Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »
Drodzy internauci!
W związku z ciszą wyborczą wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów i zamieszczania wpisów na forum.
Zapraszamy w niedzielę wieczorem, po zakończeniu głosowania.


279 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~gminny~

~gminny~
 • Goście

Napisano 22 październik 2018 - 09:14

uuu Tomciowi nie poszło..#2 ~sosna~

~sosna~
 • Goście

Napisano 22 październik 2018 - 09:25

Tylko ni ona bo będziecie płakać !#3 ~Mieszkanka~

~Mieszkanka~
 • Goście

Napisano 22 październik 2018 - 10:29

Bardzo zdziwił mnie wynik wyborów, Pan Włodarczyk uzyskał aż tyle głosów? A co on takiego zrobił dla nas? Nie uważcie ze to dziwne ze rozchorował się przed samymi wyborami? Gra na naszych emocjach, chyba wszystkim zrobiło się go żal i oddali na niego głos, a tak apropo to pomyślcie po co nam wójt który jest tak poważnie chory? Będzie ciągle na zwolnieniach a nam potrzebny jest dobry gospodarz! I dziwnym trafem 25 października po wyborach wraca ze zwolnienia, nagle ozdrowial? Dziwne to wszystko.....

#4 ~Mieszkanka~

~Mieszkanka~
 • Goście

Napisano 22 październik 2018 - 10:39

Coo Pan Włodarczyk?? Oby nie dość już tych obietnic potrafi tylko obiecywać obiecywać i obiecywać wiele obietnic nie zrealizował niestety. Za długo już władał naszą gminą i jej mieszkańcami. Widzę że wiekszasc już to zrozumiała że czas na zmiany.

#5 ~robert~

~robert~
 • Goście

Napisano 22 październik 2018 - 11:23

doklanie, tylko nie ona bo wtedy zobaczycie prawdziwa rewolucje w gminie... niekoniecznie na korzysc zwyklych szarych mieszkancow :ph34r:  to radni decyduja a nie wojt!!!!

to do nich naleza decyzje i to do nich powinny byc zale!!!#6 ~alex~

~alex~
 • Goście

Napisano 22 październik 2018 - 11:36

ludzie sa niewdzieczni. moze przypomnijmy sobie ile pan wojt zrobil.

apropos a co obiecala pani sylwia?? nic!!

na jednym ze spotkan jasno powiediala ze nie obiecuje ze naprawi drogi itp. bo to kosztuje a tak narzekala razem z robakiem na te drogi#7 ~Demon~

~Demon~
 • Goście

Napisano 22 październik 2018 - 12:05

Ha ha co boicie się że się skończy zatrudnianie w gminie i nietylko całych rodzin w koło to samo ciotka wujek i chu.. ek jak by się przyjrzeć to jedna lub dwie rodzinki niekompetentne osoby brak reakcji na problemy mieszkańcow a prywatnie wywyzszajace się grupy szlachty!!! Dosyć tego potrzebujemy kogoś kto jak nie drzwiami to oknem wejdzie i załatwi. A pani Sylwia udowodniła to że potrafi!!!!!

#8 ~Demon~

~Demon~
 • Goście

Napisano 22 październik 2018 - 12:05

Ha ha co boicie się że się skończy zatrudnianie w gminie i nietylko całych rodzin w koło to samo ciotka wujek i chu.. ek jak by się przyjrzeć to jedna lub dwie rodzinki niekompetentne osoby brak reakcji na problemy mieszkańcow a prywatnie wywyzszajace się grupy szlachty!!! Dosyć tego potrzebujemy kogoś kto jak nie drzwiami to oknem wejdzie i załatwi. A pani Sylwia udowodniła to że potrafi!!!!!

#9 ~Demon~

~Demon~
 • Goście

Napisano 22 październik 2018 - 12:10

A tak naprawdę czy wolicie kogoś kto obiecuję czy robi zastanówcie się bo znowu kilka lat będzie stracone na rozwój. Zresztą czy nawet dobry chirurg obiecuję i obiecuję nie idzie i robi tak jak każdy FACHOWIEC A SYLWIA WŁAŚNIE NIM JEST!!!!!

#10 ~GalAnonim~

~GalAnonim~
 • Goście

Napisano 22 październik 2018 - 12:48

Nie jest Tomciu tak że nie jest źle :) Mam nadzieję że w drugiej turze wyborów poszczycić się Pani Sylwii i zrobi w końcu porządek

#11 ~Mietek !!!~

~Mietek !!!~
 • Goście

Napisano 22 październik 2018 - 13:39

Sami hejterzy kampnii Sylwi hahaha żałośni jesteście ludzie co wy w ogóle wypisujecie na temat obecnego wójta !

#12 ~Ana~

~Ana~
 • Goście

Napisano 22 październik 2018 - 14:35

Nie ukrywajmy ze przez taką nagonkę na obecnego Wójta to obecna kandydatka Sylwia straciła bardzo w oczach wielu ludzi- pozwalając  na pisanie oszczerstw pod adresem wielu osób na profilu facebookowym, za które jak sama napisała  nie brała odpowiedzialności. Treści udostępniane tam były poniżej wszelkiej krytyki. Niby Gmina przyjazna mieszkańcom a rodziła pewną agresje. Zamiast pogodzić-skłóciła.

Jeden głos dzielił ją od wygranej i może to jest znak, że trzeba się jeszcze zastanowić czy chcemy jej powierzyć prowadzenie Naszej Gminy.

 #13 ~Wstyd~

~Wstyd~
 • Goście

Napisano 22 październik 2018 - 15:02

Do "Mieszkanki"- żal czytać tych pani bazgroł. Jak można z choroby tak drwić. Proszę pamiętać że karma wraca. A co do głosowania to mam nadzieję że resztę społeczeństwa w końcu się obudzi i przestanie wierzyć w te brednie obecnej kandydatki, kampania na zasadzie upokarzania i kopania dołków pod obecnym Wójtem, który na chwilę obecną nawet nie ma możliwości się bronienia. Wszystko na pokaz, aby zamydlić ludziom oczy. Zachowanie poniżej krytyki. A jeśli ktoś nie widzi co zrobił obecny Wójt to najlepiej udać się do okulisty!

#14 ~Mieszkanka~

~Mieszkanka~
 • Goście

Napisano 22 październik 2018 - 17:06

Proszę głosujcie w drugiej turze na nasza Sylwię, zobaczcie jak już udowodniła że się stara....

#15 ~AAAA~

~AAAA~
 • Goście

Napisano 22 październik 2018 - 18:12

Proszę głosujcie w drugiej turze na nasza Sylwię, zobaczcie jak już udowodniła że się stara....

Jak?#16 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 22 październik 2018 - 18:43

Pan Mieczysław bardzo dobrze pełni swoją funkcje i ma bardzo dobre plany . Powodzenia życzę !

#17 ~elf~

~elf~
 • Goście

Napisano 22 październik 2018 - 18:59

Bardzo się cieszę, że Pani Sylwia nie wygrała. Mam nadzieję, że w drugiej turze zmobilizujemy się i wesprzemy Pana Włodarczyka. Uważam, że mamy dobrego Wójta i Radę Gminy. Facet ma doświadczenie w administracji publicznej i na stanowisku Wójta. Uważam, że sporo zostało zrobione, a mimo to kondycja finansowa Gminy jest dobra. Cieszy mnie rownież niewielkie zadłużenie. Nasze wsie zmieniają się na lepsze. Mamy piękne szkoły, boiska, świetlice, a duża część Gminy jest skanalizowana. Zawsze będzie coś do zrobienia ale w tej sprawie rozmawiajmy z radnymi. Mieliśmy trzech kandydatów na Wójta z czego Panowie Ogonowski i Włodarczyk nie dzielili ludzi, nie prowadzili brudnej kampanii wyborczej, nie obrzucali siebie i innych błotem i za to ich szanuję. Trzymam kciuki za drugą turę i mam nadzieję, że wybierzemy zrównoważony rozwój.

#18 ~elf~

~elf~
 • Goście

Napisano 22 październik 2018 - 19:02

W jaki sposób odowodniła? Proszę o rzeczowe argumenty.

Proszę głosujcie w drugiej turze na nasza Sylwię, zobaczcie jak już udowodniła że się stara....#19 ~elf~

~elf~
 • Goście

Napisano 22 październik 2018 - 19:12

100% racji ... Pokazała, że brak jej klasy. Wystarczy mi, że politycy z Warszawy dzielą społeczeństwo. W naszej lokalnej społeczności oczekuję zgody. Nie znoszę agresji i dlatego na Panią Sylwię nie zagłosuję.

Nie ukrywajmy ze przez taką nagonkę na obecnego Wójta to obecna kandydatka Sylwia straciła bardzo w oczach wielu ludzi- pozwalając na pisanie oszczerstw pod adresem wielu osób na profilu facebookowym, za które jak sama napisała nie brała odpowiedzialności. Treści udostępniane tam były poniżej wszelkiej krytyki. Niby Gmina przyjazna mieszkańcom a rodziła pewną agresje. Zamiast pogodzić-skłóciła.
Jeden głos dzielił ją od wygranej i może to jest znak, że trzeba się jeszcze zastanowić czy chcemy jej powierzyć prowadzenie Naszej Gminy.#20 ~Stokrotka~

~Stokrotka~
 • Goście

Napisano 22 październik 2018 - 20:03

Co takiego zrobił wójt? Przede wszystkim piorunujący remont gminy, sprawne i bezpieczne place zabaw, ogółem wszechstronny PORZĄDEK. Osoby popierające panią Sylwię wciąż się popisują swoimi argumentami typu „Po co nam taki wójt, wiecznie chory?” WSTYD WSTYD WSTYD!!! Poza tym z tego co wiadomo pani Sylwia mieszka krócej w okolicach gminy, niż wójt sprawuje władzę, a to chyba mówi samo za siebie?Dodaj odpowiedź  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych