Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

• Zamknięty Temat jest zamknięty
22 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2010 - 00:56

Litwiński jest słabym posłem, więc i słabym byłby prezydentem. Myślę, że Szczecinianie dokonali dobrego wyboru. Powinno się wszystkie partie wygonić z samorządu do Sejmu, bo to nic dobrego dla Mieszkańców.

#22 ~janek~

~janek~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2010 - 07:58

jako, że głosowałem na PO w radzie to oczekuję teraz od niej współpracy z Krzystkiem. Wybór Krzystka był też kwestią nacisku na wewnętrzne zmiany w PO (i odsunięcie Nitrasa od władzy w zachodniopomorskiej PO). Nie ma za bardzo możliwości sensownej zmiany rządzącej partii (bo na kogo: Na tych krzykaczy z największej partii opozycyjnej? Na tych mijających się z prawdą przedstawicieli postpezetperowskiej lewicy? Na tego błazna od wibratorów?) ale zmian wewnątrz tej partii jako wyborcy też możemy się domagać.
Aha, i chciałbym aby Litwiński się wykazał i był swojego rodzaju doradcą dla Szczecina przez najbliższe cztery lata, skoro jest taki mądry i mu na tym mieście zależy. Panie Arku, pokaż Pan, że te obietnice były niezależnie od tego czy wygrasz czy nie i będziesz pracować na rzecz Szczecina (a nie jesteś kandydatem przywiezionym w teczce przez rząd ludzi z miasta, które konkuruję ze Szczecinem np. w kwestii portów i przemysłu portowego). Niech PO pokaże, że jej kandydatowi zależy na dobru tego miasta niezależnie od bieżącej koniunktury politycznej.

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2010 - 09:05

Nitras to TWOJA porażka!!! Jeżeli masz honor (w co wątpie) to zrezygnuj z szefowania szczecinskiej PO. P.S Zabierz tez z tad Marcinkiewicza bo jest rowniez beznadziejny

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych