Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

55 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Stary Tetryk~

~Stary Tetryk~
  • Goście

Napisano 25 luty 2014 - 15:27

"Volksvagen zasygnalizował skręt w lewo. Kierujący Oplem zatrzymał sie przed nim. W tym momencie na samochody najechał TIR."

Przepraszam, ale czytam te zdanie 10 raz i za cholewe nie mogę zrozumieć. Proszę o wytłumaczoenie bardziej bystrych i wykształconych. Dziękuję.

#2 ~123~

~123~
  • Goście

Napisano 25 luty 2014 - 15:35

----A---B--<<<C

A- samochód sygnalizuje zamiast skrętu w lewo

B- samochód się zatrzymuje przed samochodem A

C- ciężarówka wjeżdża w samochód B (i A)

Jakże skomplikowana sytuacja, ciężko zrozumieć...

#3 ~logik~

~logik~
  • Goście

Napisano 25 luty 2014 - 15:35

"Volksvagen zasygnalizował skręt w lewo. Kierujący Oplem zatrzymał sie przed nim. W tym momencie na samochody najechał TIR."

Przepraszam, ale czytam te zdanie 10 raz i za cholewe nie mogę zrozumieć. Proszę o wytłumaczoenie bardziej bystrych i wykształconych. Dziękuję.

Ufff a juz myslalem ze ze mna jest cos nie tak bo mi to ni jak nie pasuje. No to juz jest nas przynajmniej dwoch :) jakis rysunek by sie  przydal moze to pomoze. 

A sam wypadek oczywiscie tragedia wspolczucia dla rodziny

#4 ~Kris~

~Kris~
  • Goście

Napisano 25 luty 2014 - 15:42

Przylaczam sie jakos nie moge tego przeniesc na droge. W racjonalny sposob oczywiscie

#5 ~seba~

~seba~
  • Goście

Napisano 25 luty 2014 - 15:44

Ja to rozumiem w ten sposób:

Volkswagen sygnalizuje skręt w lewo, ustępuję pojazdom jadącym z przeciwka (w tym momencie ustępuje pierwszeństwa jadącemu Mitsubishi). Za Volkswagenem ustawia się Opel, a za Oplem powinien ustawić się ciężarówka, lecz tak się nie stało. Volkswagen, Opel oraz ciężarówka (Volvo) jechały w tym samym kierunku.

#6 ~Kris~

~Kris~
  • Goście

Napisano 25 luty 2014 - 15:45

To czemu jest napisane, ze B zatrzymuje sie przed A. Powinno byc zatrzymuje sie i pojazd A ma przed soba.

#7 ~rafi~

~rafi~
  • Goście

Napisano 25 luty 2014 - 15:50

Kierowca ciezarowki wcale niewykluczone ze jechal na magnesie. System EBS jest wtedy uposledzony i dochodzi do tragedii.

#8 ~xaxaxaxaxaxa~

~xaxaxaxaxaxa~
  • Goście

Napisano 25 luty 2014 - 16:00

Ciekaw jestem skąd GS ma informacje że spaliły się 2 kobiety ?

#9 Gosia-1988

Gosia-1988

Nowy

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 25 luty 2014 - 16:28

Nadjechałam w pobliże tego miejsca w chwilę po tej tragedii.... Samochód jeszcze się palił, nie było jeszcze straży pożarnej, pogotowia ani policji. Dopiero po chwili nadjechała straż, helikopter na łące lądował... Jak wracałam o godzinie 14.30 droga nadal była zablokowana. Masakra.

#10 ~M.~

~M.~
  • Goście

Napisano 25 luty 2014 - 16:30

Mnie ciekawi dlaczego w gs24 nie ma osoby z podstawową wiedzą geopolityczną, która zwróciłaby uwagę, że prezentowana przez nich mapa Polski jest już nieaktualna od piętnastu lat.

Kondolencje dla rodziny.

#11 ~x~

~x~
  • Goście

Napisano 25 luty 2014 - 17:30

Miejscowość KIKORZE, a wypadek był w KIKORZACH. Nauczcie się wreszcie "odmianów".

W KikorzU. Ta nazwa odmienia się jak słowo "morze". W Radiu Szczecin też mówią o Kikorzu a nie o Kikorzach. Gdzie Ty tam widzisz liczbę mnogą? To Kikorze (jak "to morze").

#12 ~sma1~

~sma1~
  • Goście

Napisano 25 luty 2014 - 17:30

po obejrzeniu zdjęć i przeczytaniu relacji z wypadku jedno mnie zastanawia po co ta kobieta z opla

się zatrzymała  przecież tam było wystarczająco miejsca by kontynuować jazdę gdyby to zrobiła to ten wypadek może nie byłby taki tragiczny a przy sprzyjającej dozie szczęścia może by się tak tragicznie nie skończyło .Niestety człowiek wszystkiego nie przewidzi i może w przyszłości ktoś coś wymyśli mądrego by na drogach było bezpieczniej  .

Wyrazy współczucia 

#13 ~Patka~

~Patka~
  • Goście

Napisano 25 luty 2014 - 17:58

Powiem tak, w Kikorzach (nie żadnym Kikorzu) jest niewiele więcej zjazdów w kierunku wsi. Wiem, bo mam tam rodzinę i nie raz zatrzymywałam się na lewoskręcie. Ale nie w tym miejscu! Raptem 500m dalej jest zjazd z wydzielonym pasem do skrętu w lewo, można się zatrzymać bez obaw, że ktoś nam wjedzie w auto. Tym bardziej, że ten "dziki" zjazd jest jeszcze przed oznaczeniem miejscowości przy obowiązującej prędkości 90km na godzinę. Dodam, że miało tam miejsce wiele innych stłuczek. Szczere wyrazy współczucia dla rodzin, zwłaszcza, że te kobiety niczym nie zawiniły.

#14 ~btr~

~btr~
  • Goście

Napisano 25 luty 2014 - 18:07

deb***e sie kloca o tym kto byl przed czy za, a pomyslal ktos za was, czemu nie widac nikogo z gasnica? Zanim staz przyjechala zostal wrak a mozna bylo gasic, przeciez samochod nie wybuchl tylko zapalil sie!!!!

#15 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 25 luty 2014 - 18:52

ale wy jestescie wszyscy nienormalni, taka tragedia, a wy klocicie sie jak pisze sie kikorze ? brawa dla pojebow dla ktorych odpowiednia pisownia jest bardziej interesujaca od ludzkiego zycia

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 luty 2014 - 19:00

Tomku Kuczyński, proszę zamknąć ten temat, bo chyba sam pan widzi co się tu dzieje.

#17 ~MARTA~

~MARTA~
  • Goście

Napisano 25 luty 2014 - 19:10

NIe w KIKORZU TYLKO W KIKORZACH

#18 ~ghjk~

~ghjk~
  • Goście

Napisano 25 luty 2014 - 19:14

NIe w KIKORZU TYLKO W KIKORZACH

Ale sie problem zrobil, ile jeszcze osob tutaj napisze jak poprawnie odmieniac tę nazwe. Idioci !

#19 ~adaś~

~adaś~
  • Goście

Napisano 25 luty 2014 - 19:21

Dlaczego nie pobiegła Pani gasić pojazdu gaśnicą, w którą obowiązkowo powinien być wyposażony Pani samochód?

gaśnica nie jest obowiązkowa

#20 ~SimoN~

~SimoN~
  • Goście

Napisano 25 luty 2014 - 19:27

deb***e sie kloca o tym kto byl przed czy za, a pomyslal ktos za was, czemu nie widac nikogo z gasnica? Zanim staz przyjechala zostal wrak a mozna bylo gasic, przeciez samochod nie wybuchl tylko zapalil sie!!!!

Gaśnicą to możesz sobie zagasić tort urodzinowy a nie samochód który płonie w wyniku samozapłonu paliwa; spowodowanym gwałtownym zjawiskiem, zwanym "uderzeniem wraz ze zgnieceniem" takiego baku.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych