Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

13 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Bart~

~Bart~
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2011 - 08:08

Międzygnoje i tyle

#2 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2011 - 08:13

Mówi się, że kobiety są "czyściejsze", ale od dłuższego czasu zastanawiam się czy nie jest przeciwnie. Pamiętam jak kilka lat temu w Międzyzdrojach stanęły drewniane przebieralnie... A w środku powtykane zużyte podpaski i tampony... Ostatnio wybrałam się do Trzebieży, a jakaś tępa baba chciała iść "siku" w trzciny... Dobrze, że jej partner uprzytomnił ją, że tak nie wolno... A w Trzebieży toaleta jest bezpłatna! Nie wiem, dlaczego nie uczy się ludzi kultury... Postawić straż miejską, policję i niech wlepiają mandaty! Po co podnosić podatki jak można łatwo zarobić na głupocie i chamstwu!

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2011 - 08:39

Dokładnie, nic nie poradzimy na to że wieś w mieście nie potrafi się zachować.

#4 ~Gosia~

~Gosia~
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2011 - 09:11

zawsze tak bywa że największe hrabiny to fleje

#5 ~klara~

~klara~
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2011 - 09:31

Tak to juz jest z ta nawet czystoscią "człowiek ze wsi wyjedzie,ale juz wies z niego nigdy nie wyjdzie" przyjedzie taki do miasta i mysli ze moze wszędzie zostawic za sobą syf:-(

#6 ~Euzeb~

~Euzeb~
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2011 - 09:33

Jak widać " Łatwo wyrwać dziewczynę ze wsi - lecz trudno wyrwać z niej wieś !" :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

#7 ~glut~

~glut~
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2011 - 11:01

Nie do Trzabieży, a do Trzebierza Szczecińskiego, bo tak było napisane na stacji, którą rozwalili przez pomyłkę.

#8 ~anarchia~

~anarchia~
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2011 - 11:02

Witam.
A czy autor tego czegos wie, że "Pampers" to nazwa wlasna PIELUCH JEDNORAZOWYCH..... a "adidasy" to potoczna nazwa butów sportowych..
czy aby na pewno wszystkie pieluchy na plazach to produkty P&G ??

takie małe sprostowanie....

#9 ~smark~

~smark~
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2011 - 11:02

Plaże zabetonować i myć ze szlaucha - będzie czysto.

#10 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2011 - 11:24

Nie do Trzabieży, a do Trzebierza Szczecińskiego, bo tak było napisane na stacji, którą rozwalili przez pomyłkę.

Ja byłam w Trzebieży. http://pl.wikipedia....g/wiki/Trzebież lub http://www.trzebiez.pl/

#11 ~nie smark~

~nie smark~
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2011 - 16:18

Plaże zabetonować i myć ze szlaucha - będzie czysto.

Widać smarku, że chowałeś się boso na zabetonowanej wsi i lali Cię starzy 3 x dziennie "szlauchem", stąd smarki we łbie masz po sam dekielek

#12 ~RYS~

~RYS~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2011 - 14:30

pisałem ostatnio na i kamień i potwierdzam nie podoba mi się to co widzę na promenadzie,rzeczywiście plamy na plamy po wszystkim na płytkach chodnikowych konglomerat smrodu z jadali powinna nasza miejska władza coś z tym zrobić bo naprawdę nie widzę lepszych zmian po remoncie

#13 ~borsq~

~borsq~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2011 - 19:13

Przyjdą jesienne sztormy i ulewy to umyją

#14 ~Kamil~

~Kamil~
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2018 - 19:57

Proszę mi kitu nie wkręcać z tą maszyną czyszczącą piasek bo aż mi się śmiać chce. Boże pojechaliśmy pierwszy raz nad morze z dzieckiem, byłem przerażony tym ile petów znajduje się na plaży. W głowie się nie mieści jak ludzie nie szanują tego o co nasi przodkowie krew wylewali. Mamy tak piękne morze a jej granica tak zasyfiała. Mój synek ma półtora roku i musieliśmy rezygnować z dłuższych pobytów na piasku, ciekawe dziecko jak to dziecko wciąż podnosiło ale nie zabawki czy muszelki lecz stertę to małe określenie odpadów po papierosach, kopaliśmy z małym dziurę aby zakopać oczywiście tatusia i natknęliśmy się na opakowanie po chipsach i folie po oczywiście fajkach. Nigdy więcej miedzyzdroje

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych