Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

45 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 luty 2011 - 08:09

.

#2 ~ZS~

~ZS~
  • Goście

Napisano 09 luty 2011 - 08:16

A czy pizzerie z Prawobrzeża też wzięły udział w teście??

#3 ~chester~

~chester~
  • Goście

Napisano 09 luty 2011 - 09:50

ciekawe który z jurorów będzie srał dalej niż widział

#4 ~Zjadacz pizzy ze szczecina~

~Zjadacz pizzy ze szczecina~
  • Goście

Napisano 09 luty 2011 - 09:52

Uważam że pizzeria Napoli ze Szczecina mieszcząca się na rondzie w Zdrojach jest najlepszą pizzą jaką kiedykolwiek jadłem. Pizza Hut się przy nich chowa nie mówiąc o Tele Pizzy. A powiem że z niejednego pieca Pizze jadłem ;-) więc mam porównanie. A prawdziwa włoska pizza to prawdziwy syf więc nie wiem czemu Ci kolesie w jury siedzieli. Włosi nie znają sie na pizzy mimo ze to ich narodowa potrawa. Nigdy w życiu nie jadłem gorszej pizzy niż we Włoszech.

#5 ~niunia~

~niunia~
  • Goście

Napisano 09 luty 2011 - 09:54

Dla mnie najlepsza jest pizza w DA GRASSO

#6 arkko

arkko

Znajomy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPip
  • 34 postów

Napisano 09 luty 2011 - 10:11

Pizza w Szczecinie jest nic nie warta,często z tych większych lokali-nie będe robił reklamy,zamówienia sa pomylone,zamawia sie jedno przywożą coś innego,najlepsza jest pizza zrobiona w domu,no i te ceny pizzy,ludzie trochę ciasta,dwie pieczarki,jeden plasterek boczku i szynki za 30 zł.Za 30 zł to zrobię w domu pięć gigantów,i żadna to filozofia.

#7 ~Trójkowicz~

~Trójkowicz~
  • Goście

Napisano 09 luty 2011 - 10:27

Pepe wygrała??? To ewidentnie widać, że Panowie nie próbowali testowali Pizzerii z prawobrzeża. Pewnie by przegrały w kwestii dostawy, ale i tak uważam że taki ranking powinno się przeprowadzać zamawiając pizzę w lokalu bo podczas dostawy z pizzy robi się "ciapaja", placek paruje i ciasto robi się po prostu miękkie niczym naleśnik. A co do pizzy, przez wiele lat z kumplem uważaliśmy, że Koszyk&Koszyk z Majowego jest najlepszą pizzerią, i uważam że nie bez przyczyny mają hasło: "Prawdopodobnie najlepsza pizza w mieście". Jednak kilka lat temu, prawie że pod samym nosem wyrosła im świetna konkurencja, u mnie na Bukowym - Toni Pepperoni. Mała pizzeria, mimo typowego wystroju, klimatyczna, z przyjemnym ogródkiem w sezonie. A sama pizza? Świetne, chrupiące ciasto, dużo składników, dużo serrrra, pizza kapitalna. Mam nadzieję, że jeszcze ta pizzeria istnieje bo dawno tam nie byłem:D Ale wiadomo, redakcja Głosu w centrum to z "zadupia" pizzy nie będzie zamawiać. Polecam redaktorom w jakiś wolny weekend zaangażować te dwie godziny i wybrać się czy to na Majowe czy na Bukowe. Jak dla mnie te 2 pizzerie powinny zająć I. miejsce ex aequo. A Pepe? Jak to młodzież mówi - żal.pl - to tak jakbym zrobił sobie naleśnika i rzucił na niego kilka składników. Dla mnie osobiście jest to pizza rangi Marco Polo czyli średnia, bez zachwytów. Nie wiedziałem, że tak się można rozpisać o pizzy. Pozdrawiam.

#8 ~Trójkowicz~

~Trójkowicz~
  • Goście

Napisano 09 luty 2011 - 10:28

Aha, a co do robienia pizzy samemu: kupuję tanią pizzę z Biedronki, dokupuję składniki typu warzywka, ser, wędliny i ją tuninguje w domu. Też dobrze wychodzi;)

#9 ~Wyżeraczka~

~Wyżeraczka~
  • Goście

Napisano 09 luty 2011 - 10:39

A Pizzeria OK z Bagiennej? dla mnie rewelacja, najpyszniejsza w mieście. Jest jeszcze świetna pizzeria na rogu Piastów i Placu Szarych Szeregów - pizzeria americano, no i Pepe jest na 3 miejscu wg mojego rankingu :)

#10 ~bartek~

~bartek~
  • Goście

Napisano 09 luty 2011 - 10:55

chyba nie jedliście z mammamiji na roweckiego,po prostu mega pizza-idealne ciasto,a co do pepe....no comment

#11 ~Madi~

~Madi~
  • Goście

Napisano 09 luty 2011 - 11:24

Najlepsza w mieście Pizza z Pizzerii SANTORINI która znajduje się przy ul. Tkackiej. Idealne ciato, dużo składników, duży wybór pizzy, nawet przyu dowozie dodają dwa sosiki gratis.

#12 ~xxx~

~xxx~
  • Goście

Napisano 09 luty 2011 - 11:58

[quote name='Madi' timestamp='1297247091' post='157805']
Najlepsza w mieście Pizza z Pizzerii SANTORINI która znajduje się przy ul. Tkackiej. Idealne ciato, dużo składników, duży wybór pizzy, nawet przyu dowozie dodają dwa sosiki gratis.
[/quote

SANTORINI SMIECH NA SALI kelnerzy za 4zł/h pracuja, syf i brud

#13 NWO

NWO

Nowy

• Pip
  • 5 postów

Napisano 09 luty 2011 - 12:07

SANTORINI SMIECH NA SALI kelnerzy za 4zł/h pracuja, syf i brud
[/quote]

Pozdrawiam i zgadzam się Śmiech na sali , a pan jak chcesz reklamę to za nią zapłać .

#14 ~Monka~

~Monka~
  • Goście

Napisano 09 luty 2011 - 12:22

Pizza Team, Łukasińskiego i żadna inna :rolleyes:
polecammmmmmmmmmm

#15 Yaro

Yaro

Bywalec

• PipPipPip
  • 57 postów

Napisano 09 luty 2011 - 12:44

Mam nadzieje, że w rankingu uwzględniono Napoli ze Zdroi.... i, że znalazła się na ostatnim miejscu w rankingu. 2 razy cala rodzina pochorowała się po ich pizzy...........przez 2 dni wszyscy zalegali w domu zamiast iść do pracy i latali na zmianę do kibla. Tragedia. Przydałaby się tak jakaś kontrola z sanepidu...;/

Może wystarczyło umyć ręce przed jedzeniem. W Napoli mają jedno z najlepszych ciast w Szczecinie, chociaż to prawda, ostatnio jakby chciało im się mniej starannie wykonywać swoją pracę. Nr 1 i tak jest Pepperoni.

#16 ~xxx~

~xxx~
  • Goście

Napisano 09 luty 2011 - 13:17

wszyscy chwalą pizze do których maja blisko:P
jeżeli chodzi o prawobrzeże to najlepsza pizza to Toni Pepperoni. Najgorsza na prawym brzegu De Grasso

#17 ~raf~

~raf~
  • Goście

Napisano 09 luty 2011 - 13:21

tylko peruggia

#18 ~klient~

~klient~
  • Goście

Napisano 09 luty 2011 - 14:00

tylko peruggia

Wczoraj jadłem w pizzeri na rogu Poniatowskiego i Mickiewicza a dziś mam sraczkę...

#19 ~pizzerka~

~pizzerka~
  • Goście

Napisano 09 luty 2011 - 14:22

Mówcie co chcecie, ale najlepsza jest Peruggia przy Łukasińskiego. Pieczywo czosnkowe najlepsze jakie kiedykolwiek jadłem, dodają do niego jakiś sos na bazie czosnku (sami go chyba robią).

To było dobre.Podziwiam spostrzegawczość "pieczywo czosnkowe i sos na bazie czosnku" (francuski piesek z ciebie żeś to wyczuł :P) zdziwiła bym się gdyby sos był karmelowy.
Ale masz rację że nie wspomniales o pizzy od nich - porażka nieprzeciętna,faktycznie z tego wszystkiego to pieczywo jest najlepsze,no może jeszcze dołączę napoje ;)

#20 ~Dawid~

~Dawid~
  • Goście

Napisano 09 luty 2011 - 14:36

Jak dla mnie najlepsza pizze mozna zjesc w pizzeri Nowoyorska. pizza new york classic jest najlepsza jaka jadlem do tej pory. a jesli chodzi o pepe to kiedy sie zawiodlem na tej pizzeri. przywiezli mi zimna pizze (mieszkam ok 300m od pizzeri) do tego karton byl mokry (tamtego dnia padal deszcz) i jak tego by bylo malo to pizza tak w kartonie zjechala na jedna strone, ze prawie zlozyla sie na pol. nie wygladalo to apetycznie i od tatego czasu nie zmawiam pizzy z pepe.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych