Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

3 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Sam~

~Sam~
  • Goście

Napisano 07 październik 2017 - 21:24

Ciekawy koncert jak ktoś lubi muzyke Pink Floyd 20 października w Sali Koncertowej w Szczecinie 

Zespół Spare Bricks,  pokazy multimedialne i lasery.  No i Dziecięcy Chór  „DON – DIRI – DON”

Ja ide po raz drugi , pierwszy raz byłam pod wrażeniem , efektowne widowisko

#2 ~EDI~

~EDI~
  • Goście

Napisano 09 październik 2017 - 23:57

Ciekawy koncert jak ktoś lubi muzyke Pink Floyd 20 października w Sali Koncertowej w Szczecinie 

Zespół Spare Bricks,  pokazy multimedialne i lasery.  No i Dziecięcy Chór  „DON – DIRI – DON”

Są jeszcze bilety ??? Słyszałem o ich coverach  Floydów, podobno sa świetni  mimo że śpiewa kobieta!  czytałem że robi niezłą kariere za granica ta wokalistka - musze to zobaczyć !

#3 ~Zyta~

~Zyta~
  • Goście

Napisano 17 październik 2017 - 12:47

Są jeszcze bilety ??? Słyszałem o ich coverach  Floydów, podobno sa świetni  mimo że śpiewa kobieta!  czytałem że robi niezłą kariere za granica ta wokalistka - musze to zobaczyć !

Kobieta ale ze świetnym głosem i charyzmą. Jestem na świezo po ich koncercie w Gdańsku , gdyby nie termin to bym jeszcze raz z ochotą  to zobaczyła w Szczecinie.  Koncert mnie porwał. Najlepsze hiciory Floydów, Ich wykonanie "Shine on You Crazy Diamond” czy "Hey You" mam  do dziś w uszach- mimo kobiecego wokalu, świetne brzmienie, fantastyczna aranżacja, naprawde jestem pod wrażniem że mozna tak ciekawie i dobitnie dla słuchacza scoverować taką wielką legende rocka.  Oprawa tez zrobiła wrażenie, dopełniło całosci i lasery i pokazy i obrazy - super przedstawienie. 2 godziny  pozytywnej zabawy i dobrych muzycznych wrażeń. Koncert naprawde wart uwagi

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Muzyka Pink Floyd dla fanów, koncert, koncert Pink Floyd, koncert Spare Bricks

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych