Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »
Drodzy internauci!
W związku z ciszą wyborczą wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów i zamieszczania wpisów na forum.
Zapraszamy w niedzielę wieczorem, po zakończeniu głosowania.

45 odpowiedzi w tym temacie

#41 janek25

janek25

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 16 postów

Napisano 15 grudzień 2014 - 22:36

Ja polecam moje ostatnie odkrycie: Pizzeria Stettin

#42 Filip49

Filip49

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 12 styczeń 2015 - 18:54

Byłem tam i również moge polecic. Dobre ciasto, odpowiednia ilość składników. Warta odwiedzenia :)

#43 ~Monika~

~Monika~
  • Goście

Napisano 13 luty 2016 - 12:37

Polecam nową PUB PIZZERIĘ MONDEJ  na Śląskiej. Naprawdę smaczna pizza!  

#44 ~Hanni~

~Hanni~
  • Goście

Napisano 15 maj 2017 - 19:37

Pizzeria Napoli? Syf totalny i smrod starego tluszczu!!!! Pizzy nie jadlam ( pewnie na moje szczescie).Moja przygoda z tym smierdzacym przybytkiem rozpoczela sie jednego pieknego wiosennego dnia tego roku. Byla akurat godzina 11, a na krotko przyjechalam do Zdrojow i chcialam co zjesc i wypic kawke. Od czasu, gdy w latach 60. i 70. znajdowal sie tam sklep spozywczy"Robotnik", nigdy wiecej tam nie bylam. Uczucie glodu oraz ciekawosc poprowadzily mnie w tym kierunku.Przy wejsciu uderzylo mnie Britannien smrod starego oleju. Usiadlsm jednak aby chociaz wypic cos poniewaz glodna Juz nie bylam... panienka przyjela zamowienie na Latte,przez okolo 20 minut mialam okazje obejrzec ohydnie brudne cukierniczki, poplamione obrusy na stolach, parapety tak zakurzone i pelne pajeczyn, ze zaczynalam miec odruchy wymiotne. Przez Ten caly czas panienka z okienka walczyla z amatorskim Automaten? Do kawy. W konca zrezygnowana przepraszajaco miejscu, ze nie udalo jej sie zrobic latte i Czy zgodze die na Kawe z mlekiem, podala mi niezdefiniowana plure. wypilam 2 lyki tego czegos i cofnelo mnie totalnie!!!! Musialam jednak 6,50 zaplacic!!!!!! Takiego zasyfialego , smierdzacego lokalu w zyciu nie widzialam!!!!! Tam powinno sie Sanepid wyslac!!!!!!!!! Masakra!!!'mnnn

#45 ~Hanni~

~Hanni~
  • Goście

Napisano 15 maj 2017 - 19:38

Pizzeria Napoli? Syf totalny i smrod starego tluszczu!!!! Pizzy nie jadlam ( pewnie na moje szczescie).Moja przygoda z tym smierdzacym przybytkiem rozpoczela sie jednego pieknego wiosennego dnia tego roku. Byla akurat godzina 11, a na krotko przyjechalam do Zdrojow i chcialam co zjesc i wypic kawke. Od czasu, gdy w latach 60. i 70. znajdowal sie tam sklep spozywczy"Robotnik", nigdy wiecej tam nie bylam. Uczucie glodu oraz ciekawosc poprowadzily mnie w tym kierunku.Przy wejsciu uderzylo mnie Britannien smrod starego oleju. Usiadlsm jednak aby chociaz wypic cos poniewaz glodna Juz nie bylam... panienka przyjela zamowienie na Latte,przez okolo 20 minut mialam okazje obejrzec ohydnie brudne cukierniczki, poplamione obrusy na stolach, parapety tak zakurzone i pelne pajeczyn, ze zaczynalam miec odruchy wymiotne. Przez Ten caly czas panienka z okienka walczyla z amatorskim Automaten? Do kawy. W konca zrezygnowana przepraszajaco miejscu, ze nie udalo jej sie zrobic latte i Czy zgodze die na Kawe z mlekiem, podala mi niezdefiniowana plure. wypilam 2 lyki tego czegos i cofnelo mnie totalnie!!!! Musialam jednak 6,50 zaplacic!!!!!! Takiego zasyfialego , smierdzacego lokalu w zyciu nie widzialam!!!!! Tam powinno sie Sanepid wyslac!!!!!!!!! Masakra!!!'mnnn

#46 ~Wojtek~

~Wojtek~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2018 - 01:03

Wrrr. Chyba czegos nie rozumiem. Co ma test pizzy i smacznego jedzenia ze spier***onym wechem czy pajecza wydzielina z odwloka czy jakim kuzem w lokalu wiecznie otwieranymi drzwiami. Bylo czegos sprubowac. Bardo polecam Diablo tym co sa narawde odwazni. Powiem ze 2 razy boli. Za 1 razem bul jest bardzo przyjemny i do zniesieni poniewaz wszystkie smaki pizzy sa nadal wyczuwalne choc jest ostro ale nadal jestesmy w stanie wyczuc smak sera dodatkow i przypraw. Ktore sa nie tylko na pizzy ale tez sa dodatkiem do ciasta.i brzegi jak w innych pizzeriach wielu zostawia. Bo to tylko ze ciasto to suche tak w Napoli nie zostawicie niczego. A wybur pizzy jest szeroki i kazdy znajdzie tam swoje ulubione. Oczywiscie mowa o zamowieniu pizzy na miejscu. Powiem ze jest lepsza 1000% pod tej na dowuz choc to te same. Ale torby w ktorych wszystkie pizzerie worza pizze maja za zadanie dowiezc ja ciepla. Nie moga nam zapewnic juz tej kruchosci i intenswniejszych zapachuw jakie sa przy pizzy podanej na miejscu prosto z pieca. W tych torbach wiadomo ze bedzie parowac a cala wilgoc z tej pary zostanie wchlonieta przez ciasto. A to juz nie bedzie to samo jak prosto z pieca. Wiec jeski kobieto przeszkadza ci zapach oleju co w takich lokala bedzie zawsze ci towazyszyc. No bo sorry czym ma pachniec.. DOMESTOSEM CZY RUMIANKIEM Z BRISA.Wez se kawe w termos na drugi raz albo idz na Orlena. Zjesz tam hot doga czy cos lepszego siorbniesz se latte ktore za pomoca wlasnego palca i jednego dotkniecia sama nawet dasz rade zrobic... Yyy 5zyla wiesz juz masz taniej 1.5 w kieszeni i ta duma ze dasz5 za cos co sama zrobisz. I bedzie git. Albo siedz w domu wez pizze z biedry tez jest dobra i nie marudz bez sensu i nie na temat.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych