Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »
Drodzy internauci!
W związku z ciszą wyborczą wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów i zamieszczania wpisów na forum.
Zapraszamy w niedzielę wieczorem, po zakończeniu głosowania.

Zdjęcie

"Turysta" - jedzenie i wpsomnienia

6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Pan Rysownik

Pan Rysownik

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 13 kwiecień 2010 - 20:06

"Turysta" to takie ciekawe miejsce. Niedawno przeszło dość potężny remont i odrobinkę klimatu uleciało. A jednak - nadal jest go więcej, niż w dowolnych 3 jadłodajniach w Szczecinie razem wziętych. Turysta jest jedną z najlepszych jadalni szczecińskich od wielu lat. Dość powiedzieć, że ich zupa owocowa była czymś na co namawiałem Mamę będąc brzdącem i nawet wafelki Grześki (dziś nazbyt czekoladowe, kiedyś fajniejsze, nawet opakowanie jakieś takie ciekawsze miały) nie pomagały w przekonaniu mnie - musiała być ta zupka. I jak wróciłem do Turysty po latach, już na studiach, to łezka w oku się zakręciła. To jest jedzenie. A dodać do tego, że zamawiając taką zupkę, kompocik, ziemniaczki, kotlet mielony i surówkę zapłaciłem około 15 zł i ja, ogromny chłop, nie mogłem tego zjeść - to mówi samo za siebie! W dobie hamburgerów z McDonalda za 10 zł - podejdźcie raz do swojskiego Turysty. Stańcie w kolejce i posłuchajcie jak ludzie rozmawiają ze sobą. Napisałbym, że w Turyście płąci się również za klimat, jednak przy tak niskich cenach i tak dobrym jedzeniu napiszę - klimat macie gratis.

#2 am3is

am3is

Swojak

• PipPipPipPip
  • 1183 postów

Napisano 14 kwiecień 2010 - 08:39

Tak, gryczana ze skwarkami niejednemu studentowi życie ratowała.

#3 ~syl~

~syl~
  • Goście

Napisano 05 październik 2010 - 18:42

mają pyszne nalesniki

#4 pomerania

pomerania

Nowy

• Pip
  • 5 postów

Napisano 08 listopad 2010 - 23:39

Macie rację. Ja strasznie tęsknię za dawną wodą sodową z saturatora.

#5 ~fraszka~

~fraszka~
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2011 - 16:13

Turysta - pyszne śniadania po nocnej zmianie. Pyszne leniwce. Jak następnym razem przyjadę do Szczecina (niestety musiałam się przeprowadzić) to na pewno tam zajrzę z całą rodziną...

#6 Albert

Albert

Nowy

• Pip
  • 9 postów

Napisano 23 wrzesień 2015 - 20:18

To jest pierwsze miejsce, które kojarzę ze Szczeciniem , jak tu jeszcze nie mieszkalem, ojciec nas wziął na obiadek.

#7 dentalart

dentalart

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 30 wrzesień 2015 - 17:32

witam

turysta troche poszalal z cenami, kiedys mozna bylo zjesc za 10 zl full obiad na wypasie. Mielony z buraczkami zawsze na wypasie.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych