Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

37 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~T. L.~

~T. L.~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2012 - 17:33

jeszcze nigdy nie widziałem, aby jakaś gazeta, telewizja, radio czy portal, na swych łamach relacjonowało jedno wydarzenie na dwa, alternatywne, wzajemnie wykluczające się powody.
przeczytajcie sami:

1) Tragiczny wypadek w Niechorzu. Turysta utopił się w Bałtyku
http://www.gs24.pl/a...YFICE/120719547

2) Wypadek w Niechorzu: Skoczył z mola, by ratować tonącego
http://www.gs24.pl/a...YFICE/120719552

tak skrajnej degręgolady i upadku jeszcze nie widziałem. i jeszcze żądają za to 19,90zł. normalnie ŻENADA ROKU!!!

#2 Maciek83

Maciek83

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 2467 postów

Napisano 18 lipiec 2012 - 17:33

Pierwszy,drugi,drugi z drugim,trzeci.Nic nie rozumiem, To w końcu którego uratowali,tego co chciał pomóc i rzucił sie na ratunek?

#3 ~WOPRer~

~WOPRer~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2012 - 17:41

brawo WOPRowcy...cała prawda o Naszej codziennej pracy

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2012 - 17:54

jeszcze nigdy nie widziałem, aby jakaś gazeta, telewizja, radio czy portal, na swych łamach relacjonowało jedno wydarzenie na dwa, alternatywne, wzajemnie wykluczające się powody.
przeczytajcie sami:

tak skrajnej degręgolady i upadku jeszcze nie widziałem. i jeszcze żądają za to 19,90zł. normalnie ŻENADA ROKU!!!

Pierwszy,drugi,drugi z drugim,trzeci.Nic nie rozumiem, To w końcu którego uratowali,tego co chciał pomóc i rzucił sie na ratunek?

OJ TAM OJ TAM SIE CZEPIACIE

#5 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2012 - 18:23

Małe sprostowanie.
Plaża strzeżona nie jest w odlegołości 100m od mola, tylko ok.300m.

Brawo Ratownicy !

#6 ~Witek~

~Witek~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2012 - 18:42

przeczytajcie sami:

bo nie wiem czy zauwazyles ze pierwszy artykul byl pisany o 17 a drugi o 18 gdy juz uzyskali wiecej dokladnych informacji...ale najprosciej krytykowac. Nikt inny nie podal zadnych informacji...

#7 ~Igi~

~Igi~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2012 - 18:46

..

Dwóch z nich zapragnęło wykąpać się. Zrobili to w pobliżu mola, gdzie nie wolno tego robić..Polszczyzna pożal się Boże :D Ludzie kto pisze te artykuły?

#8 kejt

kejt

Znajomy

• Moderatorzy
  • PipPip
  • 39 postów

Napisano 18 lipiec 2012 - 18:49

przeczytajcie sami:

Drogi T.L

Powtórzymy po raz kolejny - za wszystko, co do tej pory ukazywało się na stronie gs24.pl, nadal nie będziecie płacić. Informacje newsowe, wspominane przez Was wypadki, relacje, czy zapowiedzi imprez - pozostają bezpłatne.

O godzinie 17 uzyskaliśmy krótkie informacje od ratowników WOPR, którzy wówczas próbowali ratować mężczyznę. Niestety się nie udało i mężczyzna zmarł. Dlatego o 18 przedstawiliśmy szczegółową informację o próbie odratowania.

Pozdrawiamy
Redakcja Gs24.pl

#9 ~onaaa~

~onaaa~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2012 - 21:08

To jak się nie wie, to się bzdur nie pisze... a nie.. wymyślacie.. Trzeba było napisać, że nad morzem doszło do zdarzenia, w wyniku którego topiła się jedna (dwie?) osoba itp.
I zaznaczyć, że więcej informacji później.. Gazeta pisze sobie byle co, byle tylko pisać.. bez sensu..

#10 Posiwialy

Posiwialy

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 719 postów

Napisano 18 lipiec 2012 - 21:18

Tragedia to yby byla jak by do Baltyku wpadl autobus z dziecmi. Tragedia to jest ten artykul. Sie pije, sie nie wchodzi do wody - proste.

Dla mnie smierc na wlasne zyczenie. Szkoda co najwyzej, ze ratownicy tak dlugo prowadzili reanimacje, jeszcze wieksza szkoda, ze karetka przez 1,5 godz. nie zdazyla dojechac.

;)

#11 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2012 - 21:38

to dobrze ze nie utopil sie nikt z ratujacych przez takich szajbusow co po kielonku na plywanie ich bierze

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2012 - 22:06

gs24 patologia na maxa!! co wy wogóle piszecie. Skoczył z mola itd itp. Nieuki pi......one!!!!! ile wam płacą??? 8 zł za godzine?? i to brutto chyba!!!!

#13 ~pierwszy~

~pierwszy~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2012 - 23:35

a ja się lekko zdezorientowałem czytając tekst, bo w pewnym momencie straciłem rachubę, który z nich to ten pierwszy, a który drugi ;))

#14 ~obywatel~

~obywatel~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2012 - 23:50

>bo nie wiem czy zauwazyles ze pierwszy artykul byl pisany o 17 a drugi o 18 gdy juz uzyskali wiecej dokladnych informacji

to należy anulować poprzednią wiadomość!

>...ale najprosciej krytykowac. Nikt inny nie podal zadnych informacji...

a bo to jest wiadomość rangi państwowej czy co żeby to tv miało relacjonować? Ile ludzi dziennie ginie na polskich drogach, o których prawie nikt nie usłyszy, chyba że autobus z 50-tką turystów spadnie ze skarpy, ale wtedy to organizujemy zaraz narodową zrzutkę na odszkodowania /rekompensaty /itd. dla rodzin ofiar.

#15 ~Ewelina~

~Ewelina~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2012 - 02:08

Powiem wam tyle... Gdyby to był ktoś z waszej rodziny czy przyjaciół inaczej byście na to patrzyli, a komentarze które piszecie o tym jakie błędy popełniono w artykule czy, że to szajbusy to mówi tylko o was samych,że jesteście bezdusznymi ludźmi dla których śmierć kogoś to drobnostka.Każdego człowieka jest szkoda a tym bardziej w tak młodym wieku i nie ważne jest to w jaki sposób ktoś umiera tylko ważny jest fakt że umarł. [*]

Ps. Jak nie potraficie czytać ze zrozumieniem to macie problem. Zmarł ten który skoczył jako pierwszy, a ten który skoczył na ratunek przeżył.

#16 ~hm~

~hm~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2012 - 08:07

Ty też masz problem z czytaniem ze zrozumieniem, bo nikt z niczego nie skoczył!! Przeczytaj jeszcze raz.
Poza tym zwroty grzecznościowe piszemy z wielkiej litery.. i jeszcze istnieją znaki interpunkcyjne, o których wiele razy w swojej wypowiedzi zapomniałaś.

#17 ~sssssssss~

~sssssssss~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2012 - 08:21

molo w Niechorzu? coś przegapiłem...

#18 ~Ewelina~

~Ewelina~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2012 - 08:42

Do "hm"... powiedz mi czy to takie ważne to w jaki sposób napisałam komentarz i czy z błędami czy nie? Umarł człowiek a Ty mi piszesz, że źle coś napisałam;/ Zastanów się trochę człowieku. Twój komentarz jest zbędny bo nic nie mówi o wypadku;/.

#19 ~obserwator~

~obserwator~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2012 - 09:41

Ratownicy zrobili kawal dobrej roboty. Takich ratownikow i ratowniczki potrzebujemy.

#20 ~Pacus~

~Pacus~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2012 - 14:51

Ludzie ja przy tym byłam naprawdę ratownicy robili wszystko coś się dało niestety po raz kolejny nieodpowiedzialnych młodzieńców spotkała kara może zbyt surowa ale trzeba było myśleć przed robieniem głupot im już nic nie Pomoże szkoda tych rodzin, które po nich płaczą !!!!!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych