Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

85 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~As~

~As~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2016 - 18:18

czytaj ze zrozumieniem matole... to nie drzewo wyskoczyło na drogę ale młody bóg wjechał na pobocze w drzewo. Drzewo spełniło swoją rolę i wyeliminowało kretyna co lubi zapierd..... powinni obciążyć rodzinę kosztami uprzątnięcia pobocza i uszkodzenia drzewa !!

#22 ~Ja~

~Ja~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2016 - 18:26

Ludzie ogarnijcie się,szkoda ludzi zresztą jak zawsze w takiej sytuacji,ale nie oszukujmy się jakby nie zapierdzielał to by żyli,wielu już na niej zginęło bo ludzie myślą,że jak prosta to można więcej gazu dać i nie zachowujcie się jak Jędrzejczak,która zabiła brata a winę zgonili na drzewo,przecież te drzewa są tam od lat nie wyrosło z pod ziemi nagle przed ich maską

#23 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2016 - 18:42

Tak, tak piszcie sobie dalej i obwiniajcie kierowce nie mając żadnego pojęcia co tak na prawdę się wydarzyło w tamtej chwili. Najlepiej jest obwiniać kierowce jakby on chciał żeby tak się stało. Ludzie dajcie spokój i lepiej przemyślcie to co piszecie. Krytykować i obwiniać każdy potrafi.

#24 ~pan p~

~pan p~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2016 - 18:47

Ludzie nie piszcie głupot,dziecko żyje,skąd bierzecie takie informacje,po co siejecie zamęt i denerwujecie wszystkich którzy znali tragicznie zmarłych...Po co ?

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2016 - 18:48

Ale większość z Was to młoty!! Na cholere Wam te drzewa przy drogach, wyciąc to w diabły!! Niech nawet ten nieogarnięty młody kierowca ma szanse przezyc, zaliczyc row albo wjechac w pole!! A nie zabic sie na drzewie!!

#26 ~As~

~As~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2016 - 18:51

A gdybyś ty jechał prawidłowo z naprzeciwka i walnęliby w ciebie zamiast w te drzewo?

#27 ~As~

~As~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2016 - 18:52

Probowałbym uciec na pobocze, albo nawet wjechał w pole, ale gdy stoja drzewa to niemozliwe!!

#28 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2016 - 18:54

Nie chce być tu kimś kto wskazuje winnego ale wszystko wskazuje na wine kierowcy,prędkość,mokra nawierzchnia,brak wyobraźni,to są w 99% przyczyny takich tragedii...

#29 ~jk~

~jk~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2016 - 19:28

Probowałbym uciec na pobocze, albo nawet wjechał w pole, ale gdy stoja drzewa to niemozliwe!!

a tak nie musisz już próbować

#30 ~As~

~As~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2016 - 19:35

a tak nie musisz już próbować

#31 ~nauczyło mistrza jazdy~

~nauczyło mistrza jazdy~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2016 - 19:40

brawo drzewo!! nauczyło kolejnego mistrza, jak należy jechać autem i jednocześnie wybiło mu motoryzację ze łba!!
Wszystko z korzyścią dla innych użytkowników dróg! Posadzić jak najwięcej dorodnych drzew przy drogach!!

#32 ~10 promili~

~10 promili~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2016 - 19:41

Znowu pijane drzewo, 10 promili, wyskoczyło na drogę! Kiedy , wreszcie, te drzewa przestaną chlać i po pijaku, wyskakiwać na drogę!!
Ukarać drzewo mandatem!

#33 ~grzegorz z miastka~

~grzegorz z miastka~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2016 - 19:47

I potwierdzam mała żyje. Za pierwsZym razem nie mogli jej wybudzic ale później się udało no i niestety ma świadomość tego co się stało

Napewno mała żyje bo miała przygnieciona prawą nóżkę

i dało sie z nią porozumieć

#34 ~As~

~As~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2016 - 19:47

Nie raz jechałem zimą po lodzie lub snigu ta droga 40 km/h i klnąlem na te pieprzone drzewa!!

#35 ~jk~

~jk~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2016 - 19:48

Inaczej bys spiewał, gdybys widział tych młodych ludzi wyciaganych z samochodu i przykrywanych białym przescieradłem. Ja to widziałem i uwierz mi przechodza ciary!!

inaczej byś śpiewał, gdyby ten As za kierownicą zabił twoją rodzinę. On nie zginął przez przypadek, wiedział czym grozi zapier... między drzewami, dziewczyn i dziecka żal. 

#36 ~As~

~As~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2016 - 19:49

Znowu pijane drzewo, 10 promili, wyskoczyło na drogę! Kiedy , wreszcie, te drzewa przestaną chlać i po pijaku, wyskakiwać na drogę!!
Ukarać drzewo mandatem!

#37 ~As~

~As~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2016 - 19:51

Mistrzu kierownicy, chciałbym zeby na tej drodze pekła Ci opona!

#38 ~hihi~

~hihi~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2016 - 20:45

brawo drzewo!! nauczyło kolejnego mistrza, jak należy jechać autem i jednocześnie wybiło mu motoryzację ze łba!!
Wszystko z korzyścią dla innych użytkowników dróg! Posadzić jak najwięcej dorodnych drzew przy drogach!!

a ty nadal pomykasz za pomocą PKS ?

#39 ~Ozi~

~Ozi~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2016 - 21:02

To że teraz wszyscy oni by żyli, wjechali by w pole i tyle!! Są różne sytuacje na drodze, pęka Ci opona, ktoś wyskoczy na czołówkę i nawet takie że za szybko jedziesz i wypadasz z drogi!! Czemu od razu musisz walić w drzewo i ginąć!! Tylko w tym chorym kraju stoją drzewa przy drodze i na dodatek sadzą nowe!!

nie tylko w tym kraju, drzewa przy drogach rosną w całej Europie

#40 ~hipokryzja~

~hipokryzja~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2016 - 21:08

nie tylko w tym kraju, drzewa przy drogach rosną w całej Europie

tak, rosną. Wycinane za to są lasy

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych