Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

7 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~VON OSZUŚCI!!~

~VON OSZUŚCI!!~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2012 - 19:34

MAM DOBREGO ANTYWIRUSA!!! I NIE ZAMIERZAM PŁACIĆ PIENIĘDZY WYŁUDZACZOM INTERNETOWYM!!!!!!!!!(DLA MNIE MOGĄ SIĘ NAWET PODSZYWAĆ POD SAMEGO PREZYDENTA, BBN,MSZ ITP.........)JA NAIWNY I GŁUPI NIE JESTEM !!!!I NIE BĘDĘ FINANSOWAŁ HAKERÓW- WIDAĆ ŻE JUŻ METODA NA WNUCZKA JEST SPALONA!!!!!!!!

#2 ~Witek~

~Witek~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2012 - 22:41

Wirusa nie da się już odblokować wygenerowanym kodem ze strony Cert...
Tutaj jest rozwiązanie problemu: http://www.warsztati...prawa-polskiego

#3 ~Aga~

~Aga~
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2012 - 07:26

Proszę was, nie powtarzajcie bezmyślnie nagłówków za innymi przekaziorami, nie obrażajcie hakerów robiąc z nich przestępców. Autorzy wirusów nie mają z etosem hakerstwa nic wspólnego:

http://pl.wikipedia....czo.C5.9B.C4.87

#4 ~Damian~

~Damian~
  • Goście

Napisano 15 sierpień 2012 - 22:08

Format dysku ..nic innego nie pomaga.a teraz mam spokój bo komp mi się chociaż odmulił

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2012 - 14:56

msconfig i jazda ze scierwem !!!!!!! takie te to moze na czarny lądzie patałachy!

#6 marekwisniewski0

marekwisniewski0

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 12 styczeń 2016 - 17:23

U mnie był kiedyś wirus z wizerunkiem prezydenta RP i policji. W komunikacie był nakaz zapłaty 400 zł na wskazane konto. Oczywiście nie płaciłem, znajomy informatyk pomógł mi przywrócić komputer do normalnego stanu.

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 październik 2016 - 18:21

trzeba uwazac, kumpel raz na cos takiego własnie dał się złapać, dostał mail niby od poczty, zeby zobaczyc gdzi ejest przesyłka, a własnie czekał na paczkę, otworzył a tam wirus, nie sprawdzil ze nadawca był jakiś dziwny, ja mam na kompie gdata IS i tam ejst od razu też skanowanie poczty i na szczescie nic takiego mi sie nie przytrafiło ale wiem ze hakerzy są coraz sprytniejsi, grunt to dobry antywirus i czytanie dokładne, ale wiadomo jak to jest jak nam sie spieszy itp.

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2017 - 12:27

Mini kasyna są otwarte mimo tego są zamknięte żaluzje a drzwi zamykają żeby nikt postronnych nie mógł wejść. Tam jest grupa takich typów co zajmują się kradzieżą handlem narkotykami o tym co się da aż po ludzi

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych