Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

33 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~obiektywny~

~obiektywny~
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2012 - 23:33

Kto miał interes żeby to na błoniach nie było?
Na łasztowni?
Na wałach?
wszędzie ale nie zasrany plac lotników... spokojne miejsce w dodatku na bardzo mało osób... skandal...

mega wtopa miasta!

#22 ~ktosia~

~ktosia~
  • Goście

Napisano 06 czerwiec 2012 - 07:54

PANIE REDAKTORKU!

HD bedzie tylko na mniejszym monitorze, nie bylo na konferencji prasowej NIKOGO z Rady Miasta, a pan który się wypowiadał to nie był Paweł Golema tylko Dariusz Urbaniak. Trochę więcej kompetencji i obeznania w temacie.

#23 ~jotbe~

~jotbe~
  • Goście

Napisano 06 czerwiec 2012 - 08:17

Chciałem zauważyć, że nawet w mieście Radom (do którego chyba Floating Garden się nie porównuje) ma strefę kibica na 7 tys osób !!!
Ale tak jak ktoś napisał - u nas ogródek piwny na 850 osób - a koszty mniejsze bo organizacja tańsza (powyżej 1000 os byłaby to już impreza masowa - czyli dużo większe wymogi bezpieczeństwa).
Zastanawia mnie tylko, co będzie jak jednak ludzie na mecz polaków się zbiorą i przyjdą w ilości 10tys - selekcja na wejściu ?? Czy przeganianie pałami ?? Bo inaczej może się to skończyć rozniesieniem "strefy" w drobny mak...

#24 ~olaf~

~olaf~
  • Goście

Napisano 06 czerwiec 2012 - 08:33

Podajcie swoje adresy z przyjemnością wyżygam wam sie na parapet.... oczywiście zachowując przy tym całkowitą cziszę

skoro jesteś taki odważny to podaj swój adres - też przyjdę w ciszy...

#25 ~zuza~

~zuza~
  • Goście

Napisano 06 czerwiec 2012 - 09:18

Czemu taki lament wszyscy podnosicie ? Bo malo miejsca,bo w innym miescie strefa kibica jest na pare tysiecy osob a w Szczecinie na 850 ? Zbuntujcie sie i nie idzcie do strefy kibica.Nikt nie pojdzie to wladze zobacza ,ze strzelily babola.Piwa nie sprzedadza i bedzie super !!! A tak wogole to telewizorow w domach nie macie zeby robic jakies strefy kibica ? niewiedzialam,ze mieszkancy Szczecina tacy biedni sa ,ze nawet telewizorow w domach nie maja.

#26 ~Kargool~

~Kargool~
  • Goście

Napisano 06 czerwiec 2012 - 09:40

TEATR LETNI lub STADION POGONI - idealne miejsca na strefę kibica w czasie EURO'2012

#27 ~kibic~

~kibic~
  • Goście

Napisano 06 czerwiec 2012 - 10:07

bez kitu ale strefa kibica na 850 osob to jaka to kurna strefa jak zawsze uzednicy sie zajebali i nic nie zorganizowali euro w Polsce nie w szczecinie niech oni zabiora te swoje plywające ogrody i won

#28 ~jotbe~

~jotbe~
  • Goście

Napisano 06 czerwiec 2012 - 12:41

Tu nawet nie chodzi o to, że Szczecinianie nie będą mieli gdzie wspólnie obejrzeć meczów Polaków. Chodzi o wizerunek miasta w kraju! Zamiast wykorzystać szansę jaką daje EURO2012 i pomimo braku meczów u nas wysłać przekaz miasta żyjącego tym wydarzeniem sami siebie kierujemy w prowincjonalizm...
Pomysł - banalnie prosty - otwarta przestrzeń miejska w ramach strefy kibica. Organizacja różnych wydarzeń: amatorskie turnieje dla dzieci i dorosłych, spotkania ze sportowcami, panele dyskusyjne, koncerty i wreszcie mecze wieczorem będące dodatkiem do całego wydarzenia.
Nie chodzi tu tylko o promowanie Floating Garden na zewnątrz, ale przede wszystkim wśród mieszkańców Szczecina... Koszty oczywiście większe, ale napewno słusznie i mądrze zainwestowane. A Dni Morza jako odrębna, niejako konkurencyjna impreza (też moim zdaniem błąd - zamiast łączyć - dzielić) może okazać się niewypałem... :/

#29 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 czerwiec 2012 - 19:49

Ktoś się zastanowił, jak na mecz Polaków na plac Lotników zejdzie się np. np. ze dwa tysięcy ludzi i będą stali na jezdni, lub nieustannie będą okupywać przejście dla pieszych muiędzy aleją fontann a placem, ta Brama Portowa jest zamknięta? Niezły bajzel może być w centrum.

#30 ~KokoSpoko~

~KokoSpoko~
  • Goście

Napisano 06 czerwiec 2012 - 20:10

Inwestorami są wg kroniki Grupa Braci Golemów - Szczecińskich Restauratorów. Za zajęcie całego placu Lotników na miesiąc miast otrzyma ...5 tys. zł.
http://www.tvp.pl/sz...5-50612/7602980

Toż to jakiś kabaret?? 5 tys. zł z miesiąc? Przecież babcie z kwiatami i szczypiorem swego czasu za handel na bramie portowej musiały za dzień bulić 500 zł. Tak sobie myślę, że większy biznes niż miasto będzie miał z tego przedsięwzięcia dostawca ToiToi-ów na plac o restauratorach nie wspominając. Zastanawiam się czy nie złożyć w UMiejskim oferty na wynajęcie placu Lotników na cały lipiec lub sierpień, z myślą o mega ogródku piwnym a`la Colleoni za opłatą dzierżawy 5 tys. zł....

#31 ~Łewap~

~Łewap~
  • Goście

Napisano 07 czerwiec 2012 - 13:41

Czemu taki lament wszyscy podnosicie ? Bo malo miejsca,bo w innym miescie strefa kibica jest na pare tysiecy osob a w Szczecinie na 850 ? Zbuntujcie sie i nie idzcie do strefy kibica.Nikt nie pojdzie to wladze zobacza ,ze strzelily babola.Piwa nie sprzedadza i bedzie super !!! A tak wogole to telewizorow w domach nie macie zeby robic jakies strefy kibica ? niewiedzialam,ze mieszkancy Szczecina tacy biedni sa ,ze nawet telewizorow w domach nie maja.

Widzę, że jesteś aspołeczna. Nie wszyscy są tacy jak ty, niektórzy lubią wychodzić z domu. Euro to duże wydarzenie i wielu kibiców chce to świętować w sposób szczególny a nie przed tv. Dużo lepiej jest obejrzeć taki mecz Polaków wspólnie, nie tylko ze znajomymi, ale też z innymi kibicami. Niestety widzę, że w Szczecinie strefą kibica nazywa się ogródek piwny, w którym prywatny organizator chce wydoić od ludzi kasę, przykre. Przyjeżdżając do Szczecina słyszałem, że to "duża wioska z tramwajami". Traktowałem to jako żart ale teraz mi już nie jest do śmiechu. Miasteczka po 50tys. mieszkańców mają większe strefy kibica i lepszą organizację. Drodzy urzędnicy popatrzcie czasami w stronę cywilizacji (Poznań, Wrocław) i jak sami nie potraficie nic wymyślić to podkradnijcie od innych. Mam nadzieję, że miasto nie będzie sparaliżowane bo jak ktoś już tu wczesniej pisał ilość kibiców chętnych do obejrzenia meczu w "strefie kibica" prawie półmilionowego miasta należy liczyć w tysiącach a nie setkach. Jak widać każde fajne wydarzenie można ludziom zepsuć. Brawo Szczecin, wioska z tramwajami.

#32 ~Klin~

~Klin~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2012 - 21:13

Ta strefa kibica to wielka kompromitacja. Jak można zrobic w centrum miasta taką strefe na 850 osób ??? No tak, ale jesli na takiej małej powierzchni wisi największy w polsce telebim , poustawiane stragany oraz knajpki i jeszcze wesołe miasteczko dla dzieci ???? to jak koże znależć się miejsce dla kibiców.
Organizatorzy mogli sobie tą strefę wogóle darować i nie generwować ludzi.

#33 ~mix~

~mix~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2012 - 21:43

Widzę, że jesteś aspołeczna. Nie wszyscy są tacy jak ty, niektórzy lubią wychodzić z domu. Euro to duże wydarzenie i wielu kibiców chce to świętować w sposób szczególny a nie przed tv. Dużo lepiej jest obejrzeć taki mecz Polaków wspólnie, nie tylko ze znajomymi, ale też z innymi kibicami. Niestety widzę, że w Szczecinie strefą kibica nazywa się ogródek piwny, w którym prywatny organizator chce wydoić od ludzi kasę, przykre. Przyjeżdżając do Szczecina słyszałem, że to "duża wioska z tramwajami". Traktowałem to jako żart ale teraz mi już nie jest do śmiechu. Miasteczka po 50tys. mieszkańców mają większe strefy kibica i lepszą organizację. Drodzy urzędnicy popatrzcie czasami w stronę cywilizacji (Poznań, Wrocław) i jak sami nie potraficie nic wymyślić to podkradnijcie od innych. Mam nadzieję, że miasto nie będzie sparaliżowane bo jak ktoś już tu wczesniej pisał ilość kibiców chętnych do obejrzenia meczu w "strefie kibica" prawie półmilionowego miasta należy liczyć w tysiącach a nie setkach. Jak widać każde fajne wydarzenie można ludziom zepsuć. Brawo Szczecin, wioska z tramwajami.

Dziekujemy Prezydencie za spieprzenie Szczecinowi taką imprezę. Drugiego EURO w Polsce tak szybko nie bedzie. Jesteś z siebie zadowolony ?

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: ehhh

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych