Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

wybielenie zębów

10 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~justyna~

~justyna~
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2017 - 18:47

witajcie gdzie na terenie Szczecina lub okolice dobrze wybielają zęby?? Zależy mi na efekcie a nie na cenie

#2 ~faustyna~

~faustyna~
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2017 - 18:58

w Medes Dent wybielają najdroższą i najlepszą lampą w Polsce także z tego co mi koleżanka mówiła to efekt po wybielaniu jest naprawdę rewelacyjny i bardzo długo się utrzymuje

#3 ~Eriola~

~Eriola~
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2017 - 13:47

też szukam dobrego specjalisty, w medesdent raz byłam na leczeniu kanałowym to Pani stomatolog zrobila na mnie dobre wrażenie, leczenie było bezbolesne i niedrogie, także pomyślę też żeby u nich zrobić wybielanie

#4 elka_tu

elka_tu

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 13 postów

Napisano 18 sierpień 2017 - 09:33

Odrobina kultury nikogo nie zabiła...

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2017 - 10:34

Odrobina kultury nikogo nie zabiła...

Kultura, to także szanowanie zasad i regulaminu forum. Ten temat jest tego zaprzeczeniem, ponieważ jest opanowany przez spamerów.

#6 ~markos~

~markos~
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2017 - 11:18

spamujesz raczej ty ;) 2 czy 3 osoby poleciły ten sam gabinet stomatologiczny to ten już ze to spam, boże widzisz i nie grzmisz...

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2017 - 14:42

spamujesz raczej ty ;) 2 czy 3 osoby poleciły ten sam gabinet stomatologiczny to ten już ze to spam, boże widzisz i nie grzmisz...

Gdyby była możliwość sprawdzenia, pewnie okazłoby się, że te 2, czy 3 osoby mają te same IP.

#8 ~barry30~

~barry30~
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2017 - 14:44

a co to za dziwota, że osoby polecaja jakis gabinet dentystyczny? Widocznie ten Medesdent jest naprawde dobry i godny polecenia nie wszystko co ma dobre opinie w internecice jest oplacane i nie rozumiem czemu ludzie tak mysla... ;)

#9 ~bartkopolo~

~bartkopolo~
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2017 - 10:05

byłem w kilku gabinetach stomatologicznych i bywalo roznie (oczywiscie chodzi mi o Szczecin i okolice) ale w Medes Dent faktycznie jest bardzo profesjonalnie. Najnowszy sprzęt a bardzo miła Pani stomatolog do pracy podchodzi z uśmiechem takich ludzi lubię :)

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 marzec 2020 - 10:26

Na tego rodzaju zabiegi udaje sięgłównie dlatego, że miałem okazję robić w Astra Dent implanty, ale także jeszcze wcześniej moja mama chodziła do nich na leczenie zębów była zadowolona i w sumie to ona poleciła mi gabinet Astra Dent :)

No patrzcie. Objawił nam się na forum super spamer. Taki omnibus znający się na wszystkim i potrafiący wszystkim pomóc. Z tym, że ogólnie wiadomo - jak ktoś zna się na wszystkim, nie zna się na niczym. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych