Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

• Zamknięty Temat jest zamknięty
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Maciej~

~Maciej~
  • Goście

Napisano 19 październik 2010 - 16:29

Pan Sochanski wielokrotnie jako prawnik reprezentowal interesy przeciwne do Miasta (Spor Pogoni Szczecin). Ja jestem przeciw jego prezydenturze w Szczecinie!! Jak chce być dobrym prezydentem skoro byl nie lojalny wobec swojego przyszłego pracodawcy!!!

#2 ~Paweł~

~Paweł~
  • Goście

Napisano 19 październik 2010 - 17:20

Pan Sochanski wielokrotnie jako prawnik reprezentowal interesy przeciwne do Miasta (Spor Pogoni Szczecin). Ja jestem przeciw jego prezydenturze w Szczecinie!! Jak chce być dobrym prezydentem skoro byl nie lojalny wobec swojego przyszłego pracodawcy!!!

Nielojalny to by mógł być gdyby Szczecin go wynajął jako prawnika, a on się działał na niekorzyśc. A na razie to on pracował dla kogo innego, a że Szczecin ma prawników całkowicie niekompetentnych, z preziem miasta na czele, to już nie Sochańskiego wina. Jedyna jego wina, że wciska tego wiecznego nieroba Bartnika.

#3 ~Werner~

~Werner~
  • Goście

Napisano 19 październik 2010 - 20:21

tak bardzo bym chciał by Sochański został prezydentm i powtórzył bohaterski wyczyn przekazania działek koło Geant na Ku Słońcu i żeby nas przeszkolił już jako prezydent z możliwości brania zwolnienia lekarskiego przed zakończeniem kadencji co mu dało pieniądze z ZUS i takiego prezydenta to Szczecin potrzebuje najbardIej

#4 ~Docent~

~Docent~
  • Goście

Napisano 19 październik 2010 - 23:21

Sądzę, że czas prezydentów prawników już minął, czas na menadżera, czas na kobietę, czas na Jacynę Witt

#5 ~AAA~

~AAA~
  • Goście

Napisano 20 październik 2010 - 20:58

Tak, tak. A dzięki niej będziesz mógł patrzeć przez piękne, nowe okna w UM.

Program tej Kobiety leży poniżej jakichkolwiek oczekiwań i jest totalną bzdura wyssaną z palca, wystarczy zajrzeć na jej bloga gdzie owe wieści ogłosiła i poczytać. Nie dość, że nie jest w stanie praktycznie niczego z tego co napisała spełnić, to jeszcze nie chce napisać skąd będzie brała kasę którą to na owym blogu tak chętnie rozdaje, że o umiejętności dodawania i odejmowania, oraz dzielenia przez dwa nie wspomnę

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych