerem) bo to go jeszcze bardziej nakręca i bawi.
Gdyby ten "gość" miał więcej wyobrazni i napisał coś bardziej ciekawego, to kto wie, może bym mu odpisał. Jednakże jak widać jest on monotematyczny i na niewiele więcej go stać, bo to ćwok (jakich mało :D ).
Zatem z mojej strony to koniec "karmienia trolla", niech bawi się dalej sam, mimo iż ten temat nie ma nic wspólnego z zabawą. Dlatego jest to tym bardziej przykre, co wyczynia ten ktoś na tym forum.
Z mojej strony to wszystko w tym temacie.
Pozdrawiam serdecznie ! LWG !

#73 ~serdeczny przyjaciel~

~serdeczny przyjaciel~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2012 - 10:07

Jeszcze tylko mały "aneks" do mojego poprzedniego postu...
Post # 91 nie jest mojego autorstwa, tylko tyle chciałem dodać (zmienić). :)

Jest to też post "jokera", który w ten sposób "bawi się" z braku innych zajęć. ;)

#74 ~Joker 354~

~Joker 354~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2012 - 14:09

Post # 91 nie jest mojego autorstwa, ale się z nim zgadzam. :)
Wracając jednak do "tematu" jokera, to cóż można napisać ?!
Jest to klasyczny przypadek kogoś kto "rżnie głupa" na forum. Pisze celowo w ten sposób i się przy tym "dość dobrze" bawi.
Wcale nie interesuje go temat tego forum, przyjął taką "pozę" i wypatruje kogo to zdenerwuje. Domyślam się któż to taki, ale nie będę o tym tutaj pisał, bo to tylko "woda na młyn" dla tego kogoś. ;)
Jest to klasyczny przykład "karmienia trolla"....takie posty jak ten mój i inne które odpowiadają na jego zwichrowane prowokacje. Dlatego nie ma sensu ciągnąć tego wątku (wraz z jokerem) bo to go jeszcze bardziej nakręca i bawi.
Gdyby ten "gość" miał więcej wyobrazni i napisał coś bardziej ciekawego, to kto wie, może bym mu odpisał. Jednakże jak widać jest on monotematyczny i na niewiele więcej go stać, bo to ćwok (jakich mało :D ).
Zatem z mojej strony to koniec "karmienia trolla", niech bawi się dalej sam, mimo iż ten temat nie ma nic wspólnego z zabawą. Dlatego jest to tym bardziej przykre, co wyczynia ten ktoś na tym forum.
Z mojej strony to wszystko w tym temacie.
Pozdrawiam serdecznie ! LWG !

Jest to klasyczny przypadek kogoś kto "rżnie głupa" na forum. Pisze celowo w ten sposób i się przy tym "dość dobrze" bawi.Nigdy nie jestem na forum z takim podejściem , masz mylne podejście .Każda taka sytuacja jest tym samym co spotykam na naszych ulicach ,czytam analizuję wyciągam własne wnioski dla tego przytoczyłem niepotrzebną i tragiczną śmierć Janusza Kuliga . Kulig zginął ja żyje ale jego śmierć nie poszła na marne mam nowe doświadczenie i inne podejście do tematyki Zatrzymaj się i żyj .Na koniec czas zakończyć szarpanie się między sobą dla tego życzę szerokości i przyczepności !!!

#75 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2012 - 14:18

Joker, to w wolnym tłumaczeniu znaczy błazen/żartowniś/pajac. W kartach najczęściej przedstawiany jest jako pajac w kolorowym ubranku.

Zatem pajacu 354, bardzo trafnie się okresliłeś.
Nic dodać i nic ująć ! :P

#76 ~AMZ~

~AMZ~
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2012 - 10:46

Znałam andrzeja 10lat byliśmy kiedyś razem i czytać tego nie mogę po h** wchodzą na to forum osoby które go nieznały...załużcie swoją stronę i tam uzalaljcię się nad sobą i wypowiadajcię swoje spier***one światopoglądy bo tu możecie tylko napytac sobie biedy...Andrzej był najlepszą osoba jaką w życiu znałam i przynajmniej potrafił oddać się pasji a jeździł od najmłodszych lat...warto po nim płakać

#77 ~KSDS~

~KSDS~
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2012 - 09:39

Znałam andrzeja 10lat byliśmy kiedyś razem i czytać tego nie mogę po h** wchodzą na to forum osoby które go nieznały...załużcie swoją stronę i tam uzalaljcię się nad sobą i wypowiadajcię swoje spier***one światopoglądy bo tu możecie tylko napytac sobie biedy...Andrzej był najlepszą osoba jaką w życiu znałam i przynajmniej potrafił oddać się pasji a jeździł od najmłodszych lat...warto po nim płakać

Żałosne... co to kogo obchodzi kim był ten człowiek? wiecie ile ludzi żyje ? ile wypadków śmiertelnych jest każdego dnia? To jest tragedia owszem ale dla rodziny, dla znajomych, świetnie, ciesze się że ten człowiek był super i wspaniały całe życie ale zginął, niestety, a może i stety bo nie z czyjejś winy tylko z własnej głupoty . Często głupota nie karze samego sprawcy tylko niestety ludzi którzy znaleźli sie w niewłaściwym miejscu o niewłaściwym czasie. Wystarczy że wiem jakie były okoliczności wypadku, nie musze znać życiorysu żeby wiedzieć że poniósł konsekwencje swojej nieodpowiedzialnej jazdy... tyle w tym temacie..

#78 ~KSDS~

~KSDS~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2012 - 19:44

Żałosny jestes ty nie znałeś go wiec sie nie udzielaj.kocham tego człowieka od 10lat i nie obrażaj go bo nic o nim nie wiesz,a jak w ogule umiesz czytać to w niego ktoś wjechał on nie spowodował wypadku tylko w nim zgina!!!

Pamiętać trzeba jednak i trochę pomyśleć, że motor nie tylko nie ma przywilejów większych od auta na drodze, ale jest także w pewien sposób pojazdem, którego kierowanie wymaga więcej pomyślunku, siły i spostrzegawczości. A to sprowadza się do większego ryzyka wypadku czy większych skutków wypadku niż w przypadku auta, a to już samo przez się powinno wymuszać jednak zwolnienia.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych