Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

• Zamknięty Temat jest zamknięty
19 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Paweł~

~Paweł~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2013 - 19:34

Pogoń wygrała w Lubinie - wymodlili :D

#2 ~łukasz~

~łukasz~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2013 - 19:57

ja nie mam slow do redakcji gs... jak mozecie dac komukolwiek mikrofon do reki boze swiety.... on wyglada jak wasz reporter. to wasza kolejna wpadka. zenada.

#3 ~gass~

~gass~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2013 - 20:53

Ciekawe czy fale zrobili bo piekiełko pustkami świeciło :) jak nie dzis to jutro : " NIECH TA FALA ZAPIE.."

#4 ~Mario Bross~

~Mario Bross~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2013 - 21:32

A ja prawdopodobnie widziałem jednego jechowca z szalikiem Pogoni!!!

#5 ~Kinia~

~Kinia~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2013 - 21:42

A ja tam do nich nic nie mam.Spokojni ludzie z zasadami-dzis ze swueca takich szukac.Poza tym mają fajne te swoje kongresy a w niedziele zwlaszcza fajne przedstawienia-widac ze wkladaja mnistwo pracy w przygotowanie.szacun.

#6 ~Adamulec1004~

~Adamulec1004~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2013 - 21:46

kurcze czemu niektorzy wyzywaja ich od jechowych?Jak ktos nie zna pochodzenia ich nazwy to czemu tak pisze??mam kilku znajomych Swiadkow Jehowy i wyjasnili mi,ze Jehowa to imie Boże,wiec uwazam ze to jest obrazliwe,tymbardziej ze cenie tych ludzi

#7 ~dany~

~dany~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2013 - 22:41

Ludzie nie znają ich wierzeń i dlatego tak głupio z uprzedzeniem o nich piszą.Porozmawiajcie kiedyś z nimi a się dowiecie czegoś mądrego opartego o biblii

#8 ~Michal~

~Michal~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2013 - 23:09

przynajmniej po domach nie będą krążyli i zaczepiali na ulicach do niedzieli, natręty chodzące!

#9 ~Dr.Max~

~Dr.Max~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2013 - 23:29

Nie wzbudzają mojej sympatii. Jestesmy dla nich jak ledwo tolerowalni, rozbijają rodziny - jak jeden z członków rodzin do nich przystanie to wtedy oni są najważniejsi a raszte jest nieczysta. Miałem takie doświadczenie, widziałem parę ich filmików instruktażowych i się dziwię że nam rękę podają. 

#10 ~kuntakinteeee~

~kuntakinteeee~
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2013 - 05:35

do kamieniołomu ich!!! a nie beda do mieszkan wlazic 3 razy w tygodniu.

#11 ~anita~

~anita~
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2013 - 07:58

Wkurza mnie to nachalne chodzenie po  mieszkaniach.Mają już swoje bożnice nie tam przyjmują chętnych

#12 ~było mineło~

~było mineło~
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2013 - 09:42

Za byciem Jehowym nic nie dostajesz!!! to jakieś głupoty. Ja byłem kiedyś świadkiem jehowy i niestety nie miałem żadnych korzyści majątkowych i inni znajomi ze świadków też nie mieli. Więc to bujda.

ale to nie dla mnie świadkowie jehowy dlatego zrezygnowałęm ale było to trudne bo mnie ciągle namawili bym wrócił. I jak odeszłęm od świadkó jehowy to zstraciłem wszystkich znajomych. Bo tam jest tak że jak odchodzisz od świadków jehowy to oni odwracają się od Ciebie i nie utrzymują kontaktów z Tobą. To chore ale cóż.

#13 ~aga~

~aga~
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2013 - 11:40

A ja prawdopodobnie widziałem jednego jechowca z szalikiem Pogoni!!!

Ojojoj, straszne objawienie !!!

#14 ~Katolik~

~Katolik~
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2013 - 21:16

To jak to z tymi jehowcami jest? Piją gorzałe czy nie? Bo mam dwóch kumpli jehowych i jeden to nie wylewa za kołnierz rzekłbym, a drugi to moze nie jest abstynent, ale większego chlania to unika.

#15 ~piotr~

~piotr~
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2013 - 06:54

To jak to z tymi jehowcami jest? Piją gorzałe czy nie? Bo mam dwóch kumpli jehowych i jeden to nie wylewa za kołnierz rzekłbym, a drugi to moze nie jest abstynent, ale większego chlania to unika.

A jak to jest z tymi katolikami? Piją? ćpają? cudzołożą? kradną? zabijają? Pytam bo coś mi się wydaje, że kilku kumpli katolików tak właśnie robi.

#16 ~romus~

~romus~
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2013 - 17:48

każda wiara jest dobra która innemu krzywdy nie czyni

#17 ~Karol~

~Karol~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2013 - 20:56

Są bardzo dobre książki na temat Świadków Jehowy, których autorem jest znawca tej sekty, Elizeusz Bagiński, karmelita:

"Co katolik powinien wiedzieć o Świadkach Jehowy?" (wyd. 2, 2011) i "Siewcy kąkolu" (wyd. 3, 2012).

A dla bardziej zainteresowanych,  jeszcze te 4 pozostałe książki tego znawcy sekty:

"Świadkowie Jehowy. Pochodzenie, historia, wierzenia", wyd. 2 (2004 rok),

"Królestwo Boże w nauczaniu Świadków Jehowy" (1998 rok),

"Świadkowie Jehowy od wewnątrz" (1999 rok),

"Wiara Świadków Jehowy nie prowadzi do zbawienia" (2001 rok).

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Pogoń, Świadkowie, Jehowy

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych