Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Uwagi do forum

216 odpowiedzi w tym temacie

#201 ~DO ADMINISTRACJI FORUM~

~DO ADMINISTRACJI FORUM~
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2015 - 16:07

Dzial > O wszystkim > Forum o forum > Uwagi do forum

Polecam do przeczytania post numer 198 i 199 w tym temacie/ strona numer 10.
...o ile te moje posty nie zostana wykasowane " nie wiedzec czemu".

...i zostaly wykasowane, to bylo do przewidzenia, ze niewygodne merytoryczne posty w temacie tego forum beda zawsze kasowane,
jesli nie pasuja one gregorowi i zdziwionemu,
to bylo oczywiste ze tak sie stanie.
Wielu forumowiczow na forum Glosu Szczecinskiego widzi to sam co ja, ze ci dwaj zwyczajnie odstraszaja innych ludzi od forum GS.
Wystarczy porownac ilosc forumowiczow np. w Glosie Koszalinskim, albo w Glosie Pomorza, czy gdziekolwiek indziej, wszedzie tam  jest ich kilkakrotnie wiecej niz tutaj w Szczecinie, powinno to dac do zastanowienia Redakcji Glosu Szczecinskiego
Posty ktore wykasowano byly dowodem na to ze gregor nie nadaje sie na moderatora i szkodzi tylko forum Glosu Szczecinskiego...
a jego pomocnikiem w tym zabagnianiu jest forumowicz o nicku zdziwiony, to taka specyficzna para.
Posty te jednak nadal istnieja sa w tak zwanym archiwum i kazdy administrator moze je przeczytac,
a tego najbardziej obawia sie wlasnie gregor, ktory zwyczajnie nie nadaje sie na moderatora.

Posty forumowcza > colt < tez zostaly wykasowane w tym temacie,
nie podobaly sie one gregorowi, za duzo bylo w nich prawdy.
Napisane one byly kulturalnie i rzeczowo, a tego najbardziej nie lubi gregor.
Gregor woli takie posty jakie pisze zdziwiony, o jego intymnych dolegliwosciach, szok !

Z powazaniem, czytelnik Glosu Szczecinskiego
...serdeczny przyjaciel.

#202 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2015 - 17:26

Posty w tym temacie są mojego autorstwa . Cieszę się, że ci się podobają. A który bardziej ci się podoba? Ten, w którym przytaczam próbkę swoich "kulturalnych" i "merytorycznych" postów...

Chodzi ci zdziwiony o te twoje teksty, ktore sa cytowane w postach # 211 i # 212 ?
Faktycznie, bardzo "kulturalnie i merytorycznie" te twoje posty.

#203 ~DO ADMINISTRACJI FORUM~

~DO ADMINISTRACJI FORUM~
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2015 - 17:28

...i zostaly wykasowane, to bylo do przewidzenia, ze niewygodne merytoryczne posty w temacie tego forum beda zawsze kasowane,
Wielu forumowiczow na forum Glosu Szczecinskiego widzi to sam co ja, ze ci dwaj zwyczajnie odstraszaja innych ludzi od forum GS.
Wystarczy porownac ilosc forumowiczow np. w Glosie Koszalinskim, albo w Glosie Pomorza, czy gdziekolwiek indziej, wszedzie tam  jest ich kilkakrotnie wiecej niz tutaj w Szczecinie, powinno to dac do zastanowienia Redakcji Glosu Szczecinskiego
Posty ktore wykasowano byly dowodem na to ze gregor nie nadaje sie na moderatora i szkodzi tylko forum Glosu Szczecinskiego...
a jego pomocnikiem w tym zabagnianiu jest forumowicz o nicku zdziwiony, to taka specyficzna para.
Posty te jednak nadal istnieja sa w tak zwanym archiwum i kazdy administrator moze je przeczytac,
a tego najbardziej obawia sie wlasnie gregor, ktory zwyczajnie nie nadaje sie na moderatora.

Gregor woli takie posty jakie pisze zdziwiony, o jego intymnych dolegliwosciach, szok !

...serdeczny przyjaciel.

#204 zdziwiony

zdziwiony

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 7203 postów

Napisano 27 kwiecień 2015 - 17:55

...serdeczny przyjaciel.

Posty #198 i #199 w tym temacie są mojego autorstwa i nie zostały skasowane. Dziękuję, że je wciąż reklamujesz. Cieszę się, że ci się podobają. A który bardziej ci się podoba? Ten, w którym przytaczam próbkę twych "kulturalnych" i "merytorycznych" postów (odpisujesz ~santo subito) czy drugi? Ten, w którym ~colt nazywa ~serdecznego przyjaciela  forumowiczem kultruralnym i - jako dowód stanu swych władz umysłowych - pisze o sprawach, na których nie tylko się nie zna ale nawet nie chce mu się kilku faktów w necie poszukać.

Żegnam tradycyjnym: /--.-/.-./..- //--.-/.-./-//

Swoją drogą - ciekawe, kiedy wreszcie zrozumiesz, co to znaczy. Ale cóż - tacy jak ty to też elektorat. Niestety.

#205 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2015 - 18:28

Posty w tym temacie są mojego autorstwa . Cieszę się, że ci się podobają. A który bardziej ci się podoba? Ten, w którym przytaczam próbkę swych "kulturalnych" i "merytorycznych" postów ...

Zapewne chodzi ci zdziwiony o te twoje teksty, ktore sa cytowane w postach # 211 i # 212 ?
Faktycznie, bardzo "kulturalnie i merytorycznie" te twoje posty,
w rzeczy samej, absolutnie ! :)
Wystarczy wrocic do tych twoich wybitnych tekstow,
ktore sa cytowane w postach 211 i 212. :D

#206 ~DO ADMINISTRACJI FORUM~

~DO ADMINISTRACJI FORUM~
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2015 - 18:29

...serdeczny przyjaciel.

#207 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 listopad 2015 - 10:07

FORUM ZOSTAŁO WRĘCZ ZASYPANE SPAMEM!!! OSTATNIA WIZYTA MODERATORA NA FORUM 23.10.2015.!!! NAWET, GDY SIĘ POJAWI NIC Z TYM ŚMIECIEM NIE ROBI!!! BRAKUJE GREGORA I ZROBIŁO SIĘ SZAMBO!!! TRAGEDIA!!!

#208 Gregor ZS ZGL

Gregor ZS ZGL

Swojak

• Moderatorzy
  • PipPipPipPip
  • 800 postów

Napisano 12 listopad 2015 - 10:08

Witam wzystkich. Wybaczcie, robię co mogę. Nie mam czasu aby byc tutaj codziennie. Nie jestem jedynym modem na forum. Pozdrawiam .

ps. ja, jako Moderator, poprostu mam za mało narzędzi, aby osoby robiące syf  eliminować. A szkoda.

#209 Gregor ZS ZGL

Gregor ZS ZGL

Swojak

• Moderatorzy
  • PipPipPipPip
  • 800 postów

Napisano 13 listopad 2015 - 20:33

Użytkownicy, którzy spamują forum, z automatu ich konta są oznaczane jako "konta spamowe". Jest ostatnio tego tyle, że nie mam czasu i ochoty na wyjaśnienia dlaczego i po co konto zostało "wyróżnione".

Pozdrawiam.

#210 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2015 - 15:05

Nie jestem jedynym modem na forum.

Jest 18.12.2015. Ostatnia wizyta moderatora na forum 03.12.2015.

Bez komentarza.

#211 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 grudzień 2015 - 17:58

Jest 18.12.2015. Ostatnia wizyta moderatora na forum 03.12.2015.

Bez komentarza.

Jest 21.12.2015. Ostatnia wizyta moderatora na forum 03.12.2015. Bez komentarza.

Takich leni chyba na żadnym forum nie uświadczysz.

#212 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 grudzień 2015 - 14:23

Jest 24.12.2015. Ostatnia wizyta moderatora na forum 03.12.2015. Bez komentarza.

Takich leni chyba na żadnym forum nie uświadczysz.

To jakieś kuriozum.

Hulaj dusza, piekła nie ma.

#213 robal

robal

Znajomy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPip
  • 37 postów

Napisano 23 maj 2016 - 15:56

SZANOWNY PANIE MODERATORZE TOMKU KUCZYŃSKI. NAPISAŁEM PANU NA PW WIADOMOŚĆ. ŁASKAWY PAN ODPOWIE?

#214 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2018 - 17:20

Moder, ty nie masz sposobu na gnoja o nicku "Armstrong"? :wacko:

#215 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2018 - 09:53

Kuczyński, leniu, "Armstrong robi ci z forum szambo.

#216 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 czerwiec 2019 - 17:43

Forum ukierunkowane na spamerów, które ci z całą konsekwencją wykorzystują. Moderacja - dno i wodorosty. Kuczyński najprawdopodobniej tego nie przeczyta i nie zareaguje, co świadczy o jego kompetencjach jako moderatora.

#217 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 czerwiec 2019 - 08:59

Był Gregor, był porządek. Nie ma Gregora, jest syf.
Ostatnia wzyta modera Tomka - 28.05.2019. "Nomalnie, rence opadajom".

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych