Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

85 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2016 - 22:00

Kolejny wsiowy miszcz posłuszny imperatywowi wszystkich wsiowych miszczów:

"z a p i e r d a l a ć zawsze i wszędzie, wyprzedzać wszystko, zawsze i wszędzie"

dojechał do mety, zabijając po drodze dwie osoby...

Warto było tak z a p i e r d a l a ć?

#42 ~Azazel~

~Azazel~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2016 - 22:27

"z a p i e r d a l a ć zawsze i wszędzie, wyprzedzać wszystko, zawsze i wszędzie"

TAK

#43 ~marian~

~marian~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2016 - 22:49

Szkoda drzewa.mam nadzieję że leśniczy zadba o drzewo

#44 ~marian~

~marian~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2016 - 22:49

Szkoda drzewa.mam nadzieję że leśniczy zadba o drzewo

#45 ~jk~

~jk~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2016 - 22:55

co gorsza "wsiowe miszcze" dalej uważają, że to wina drzew :)

#46 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2016 - 23:02

Większość postów waszych jest tu zbędny znałem osobiście kierowca był to mój dobry kolega z klasy i nie możemy odrazu oczeriać jego za wypadek, na drogach dzieją się różne sytuacje i nie jesteśmy w stanie się dowiedzieć co tak na prawdę się mogło wydarzyć tylko on sam wie i nikt się nie dowie i nie piszcie proszę tych zbędnych hamskich postów bo to i tak im życia nie zwróci.A ci co go nie znali albo słabo znali nie powinni sie w ogóle tu wypowiadać bo to jest bez sens i zaśmiecanie.

#47 ~Gxxxxn~

~Gxxxxn~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2016 - 23:11

Typowy wsiór w  srałdi w t-ylko d-la  i-diotów , cztery zera dla wiochmena wlogo zobowiazują , dobrze , że śmieć zdechł , szkoda innych . 

oczywiście fala hejtu. to nie był jego samochód, tylko matki dziewczyn. po 2 to benzyniak, a nie tdi.  

#48 ~Gxxxxn~

~Gxxxxn~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2016 - 23:18

Nie chce być tu kimś kto wskazuje winnego ale wszystko wskazuje na wine kierowcy,prędkość,mokra nawierzchnia,brak wyobraźni,to są w 99% przyczyny takich tragedii...

do tego ogromne koleiny na tym zakręcie. tam przy 60km/h potrafi rzucić dupą 

#49 ~Katarzyna~

~Katarzyna~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2016 - 23:20

Szkoda tak młodych ludzi mieli całe życie przed sobą i szkoda malutkiej będzie tęsknić za mamą i ciocią aż serce kraja się mi na samą myśl jak ich rodziny to przeżywają to jest tragedia i nie ma co szukać winnych nigdy nie wiadomo co może każdemu z nas przytrafić się

#50 ~ech~

~ech~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2016 - 23:29

najwięcej w takich tematach zawsze maja do powiedzenia wierni klienci MZK, PKP i PKS

#51 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2016 - 23:44

Domkładnie, bo najlepiej napisać że to wi a prędkości i kierowcy Ale ze droga jest ogromnie wyboista i jak popada woda w korytach wyjeżdżonych przez auta się zatrzymuje i życia po całej drodze jak szmata to nikt nie napiszę, osobiście jechałem tą drogą kiedyś z dziewczyną która właśnie zginęła i warunki były identyczne i mogę stwierdzić że nawet przy 70 km/h potrafiło nieźle miłość więc mógł kierować prędkością około 100km/h i to wystarczyło a nie wiadomo jest czy nie wybiegł mu jakie świeże na jezdnię lub zwykły brak odpowied jego ciśnie czy szef uszkodzony wachacz mógł zawi ić więc proszę zejdzie z tego biednego chłopaka i zostawcie to kometowanie już i poczekajmy co biegli w tej sprawie rozpaczą.

#52 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2016 - 23:47

Miotać *

#53 ~Alf~

~Alf~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2016 - 05:12

Miotało nim jak Szatan!

#54 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2016 - 07:56

Domkładnie, bo najlepiej napisać że to wi a prędkości i kierowcy Ale ze droga jest ogromnie wyboista i jak popada woda w korytach wyjeżdżonych przez auta się zatrzymuje i życia po całej drodze jak szmata to nikt nie napiszę, osobiście jechałem tą drogą kiedyś z dziewczyną która właśnie zginęła i warunki były identyczne i mogę stwierdzić że nawet przy 70 km/h potrafiło nieźle miłość więc mógł kierować prędkością około 100km/h i to wystarczyło a nie wiadomo jest czy nie wybiegł mu jakie świeże na jezdnię lub zwykły brak odpowied jego ciśnie czy szef uszkodzony wachacz mógł zawi ić więc proszę zejdzie z tego biednego chłopaka i zostawcie to kometowanie już i poczekajmy co biegli w tej sprawie rozpaczą.

Znasz taką starą prawdę -  "dostosuj prędkość do warunków na drodze".

#55 ~D.~

~D.~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2016 - 08:56

Dostosujcie prędkość swoich mózgów i przestańcie już pisać takie brednie. Taka sytuacja może zdazyc się każdemu.

#56 ~~P~~

~~P~~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2016 - 09:14

Na tym forum są widocznie ludzie, którzy nie mieli bądź nie mają przyjaciół. Przyczyna wypadku jest nie znana. Więc dlaczego obwiniać od razu kierowcę? Przyczyn może być wiele, musiał jechać szybko, to fakt, ale równie dobrze w czasie jazdy mogło się coś stać z autem (auto to rzecz martwa i nie mamy wpływu na to kiedy się coś zepsuje) nie wziął tego nikt pod uwagę? I dlategoamy również potrafi obwiniać kierowcę za winę zepsucia się auta? Osoby które zrzucają całą winę tylko na kierowce to osoby bez uczuć, bez mózgu, że nie potrafią przyjąć do wiadomości ze przyczyn jest wiele.. Czy jadąc autobusem, pociągiem czy lecąc samolotem i stanie się jakaś tragedia czy również zrzucacie winę na kierowców, maszynistow i pilotów? Zastanówcie się, zanim coś napiszecie. Zginęło troje młodych ludzi. Nie piszcie głupot. Zbędne komentarze zostawcie dla siebie.

#57 ~Anna~

~Anna~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2016 - 09:32

Teraz tylko modlitwa może im pomóc. 

Czy ktoś wie kiedy i gdzie jest pogrzeb?

#58 ~olo~

~olo~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2016 - 10:01

kolejny szybki i bezpieczny zakonczyl zywot na drzewie

#59 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2016 - 10:23

A moje zdanie jest takie. Oczywiście jest to wina kierowcy bo dobrze znał drogę, wiedział że jest niebezpieczna na dodatek wczesniej padało a on zapierdzielał jak glupi. Po co ? Po śmierć ? Ale z drugiej strony sama jestem matką i nie wyobrażam sobie takiej jazdy z dzieckiem obok. Dobrze znała kierowcę wiedziała jak jeździ mogła nie wsiadac albo zwrócić uwagę. Nawet gdyby pękła mu opona podczas jazdy nie zmienia to faktu ze nie powinien tak szybko jechać.

#60 ~AX~

~AX~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2016 - 13:42

Znalam bardzo dobrze ich wszystkich i nie oceniajcie kierowce ze to jest przez niego ze tak sie stalo ze za szybko jechal zeby on wiedzial ze tak sie stanie napewno by do tego nie doszlo .I zamiast te glupie komentarze dawac ze wsior czy co s takiego to sie pomodlcie za nich.Bo sami nie wiecie co was czeka czy nie bedziecie w takiej samej sytuacji jak wlasnie oni

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych