Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

• Zamknięty Temat jest zamknięty
22 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2010 - 22:53

Cieszy mnie kontynuacja czegos co juz jest... Ja widze zmiany, widze, ze idzie ku dobremu... A PO to utrze nosa.

#2 ~:(~

~:(~
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2010 - 22:57

Gratuluję Krzystkowi. Szczecin nie ma już szans na rozwój, większość z mieszkańców straciła jakiekolwiek nadzieje na rozwój, cieszą się z każdej pierdoły (zdecydowanej większości wystarczą "wizje"), są bez najmniejszych nawet ambicji. Czas się z tym pogodzić - dobrze w tym mieście już nigdy nie będzie. No ale gratulacje szczere. Czas przeprowadzić się do jakiegoś miasta z ambicjami (Poznań, Wrocław, Gdańsk, Kraków). A Szczecin, chociaż ukochany, niech śmierdzi smrodem lenistwa.

#3 ~brawo~

~brawo~
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2010 - 23:03

Gratuluję Krzystkowi, Sosce, Buwelskiemu - mimo negatywnej kampanii, wsparciu mediów z Głosem na czele spoleczeństwo pokazała PO gdzie jest miejsce partii politycznej.

#4 ~Szczecinianin.~

~Szczecinianin.~
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2010 - 23:06

~:(~ - krzyż na drogę i kop na rozpęd - takich oszołomów w moim mieście nie potrzebuję - dałem szansę Krzystkowi - mam nadzieję że nie zawiedzie nadziei przeciętnych mieszkańców naszego miasta.

#5 ~janusz~

~janusz~
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2010 - 23:09

Arkadiusz Litwiński został dziś PREZYDENTEM... BIUROWCA OXYGEN! Buaaahhhhaaaaahahahaa..!
Za żałosny styl politykowania spod znaku promotora narkomanów przyszło dziś zapłacić cenę. Traktowali Szczecin jak własny folwark, ale ludzie jednak na przekór im myślą :) Miasto wytapetowane panem Litwińskim, wycieczki ministrów, gazetki wylewające jad, ataki poniżej pasa - tym razem nie wystarczyło, na szczęście dla miasta. Krzystek powinien w przyszłych wyborach wystawić też listę w województwie biorąc przykład z Dutkiewicza.

#6 ~Marek~

~Marek~
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2010 - 23:10

Platforma brała odpowiedzialość za Krzystka głosowała wszystkie jego uchwały do końca i co sie stało ze nagle przed końcem był złym kandydatem Po ??? Szczecinie wiecej pokory a mniej utarczek ! Krzystek wiele zrobił jeszcze tego nie widac tak namacalnie ale następne 4 lata udowodnia dobra droge i zapewnia Krzystkowi następne 4 lata takm trzymać. Nie będę wyliczał sukcesów Krzuystka wystarczy tylko sledzic i interesowac się całymm przebiegiem kadencji. Głosowałem na radnych Platformy a na prezydenta Krzystka Panie Nitras mniej walki i pokory . Pozdrawuiam Platforme i dalej jej kibicuje razem wiele zrobicie dla miasta głowa do góry i nie dąsać sie na siebie to dla obu stron przesłanie.

#7 ~alinka~

~alinka~
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2010 - 23:11

Gratuluję Krzystkowi. Szczecin nie ma już szans na rozwój, większość z mieszkańców straciła jakiekolwiek nadzieje na rozwój, cieszą się z każdej pierdoły (zdecydowanej większości wystarczą "wizje"), są bez najmniejszych nawet ambicji. Czas się z tym pogodzić - dobrze w tym mieście już nigdy nie będzie. No ale gratulacje szczere. Czas przeprowadzić się do jakiegoś miasta z ambicjami (Poznań, Wrocław, Gdańsk, Kraków). A Szczecin, chociaż ukochany, niech śmierdzi smrodem lenistwa.

Jak można takie bzdury wypisywać - ludzie opamiętacie się kiedyś czy już za późno?

#8 ~Szczecinianin.~

~Szczecinianin.~
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2010 - 23:13

Platforma brała odpowiedzialość za Krzystka głosowała wszystkie jego uchwały do końca i co sie stało ze nagle przed końcem był złym kandydatem Po ??? Szczecinie wiecej pokory a mniej utarczek ! Krzystek wiele zrobił jeszcze tego nie widac tak namacalnie ale następne 4 lata udowodnia dobra droge i zapewnia Krzystkowi następne 4 lata takm trzymać. Nie będę wyliczał sukcesów Krzuystka wystarczy tylko sledzic i interesowac się całymm przebiegiem kadencji. Głosowałem na radnych Platformy a na prezydenta Krzystka Panie Nitras mniej walki i pokory . Pozdrawuiam Platforme i dalej jej kibicuje razem wiele zrobicie dla miasta głowa do góry i nie dąsać sie na siebie to dla obu stron przesłanie.

Szanowny panie Marku w du*** mam pana PO jak reszta maojego miasta.

#9 ~Lola~

~Lola~
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2010 - 23:15

A Panu Arkadiuszowi zostało jedynie napić się porządnie w Grand Cru:)

#10 ~Szczecinianin.~

~Szczecinianin.~
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2010 - 23:17

A Panu Arkadiuszowi zostało jedynie napić się porządnie w Grand Cru:)

I tyle mu zostało - no chyba że gdzieś przypali w krzakach jak jego kolega z regionu;)

#11 ~Lola~

~Lola~
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2010 - 23:25

I tyle mu zostało - no chyba że gdzieś przypali w krzakach jak jego kolega z regionu;)

Raczej może zahaczyć o zaspę śnieżna gdzieś na deptaku bogusia:)

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2010 - 23:27

Piękny Sławusiu z Połczyna (teraz Brukselka)- nie płacz!!! Za dużo jadu, jesteś złym szefem szczecinskiej PO i teraz kolej na twoją POrażkę. A radnym z PO życze mądrości i dobrej współpracy z Krzystkiem. (nie dajcie się zaszczuc Sławusiowi)

#13 ~MIska~

~MIska~
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2010 - 23:34

nie bedzie Was (Ciebie i podobnie myslacych) brakowalo.
Dlugo mierzylam sie z decyzja o oddaniu glosu, zdecydowanie widze roznice w miescie 5 lat temu i dzis, mowcie/piszcie co chcecie. Jedna kadencja to za malo, w drugiej Krzystek pokaze (chyba ze nie) co potrafi;)

PS narzekac jest latwo-poszukaj pozytywow, porownaj do tego co bylo u nas, w Sz-nie! a nie co jest np. w Poznaniu!

#14 ~Mała~

~Mała~
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2010 - 23:40

Ja osobiscie mam dosc PO... I mam nadzieje ze Krzystek bedzie w stanie cos zrobic w tym miescie, bo przewaga poslow PO w RM moze skonczyc sie na tym, ze wszyscy beda sobie na zlosc robic... A niestety w CALEJ polskiej polityce to najlepiej wychodzi ;/

#15 ~KIKA~

~KIKA~
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2010 - 23:48

Brawo panie Krystek.Nitras zapracował sobie na taki wynik!!!!Może spokornieje, ale nie sądzę!!!!

#16 ~leszek~

~leszek~
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2010 - 23:49

No to obwodnica poszła w kosmos.Tusk obiecał ze da kasę na inwestycje w Szczecinie .Ale jednoznacznie popierał Litwińskiego.Zobaczymy teraz czy tusk dotrzyma słowa czy naprawdę jest premierem wszystkich Polaków czy małostkowym i mściwym człowiekiem Obym się mylił ale coś mi się wydaje że kolejny raz to były tylko puste obietnice.Taka ściema przedwyborcza,takie małe cudeńka dla gawiedzi.
Ps Do redakcji;
Ludzie czy te kody to naprawdę nie mogą być napisane jakoś normalnie.Przecież to qrwicy można dostać jak człowiek próbuje doczytać te bohomazy.

#17 ~Lola~

~Lola~
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2010 - 23:51

Nitras niech spieprza do Brukseli niemiecką autostradą pod prąd:) Tylko to potrafi i tylko to mu uszło z pomocą "legitki dyplomatycznej':)

#18 Mar

Mar

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 102 postów

Napisano 05 grudzień 2010 - 23:54

Mam nadzieję, że za 4 lata uda nam się wykopać Platfusów również z rady miasta. Jak patrzę na ten "młody narybek" z PO, który się załapał na stołki radnych, to widzę kolejnych naśladowców Nitrasa, którzy w rubryce "zawód" będą całe życie wpisywać "polityk". Chłystki bez żadnego doświadczenia, które jedyną szansę na zrobienie jakiejkolwiek kariery widzą w polityce.

#19 ~Donek T.~

~Donek T.~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2010 - 00:22

Szkoda, że w większej mierze bętą to 4 lata ciężkiej walki i rozdarcia z każdej strony. "To ludzie ludziom zgotowali ten los". Piotrek idź swoją drogą z mądrymi ludźmi, którzy wiedzą, co robią.

#20 ~Rosiuuu~

~Rosiuuu~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2010 - 00:41

Jestem zawiedziony, Krzystek to oszust i lokalna pijawka.. :lol:

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych