Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

wiertarko-wkrętarka

3 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~ugu~

~ugu~
  • Goście

Napisano 22 luty 2020 - 21:29

W końcu zdecydowałem się na zalożenie własnego biznesu, chcę zrobić biznes coś a la złota rączka, mam juz kilka sprzetów kupionych po taniości, ale myślę ze jednak lepiej coś solidniejszego kupić co już by na lata się przyało. Na pewno chcę kupić wiertarko-wkrętarkę akumulatorową i sszlifierkę kątową też na aku

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 luty 2020 - 13:59

Na pewno chcę kupić wiertarko-wkrętarkę akumulatorową i sszlifierkę kątową też na aku

I, co ci w tym przeszkadza, spamerze?  Dlaczego spamerze? Ano dlatego, że za chwilę sam pod innym nickiem wstawisz link jakiegoś sprzedawcy elektronarzędzi. Mam rację, spamerze?

#3 ~weeknd~

~weeknd~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2020 - 21:58

na forach to się strach o coś zapytac, to ja nie wiem po co te fora są, chyba po co żeby zasięgać opinii? Sam troche w biznesie siedzę, jak jesteś dobry to dasz sobie radę, jeśli chodzi o sprzęt akumulatorowy to sobiie AEG zobacz, według mnie są dobre, szybko mi się zwróciły i zarabiają na siebie

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2020 - 10:02

na forach to się strach o coś zapytac, to ja nie wiem po co te fora są, chyba po co żeby zasięgać opinii? Sam troche w biznesie siedzę, jak jesteś dobry to dasz sobie radę, jeśli chodzi o sprzęt akumulatorowy to sobiie  zobacz, według mnie są dobre, szybko mi się zwróciły i zarabiają na siebie

Wiesz, głąbie, że na forach nic nie reklamujemy? Bardzo dobrze wiesz i zadajesz głupie pytania, jednocześnie polecając określoną markę. Czyli, kim jesteś? Odpowiedź brzmi - jeb@nym spamerem, łamiącym regulamin forum.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych