Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

85 odpowiedzi w tym temacie

#61 ~Bax~

~Bax~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2016 - 14:10

ciezki przypadek ktory z dwoma kobietami i dzieckiem na pokladzie zapier***al jak kurczak bez glowy .. jak chcesz poszalec wyjeb w drzewo ale solo to rada dla wszystkich wiochmenow zapier***aczy

#62 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2016 - 15:12

Bax wiochmen to z ciebie i swoje rady wsadź sobie głęboko w d***.. Takie wypadki się zdążają i to może przytrafić każdemu z nas. Nikt nie jest w stanie przewidzieć takich wydarzeń. Nie wierzę że nikomu z was nigdy się nie zdarzyło przekroczyć prędkości więc teraz nie róbcie z siebie idealnych..

#63 Misiaczek170956

Misiaczek170956

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 19 lipiec 2016 - 17:24

Czy ktoś orientuje się dokładnie czy dziewczynka żyje bo piszą tu że zmarła w szpitalu

#64 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2016 - 20:25

Jak wy możecie pisać takie gupoty stała się tragedia i nikt tego już nie wruci każdego mogło nas to spotkać albo jeszcze gorzej teraz morzesz iść po ulicy i morze coś się stać a wy jeszcze opczerniacie choć niewiecie jaka jest prawda powinniście spulczuc a nie wieszać psy na zmarłych

#65 Misiaczek170956

Misiaczek170956

Nowy

• Pip
  • 4 postów

Napisano 19 lipiec 2016 - 20:29

Co z dziewczynką

#66 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2016 - 07:41

Co z dziewczynką

Żyje,wszystko ok!

#67 Misiaczek170956

Misiaczek170956

Nowy

• Pip
  • 4 postów

Napisano 20 lipiec 2016 - 08:38

Dużo zdrówka dla małej i dobrze że ona chociaż wyszła z tego wszystkiego

#68 ~manolo~

~manolo~
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2016 - 09:09

lubie depnac jak nie ma ruchu ale zeby swirowac na drodze z 2 kobietami i dzieckiem to jeszcze nie slyszalem, ten koles mial chociaz mature ?

#69 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2016 - 11:20

Dużo zdrówka dla małej i dobrze że ona chociaż wyszła z tego wszystkiego

Zaspokoiłaś swoją chorą ciekawość, to wypadało wreszcie oprócz głupich pytań napisać coś sensownego.

#70 ~AntyIdio~

~AntyIdio~
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2016 - 05:40

Na Facebooku piszą do jakiego klubu należał ten chłopczyk - Nocna jazda Nowogard. No cóż, naogladali się dzieci filmów i grają. ... Sam wypadek obrazuje co za idioci się tam bawią. Małe dziecko wiózł i tak sie zachowywał? Odpowiedzialny rodzic dba o swoje dziecko, tu go nie było - no i nie ma. Trzymam kciuki aby dziecko powróciło do zdrowia i oby tego nie pamiętało w przeszłości.

#71 ~AntyIdio~

~AntyIdio~
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2016 - 05:43

Jak wy możecie pisać takie gupoty stała się tragedia i nikt tego już nie wruci każdego mogło nas to spotkać albo jeszcze gorzej teraz morzesz iść po ulicy i morze coś się stać a wy jeszcze opczerniacie choć niewiecie jaka jest prawda powinniście spulczuc a nie wieszać psy na zmarłych

Chłopczyku/ dziewczynko zerknij w słownik zanim coś napiszesz.

#72 ~Driver~

~Driver~
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2016 - 21:48

Było zbyt szybko. Kierowcy zabrakło zdrowego rozsądku, jechać tą drogą, koło tych drzew i w deszczową pogodę za szybko. Co do warunków to mam rozeznanie bo jechałem w tym czasie i stałem w korku przed miejscem zdarzenia. Jadąc nie przekraczałem 90 km/h i miejscami i tak trzeba było wolniej. A kierowca z wypadku podobno jechał 140-160 km/h i wyprzedzał wszystkich (są świadkowie). Stan drogi też miał wpływ na zdarzenie. W końcu wyciąć te wszystkie drzewa na opał i droga do poszerzenia oraz modernizacji. Szkoda tych młodych osób bez względu czyja to była wina:-(. Tragedia jest tylko jakie wnioski zostaną z tego wyciągnięte.

#73 ~Beata~

~Beata~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2016 - 13:31

Przeczytałam wszystkie wasze posty i zastanawiam się kto dał Wam prawo osądzać???

Może i jechał szybko , może z jego winy zginęli . Ale czy Wy wszyscy jesteście tacy idealni???

,,niech rzuci kamieniem ten co jest bez winy,,...Ludzie -nigdy nie wiecie co może jeszcze Wam się przydarzyć w życiu.To wielka tragedia ,smutek i żal...

W tej chwili jest pogrzeb Damiana.POKÓJ JEGO DUSZY.

#74 ~Adam~

~Adam~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2016 - 02:08

Popieram p.Beato. Też to przezylem. A gowniarze, pomyślą za późno... Wielka tragedia. Chcę odwiedzić te dziewczynki ale nie wiem gdzie leżą :(

#75 ~Cleo~

~Cleo~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2016 - 08:49

Sam jestes ku*** smieciem ty pier*** osrancu oby ciebie spotkala gorsza krzywda .. ofiaro dziurawego kondona

Jesteś Kamil jednym z kretynów.Jak tak można się zachowywać twój brak szacunku i wychowania tak piszą tylko kretyni życzę tobie cierpienia i bólu !

#76 ~AM~

~AM~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2016 - 08:53

Przeczytałam wszystkie wasze posty i zastanawiam się kto dał Wam prawo osądzać???

Może i jechał szybko , może z jego winy zginęli . Ale czy Wy wszyscy jesteście tacy idealni???

,,niech rzuci kamieniem ten co jest bez winy,,...Ludzie -nigdy nie wiecie co może jeszcze Wam się przydarzyć w życiu.To wielka tragedia ,smutek i żal...

Przepraszam, ale idiotą(ką) się urodziłem i nic na to nie poradzę Beata

#77 ~gajowy~

~gajowy~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2016 - 09:02

Popieram p.Beato. Też to przezylem. A gowniarze, pomyślą za późno... Wielka tragedia. Chcę odwiedzić te dziewczynki ale nie wiem gdzie leżą :(

Pytam co to ma być kiedy prostaczki polaczki zadbają o bezpieczeństwo i nie ważne czym i na czym jeżdżą ile razy nieodpowiedzialni i niepoczytalni będą niszczyć nasze życie .Gdzie odpowiedzialność i mobilizacja w metodach i działaniach kiedy prowadzą ten mechaniczny pojazd ?

#78 ~.R.I.P.~

~.R.I.P.~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2016 - 09:33

Mężczyzna swoim nieodpowiedzialnym zachowaniem na drodze naraził inne osoby na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia oraz zniszczył inny samochód. Pytam ciebie Beato ile razy jeszcze będziesz ty i tobie podobni, pobłażliwi dla takich sytuacji .Czas już zakończyć tą tępotę, głupotę i bronić typowego idiotę !! 

#79 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2016 - 12:50

Damian nie był żadnym idiotą ani kretynem więc nie obrażajcie go nie mając żadnego pojęcia jaki był na prawdę. Każdy kto go dobrze znał, dużo z nim przebywał wiedział że nigdy by tego specjalnie nie zrobił on też miał plany na przyszłość to był wypadek nikt nie mógł go przewidzieć i nikt nie wie co się stało w tamtej chwili.Nie macie prawa go osądzać.Damiana już z nami nie ma więc dajcie mu spoczywać w spokoju i darujcie sobie te bezmyślne komentarze bo to już niczego nie zmieni .

#80 ~.R.I.P.~

~.R.I.P.~
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2016 - 19:17

Damian nie był żadnym idiotą ani kretynem więc nie obrażajcie go nie mając żadnego pojęcia jaki był na prawdę. Każdy kto go dobrze znał, dużo z nim przebywał wiedział że nigdy by tego specjalnie nie zrobił on też miał plany na przyszłość to był wypadek nikt nie mógł go przewidzieć i nikt nie wie co się stało w tamtej chwili.Nie macie prawa go osądzać.Damiana już z nami nie ma więc dajcie mu spoczywać w spokoju i darujcie sobie te bezmyślne komentarze bo to już niczego nie zmieni .

gość twoja desperacja to walka o wizerunek tego kogo już nie ma . Za każdym razem kiedy wchodzę na forum z tą tematyką pojawiają się tacy jak ty gość , Beata , Adam wobec tego pytam się jakim prawem domagacie się poprawy wizerunku jeżeli pozostali na tym forum dali jasny i czytelny sygnał nie ma miejsca dla tych , którzy ignorują zasady asymilacji w społeczeństwie .Każdy dorosły jest od dziecka uczony poszanowania zasad i istnienia w społeczeństwie tak samo jak idąc na kurs nauki jazdy jest przygotowywany do tego , że to kierujący decyduje o życiu lub śmierci .Dla tego jest uczony przepisu czym i od czego zależy prowadzenie samochodu z daną prędkością w podpunktach i co jest najczęstszą przyczyną wypadków drogowych w podpunktach dla tego dla przypomnienia gość napiszesz i przytoczysz dosłowną formułę tych przepisów dla tego do dzieła w czytaniu , myśleniu i pisaniu .Czekam

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych