Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Wnętrze w stylu skandynawskim

9 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Marta~

~Marta~
  • Goście

Napisano 27 marzec 2019 - 07:50

Planuję zmiany w moich wnętrzach i chcę iść w kierunku stylu skandynawskiego. Wszystko mam już mniej więcej zaplanowane ale nie wiem jaki będzie dywan do tego pasował. Ma ktoś jakieś doświadczenie w tym zakresie i pomoże?

#2 ~Nina~

~Nina~
  • Goście

Napisano 27 marzec 2019 - 09:49

Scandi to przede wszystkim stonowane kolory. Biele, szarości, beże.. chłodne, ale przyjemne. Dywan też powinien być w tej kolorystyce.

#3 ~Pati~

~Pati~
  • Goście

Napisano 27 marzec 2019 - 16:07

Scandi to taki surowy, ale uspokajający styl. Najlepszy będzie dywan monochromatyczny, który nie rzuca się nachalnie w oczy. Dopełni on całości.

#4 ~Agata~

~Agata~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2019 - 07:30

Mnie styl skandynawski kojarzy się z dywanami naturalnymi.

#5 ~Ewa~

~Ewa~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2019 - 12:00

Słusznie, bardzo częste w takich wnętrzach pojawiają się dywany naturalne, najczęściej wełniane

#6 ~Pan Marek~

~Pan Marek~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2019 - 20:49

Dywany wełniane są droższe od tych sztucznych, ale z racji właściwości, jakie mają, warto w nie inwestować.

#7 ~Jagoda~

~Jagoda~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2019 - 08:51

Dużą popularnością cieszą się dywany imitujące splot na drutach. Dają wrażenie ciepła i przytulności.

#8 ~Hugo~

~Hugo~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2019 - 08:57

Kto powiedział, że styl skandynawski to tylko gładkie dywany? Przecież równie dobrze można zastosować w nich dywan w stylu shaggy.

#9 ~Angela~

~Angela~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2019 - 10:19

Dokładnie! Miękki włochacz zachowany w bieli, szarości czy beżu doskonale dopełni całości.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych