Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

37 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~happy~

~happy~
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2014 - 21:40

Kim jest ten Kępka ? Gość który RAZ przebiegł maraton w czasie poniżej 4 godzin.

Gość który 2 lata temu na bieganie mówił beeee

Gość który uważa się za szczecinskiego guru biegania a nie umie rozgrzewki przeprowadzić.

Gość który mówi ze to niekomercyjne biegania, a sprzedaje koszulki po 35 zł

Pozdro

A ty kim jesteś ?

Kolejnym nygusem który narzeka na wszystko!!!

Człowiekiem bez żadnych ambicji!!!

Psem ogrodnika,który sam nie zje,a drugiemu nie da!!!

Żałosnym zazdrośnikiem,który zazdrości wszystkim, wszystkiego,bo sam nic nie potrafi ,tylko przed kompem narzekać na innych!!!

Właśnie takim człowiekiem jesteś,ogarnij się i zastanów ,zanim kolejny twój komentarz trafi na tablice.

pozdro 

#2 ~niebiegacz~

~niebiegacz~
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2014 - 21:58

Dla twojej informacji.
dzis przebieglem 18 km, w tym bc2 - 14 km.
wiesz.o czym mowa ?
jezeli nie to zapytaj kepki.
i koniecznie kup NIEkomercyjna koszulke za 35 zl ;)
pozdro

#3 ~niebiegacz~

~niebiegacz~
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2014 - 21:59

Dla twojej informacji.
dzis przebieglem 18 km, w tym bc2 - 14 km.
wiesz.o czym mowa ?
jezeli nie to zapytaj kepki.
i koniecznie kup NIEkomercyjna koszulke za 35 zl ;)
pozdro

#4 ~jacek~

~jacek~
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2014 - 22:36

Śmieszne, że od razu odzywają się ludzie, którzy na Wieczorne bieganie nie przychodzą, biegać ze wszystkimi nie biegają ale skrytykować potrafią. Nie podoba się - pobiegnijcie sobie sami 18 kilometrów w tym 14 w bc2. Tylko nie krytykujcie czegoś co się udało, co udaje się tydzień w tydzień a do czego sami nie przyłożyliście nawet ręki. A wycieczki osobiste nie są już nawet na poziomie dna. To dno, metr mułu a krytykanci pukają w to od spodu:) 

Nie pozdrawiam  :)

jacek

#5 ~kamil~

~kamil~
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2014 - 22:41

Bardzo dobry pomysł dla zdrowia a i do wspólnego poznania się. Oby nasze regionalne gazety i TV zachęcały i informowały bo to piękna inicjatywa.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2014 - 22:57

Bardzo dobry pomysł dla zdrowia a i do wspólnego poznania się. Oby nasze regionalne gazety i TV zachęcały i informowały bo to piękna inicjatywa.

Samo bieganie jest ok i kto chce ten biega a kto chce ten nie biega, proste.
Tylko żeby tak aż słodko nie było, to zapytam kto tam bierze udział w tym bieganiu ?
Rozumiem, że osoby starsze i młodsze, ale czym te osoby się zajmują na co dzień, tak przykładowo, bo nie sądzę żeby biegał jakiś ojciec rodziny który na co dzień ciężko fizycznie pracuje w jakimś zakładzie, bo jak wraca do domu to zwyczajnie pada na twarz ze zmęczenia.

Nie sądzę żeby tam biegały kobiety które mają ciężką fizyczną pracę, a jak wracają do domu to jeszcze w domu trzeba zrobić to i tamto.
Zapewne biegają tam urzędasy, młodzież, ewentualnie emeryci lub sportowcy, lub też osoby niepracujące które żyją na garnuszku taty/mamy.

#7 ~Nie fanatyczny ale kibic~

~Nie fanatyczny ale kibic~
  • Goście

Napisano 04 czerwiec 2014 - 00:06

Zastanawiam się jak owo wieczorne bieganie (ktorego jestem 100% zwolennikiem) ma się do ustawy o zgromadzeniach ??? I jak juz pisałem popieram inicjatywę bo jest rewelacyjna i godna podziwu. Ale niejednokrotnie bylem świadkiem czasem powiernikiem historii o tym jak grupa mlodych ludzi podczas zupelnie niewinnych i spontanicznych spotkań z niemocy zarzucenia im czegokolwiek innego przez nasza wladze byli wlasnie traktowani z tego paragrafu i karani niejednokrotnie przez sądy. Oczywiście jak się Państwo domyslacie chodzi mi min. o kibicow ktorzy stali sie w pewnym okresie celem politycznym nr 1. I wystarczalo ze po meczu świetowali zwycięstwo swojej drużyny w sposob całkiem spokojny i zgodny z prawem ( nie licząc owej nieszczesnej ustawy) w grupie kilku - kilkunastu osob by jako niebezpieczni ideologicznie byli zaczepiani przez zbrojne ramię miłościwie nam panujących i w najlepszym wypadku sprawdzani i spisywani. Dodam tylko że owe czynności operacyjno - kontrolne bardzo często są przeprowadzane z pominięciem zasad zawartych w ustawie o policji i ze złamaniem podstawowych praw człowieka.

#8 ~Marek~

~Marek~
  • Goście

Napisano 04 czerwiec 2014 - 06:11

Super inicjatywa :-) Brawo Wojtek!!!

#9 ~Marek~

~Marek~
  • Goście

Napisano 04 czerwiec 2014 - 06:16

Super inicjatywa :) Brawo Wojtek!!!

#10 ~krystyna~

~krystyna~
  • Goście

Napisano 04 czerwiec 2014 - 06:33

Tez uwazam ze ten Pan malo sie na bieganiu. Uwazam ze powinien to robic jakis profesjonalny trener a nie.amator ktory tylko moze zaszkodzic poczatkujacym biegaczom.
Czy ktos zna w Szczecinie jakiegos dobrego trenera dla amatorow ?

#11 ~john~

~john~
  • Goście

Napisano 04 czerwiec 2014 - 06:47

Trzeba pamiętać, że to inicjatywa oddolna. Pomysł jednej osoby, która chciała coś zrobić dla innych i to się udało. Bez nakładów finansowych, bez urzędników. 

Najlepiej krytykować zza ekranu monitora.

Pani Krystyno.

Mamy w Szczecinie wielu utalentowanych trenerów ale jakoś nikt z nich nie kwapił się do takiego pomysłu jakim jest chociażby Wieczorne bieganie. Mamy też Wydział Sportu w Urzędzie Miasta, który również mógłby zrobić coś aby aktywizować mieszkańców do chociażby biegania.

#12 ~Certyfikat~

~Certyfikat~
  • Goście

Napisano 04 czerwiec 2014 - 06:54

Tez uwazam ze ten Pan malo sie na bieganiu. Uwazam ze powinien to robic jakis profesjonalny trener a nie.amator ktory tylko moze zaszkodzic poczatkujacym biegaczom.
Czy ktos zna w Szczecinie jakiegos dobrego trenera dla amatorow ?

Pewnie są setki, może nawet tysiące osób w Szczecinie, które na bieganiu znają się lepiej niż Wojtek. Tylko że poza merytoryką trzeba jeszcze mieć pomysł, chęci i odrobinę konsekwencji. Co do szkodzenia początkującym biegaczom - kto lepiej zmotywuje do biegania (a to przecież o zaszczepienie bakcyla chodzi a nie o profesjonalny trening biegowy), facet trenujący bioeganie od dekady, który przebiegł x maratonów, czy raczej przeciętny Polak, z kiedyś dużym a aktualnie średnim brzuchem, który kilka lat temu zaczynał od truchtania kilometra a dziś ma na koncie przebiegnięty maraton (a nawet cztery)?

#13 ~Znajoma Wojtka~

~Znajoma Wojtka~
  • Goście

Napisano 04 czerwiec 2014 - 07:05

Kim jest ten Kępka?

Kim jest ten Kępka ? Gość który RAZ przebiegł maraton w czasie poniżej 4 godzin.

Gość który uważa się za szczecinskiego guru biegania a nie umie rozgrzewki przeprowadzić.

Pozdro

Jest super kolegą i nie uważa się za guru biegania. I z tego co mi wiadomo, to przebiegł więcej niż jeden maraton. I nie zadziera nosa jak "niebiegacz". Jest po prostu fajnym człowiekiem. Świadczy o tym też ilość ludzi, których przyciąga swoją osobowością.

A koszulki to inicjatywa biegaczy - nikt nie zmusza do zakupu. Kupują chętni.

Jak zwykle żółć musi niektórych zalewać, ze innym coś się udało.

Mimo wszystko - miłego dnia.

#14 ~wybory 2014~

~wybory 2014~
  • Goście

Napisano 04 czerwiec 2014 - 07:09

kepka na prezydenta ! :D

#15 ~Ruda~

~Ruda~
  • Goście

Napisano 04 czerwiec 2014 - 08:57

Pozdro

Uwazam ze rozgrzewka jest jak najbardziej ok, a do kupna koszulek nikogo nie zmuszał   :)

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 czerwiec 2014 - 09:15

Samo bieganie jest ok i kto chce ten biega a kto chce ten nie biega, proste.
Tylko żeby tak aż słodko nie było, to zapytam kto tam bierze udział w tym bieganiu ?
Rozumiem, że osoby starsze i młodsze, ale czym te osoby się zajmują na co dzień, tak przykładowo, bo nie sądzę żeby biegał jakiś ojciec rodziny który na co dzień ciężko fizycznie pracuje w jakimś zakładzie, bo jak wraca do domu to zwyczajnie pada na twarz ze zmęczenia.

Nie sądzę żeby tam biegały kobiety które mają ciężką fizyczną pracę, a jak wracają do domu to jeszcze w domu trzeba zrobić to i tamto.
Zapewne biegają tam urzędasy, młodzież, ewentualnie emeryci lub sportowcy, lub też osoby niepracujące które żyją na garnuszku taty/mamy.

i tu muszę się niezgodzić...w sumie nie jestem żadną z osób wymienionych przez Ciebie.Pracuję,jestem mamą i żoną i jak każdy osobą zmęczoną szczególnie pod koniec dnia,a i tak staram się uczestniczyć w Wieczorowym bieganiu i nie tylko we wtorki :)

#17 ~Timi~

~Timi~
  • Goście

Napisano 04 czerwiec 2014 - 09:53

Nie jestem jakimś fanatykiem i rozumiem, że czasem są okoliczności do tego aby tak wspaniałej imprezie udostępnić ścieżkę rowerową. Proszę jednak biegających aby nie wbiegali przed rowery. Proszę zwłaszcza tych którzy biegną z słuchawkami. Jako rowerzysta widząc Was biegnących zdaję sobie sprawę z tego że macie jakąś okoliczność i nie robię z tego problemu gdy biegniecie po ścierzce rowerowej w sposób przewidywalny. Proszę abyście upewniali się gdy chcecie kogoś wyminąć czy ktoś inny nie wymija właśnie Was.Pomijam że skręcanie w ścieżkę leśną przecinająć scieżkę rowerową bez zerknięcia nawet czy coś nie jedzie stwarza niebezpieczeństwo nie tylko dla Was, dla rowerzysty ale i dla innych. Biegajcie z głową. Pozdrawiam

#18 ~Emilia~

~Emilia~
  • Goście

Napisano 04 czerwiec 2014 - 10:08

i tu muszę się niezgodzić...w sumie nie jestem żadną z osób wymienionych przez Ciebie.Pracuję,jestem mamą i żoną i jak każdy osobą zmęczoną szczególnie pod koniec dnia,a i tak staram się uczestniczyć w Wieczorowym bieganiu i nie tylko we wtorki :)

Nie mogę się z Tobą zgodzić. Na co dzień pracuje bardzo ciężko, od 6.00 do 17.30. Na domiar tego mam dwójkę dzieci, którymi trzeba się zająć i oczywiście porządki domowe, a mimo to znajduję czas, tak na prawdę nie mając go wcale. A jednak bieganie sprawia mi ogromną radość i odstresowanie od dnia co dziennego. Pozdrawiam

#19 ~Superultramaratończyk~

~Superultramaratończyk~
  • Goście

Napisano 04 czerwiec 2014 - 10:14

ha ha ha...

Mali... idź pobiegać :D

Każdy ma swoje zdanie ale nie każdy wie o czym mówi...

#20 ~ANIA~

~ANIA~
  • Goście

Napisano 04 czerwiec 2014 - 10:19

Nie jestem jakimś fanatykiem i rozumiem, że czasem są okoliczności do tego aby tak wspaniałej imprezie udostępnić ścieżkę rowerową. Proszę jednak biegających aby nie wbiegali przed rowery. Proszę zwłaszcza tych którzy biegną z słuchawkami. Jako rowerzysta widząc Was biegnących zdaję sobie sprawę z tego że macie jakąś okoliczność i nie robię z tego problemu gdy biegniecie po ścierzce rowerowej w sposób przewidywalny. Proszę abyście upewniali się gdy chcecie kogoś wyminąć czy ktoś inny nie wymija właśnie Was.Pomijam że skręcanie w ścieżkę leśną przecinająć scieżkę rowerową bez zerknięcia nawet czy coś nie jedzie stwarza niebezpieczeństwo nie tylko dla Was, dla rowerzysty ale i dla innych. Biegajcie z głową. Pozdrawiam

Ja wyznaję prostą zasadę. Jadąc po chodniu pieszy ma pierszeństwo i jak nie mam jak przejechać to zatrzymuję się w miejscu. Korzystam z chodników bo nasza infrastruktura jest jaka jest. Też nie mam nic przeciwko aby duża grupa zorganizowanych ludzi wykorzystała do swojego celu ścierzkę rowerową, ale jak to zostało napisane róbcie proszę to z głową.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych