Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

8 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~urlopowicz~

~urlopowicz~
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2016 - 11:18

a pare tygodni temu pisaliscie ze wszystko jest zamowione na cale wakacje...

Cos sie stalo?!

#2 ~jack~

~jack~
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2016 - 13:47

Chyba maja wiadomosci z kosmosu na temat tych wolnych miejsc albo morze za granica gdzie jest niebezpiecznie :unsure:

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2016 - 21:31

Do wczoraj był luz dzisiaj już ciężko coś było znależć a jutro raczej bez szans. Dziennikarze to raczej nie w tej gazecie pisali niedawno że brak miejsc a teraz gdy zaczyna być tloczno to piszą że pusto.....naćpani czy co?

#4 ~krycha~

~krycha~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2016 - 12:57

nie wiem skąd te dane xD ostatnio próbowałam przez booking znaleźć coś w Trójmieście to nie dało się szpilki wcisnąć, dopiero przez BookApart się udało, strasznie trudno teraz o nocleg w normalnej cenie  

#5 ~Zosia~

~Zosia~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2016 - 11:25

U mnie wakacje na morzem często kończą się w Gdańsku. Nie wiem czemu ale to moje ulubione miejsce do którego lubię wracać. Nie ma też wypadu nad morze bez wizyty w Szafarni 10, mojej uubionej restauracji. Zawsze wybieram miejsce z widokiem na Motławę. :) W te wakacje też się wybieraz.

#6 ~ŁucjaP~

~ŁucjaP~
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2016 - 19:23

U mnie też się w tym roku skończyły na Gdańsku, ale było super. Miejscówkę zaklepaliśmy w sumie dość późno, ale mieliśmy farta, że było miejsce w fajnym hotelu niedaleko starówki - Amber - z widokiem na Zatokę Gdańską. Moim zdaniem jeśli ktoś się waha, to Gdańsk zdecydowanie warto zobaczyć, jest tam co oglądać. 

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 maj 2019 - 13:42

Czytałem ostatnio bardzo fajny blog ..............

A, ja czytam twój spam i rzygać mi się chce.

#8 indyczeek

indyczeek

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 14 maj 2019 - 03:51

Warto tutaj radzić się u fachowca. Tak mi się przynajmniej wydaje.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych