Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Wybory w gminie Dolice

• Zamknięty Temat jest zamknięty
769 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Janek~

~Janek~
  • Goście

Napisano 13 październik 2010 - 21:19

Wybory w gminie Dolice czyli kto zostanie nowym wójtem

#2 ~niezależny~

~niezależny~
  • Goście

Napisano 14 październik 2010 - 06:40

Zapowiadają się ciekawe wybory mam nadzieję, że pan ministrant nie zostanie wybrany na VI kadencje, gdyż w gminie potrzebny jest oddech świeżego powietrza.I dla tych, którzy zapomnieli artykuł o pensji wójta http://www.gs24.pl/a...IAT10/684195278

#3 ~marian~

~marian~
  • Goście

Napisano 14 październik 2010 - 22:50

Co jak co ale ministranta i jego kolesi trzeba pogonić.

#4 ~mika~

~mika~
  • Goście

Napisano 15 październik 2010 - 19:20

koszmar .. gdzie sie podziali jacys ludzie na poziomie.. czy ciagle musimy byc skazani na ,, czerepakow'' z rancza?

#5 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 16 październik 2010 - 10:30

No na czerepaków to nie, ale jak na razie to jesteśmy skazani na wójta i księdza i to w jednej osobie. Dlatego będę głosował na Brochockiego na youtube ma ciekawe filmiki co zrobił jako radny powiatowy.

#6 ~Aleksander~

~Aleksander~
  • Goście

Napisano 16 październik 2010 - 20:40

No na czerepaków to nie, ale jak na razie to jesteśmy skazani na wójta i księdza i to w jednej osobie. Dlatego będę głosował na Brochockiego na youtube ma ciekawe filmiki co zrobił jako radny powiatowy.

Nie bądż smieszny, to co to za kandydant co obiecuje basen w Kolinie, daje prezenty w Dobropolu i oferuje zabawy pijackie i to wszystko za własne pieniądze - pytam retorycznie,czy to jest właściwy kandydat. Dodatkowo wstydzi się kandydować jako członek PO i startuje prywatnie. Był radnym a gmina została wcielona do gmin zacofanych. Czy mieszkańcy są ślepi, mało inteligentni, czy on nas traktuje poważnie, uważa, że kupi nasze głosy. Daje nam świadectwo głupoty, prywaty i obraża wszystkich mieszkańców gminy. Nigdy na takiego kandydata.

#7 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 16 październik 2010 - 23:52

Nie bądż smieszny, to co to za kandydant co obiecuje basen w Kolinie, daje prezenty w Dobropolu i oferuje zabawy pijackie i to wszystko za własne pieniądze - pytam retorycznie,czy to jest właściwy kandydat. Dodatkowo wstydzi się kandydować jako członek PO i startuje prywatnie. Był radnym a gmina została wcielona do gmin zacofanych. Czy mieszkańcy są ślepi, mało inteligentni, czy on nas traktuje poważnie, uważa, że kupi nasze głosy. Daje nam świadectwo głupoty, prywaty i obraża wszystkich mieszkańców gminy. Nigdy na takiego kandydata.

heheh nie startuje z PO bo nie chce robić kampanii za pieniądze PO jak by tak zrobił to nawet posadę sprzątaczki w gminie ustalał by Sławek ze Szczecina. A tak w ogóle uważam, że każdy kto zostanie wójtem oprócz Szczepańskiego będzie lepszym wójtem od niego. Pora wprowadzić demokratyczne zasady w gminie. Zabawy pijackie??? A co Ci biedni ludzie w Kolinie, Rzeplinie, Krępcewie, Sądowie itd. mają robić pracują i coś im się należy. Nigdy na takiego??? to kto jest lepszy nie mów mi o Szczepańskim bo to człowiek który myśli że stanowisko wojta to jest stanowisko pracy. Posada wojta to jest misja ktora powierza mu spoleczenstwo przez 20 lat nasza gmina jakoś się nie wibija na tle innych wiec pora zmienić władzę. Niektórych bedzie to bardzo bolało bardzo;)

#8 ~Aleksander~

~Aleksander~
  • Goście

Napisano 17 październik 2010 - 19:08

Nam się należy prawda i godne życie a on wręcz zrobił to najgorsze czym normalny obywatel się brzydzi i jest niegodne człowiekowi. Moralnie jest zepsuty, jak można dawać prezenty (czjnik) i prosić o głos- jest to niepojęte. Rozpijać mieszkańców i mówić, że im się to należy- naprawdę co za prostak. Myślę, że nauczyciele takie zachowania dobrze znają z literatury i nie będą na niego głosować. Ludzie w gminie są inteligentni i mądrzy- więcej nie dadzą się nabrać i nie będą na niego głosować. To zwykły oszust, zapytaj się rolników jak skupował i sprzedawał rzepak. On był 4 lata radnym powiatu- wcale nie był zainteresowany gminą, wręcz opóźniał położenie nowej nawierzchni asfaltu między Morzycą a Dolicami, powiat chciał 2 lata temu. On prosił o zaczekanie do wyborów aby to wykorzystać dla własnych celów wyborczych, tzn. że działał na szkodę mieszkańców, którzy już dwa lata temu powinni jeździć po nowym asfalcie. Manipulacja, obrażanie mieszkańców, okłamywanie, obiecywanie cudów,przekupstwa, poniżanie i traktowanie mieszkańców jak pijaków- to ma być przyszły wójt. Z poważaniem Aleksander. Wolę już na rozmówcę (ja) głosować bo nie przemawia przez Ciebie pogarda dla mieszkańców-podatników-pracodawców. Startuj w wyborach będę na Ciebie głosował bo jesteś mądrzejszy od Brochockiego.

#9 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 17 październik 2010 - 20:26

Nam się należy prawda i godne życie a on wręcz zrobił to najgorsze czym normalny obywatel się brzydzi i jest niegodne człowiekowi. Moralnie jest zepsuty, jak można dawać prezenty (czjnik) i prosić o głos- jest to niepojęte. Rozpijać mieszkańców i mówić, że im się to należy- naprawdę co za prostak. Myślę, że nauczyciele takie zachowania dobrze znają z literatury i nie będą na niego głosować. Ludzie w gminie są inteligentni i mądrzy- więcej nie dadzą się nabrać i nie będą na niego głosować. To zwykły oszust, zapytaj się rolników jak skupował i sprzedawał rzepak. On był 4 lata radnym powiatu- wcale nie był zainteresowany gminą, wręcz opóźniał położenie nowej nawierzchni asfaltu między Morzycą a Dolicami, powiat chciał 2 lata temu. On prosił o zaczekanie do wyborów aby to wykorzystać dla własnych celów wyborczych, tzn. że działał na szkodę mieszkańców, którzy już dwa lata temu powinni jeździć po nowym asfalcie. Manipulacja, obrażanie mieszkańców, okłamywanie, obiecywanie cudów,przekupstwa, poniżanie i traktowanie mieszkańców jak pijaków- to ma być przyszły wójt. Z poważaniem Aleksander. Wolę już na rozmówcę (ja) głosować bo nie przemawia przez Ciebie pogarda dla mieszkańców-podatników-pracodawców. Startuj w wyborach będę na Ciebie głosował bo jesteś mądrzejszy od Brochockiego.

Dzięki zastanowię się nad kandydowaniem, ale za parę lat, bo teraz jestem za młody a tak w gwoli sprawiedliwości to jak Brochocki rozpija mieszkańców to Szczepański kąpie ich w wódce ile razy integrował się na spotkaniach dożynkach itd. Kolejny problem nauczyciele wiecznie poszkodowana grupa społeczna zapewne zagłosują na pana Szczepańskiego, bo wiadomo wygodnie jest nic nie robić. Czy rozumiesz zasady demokracji jeżeli nie to się nie udzielaj a jeżeli, któryś z kndydatów złamie prawo wyborcze donieś do PKW Szczecinie. Co do drogi to pierwszy etap forsowany był w witkowie a robią w Morzycy tak w ogóle to czy ten biedny wyborca ma świadomość kto robi tą drogę? wydaje mi się ze nie i bardziej ona przysłuży się ona obecnemu wójtowi. Ja w internecie nie rzucał bym tak łatwo zarzutów, bo bym się bał był już jeden sprawiedliwy w Szczecinie co rozliczał się z internautami. Ogólnie śmieszna wypowiedź desperata, który się czegoś obawia. zobaczymy pierwszy od 20 lat tak solidny kandydat. I będzie mała wojenka w gminie bo wiadomo, że wójt ma poglądy PiS a jego przeciwnik PO. Jeżeli wyborcy zagłosują za głosem serca a nie kieszenią sąsiada to będzie tylko 1 tura dla mojego kandydata.

#10 ~Aleksander~

~Aleksander~
  • Goście

Napisano 18 październik 2010 - 20:30

Taka postawa jest właśnie charakterystyczna dla PO, najlepiej jakby wszyscy byli głupi i dążmy do tego, bedziemy nimi łatwo rządzić. W donoszeniu najlepsze jest PO. Znamy takich baranów, którzy uważają, że postępują demokratycznie ale od razu zanzaczają aby się nie udzielać. Wiem, że "słuszne zasady demokracji" to wy- jesteś żałosny. Wam Pe-owcom jest oczywiście na rękę aby wyborca nie był niczego świadomy do tego biedny a najlepiej jak go się zajmie pijackimi zabawami i przysłowiowymi "świecidełkami". Ty już się własnego cienia PO boisz. Twoja obłuda i głupota nie zna granic. Takie slogany jak "za głosem serca" - to typowe dla bezradnych sflustrowanych i bez pomysłu na życie ludzi. Trzeba naprawę być obłudnie głupim licząc na I turę. Ta droga powstała tylko dzięki zwykłym mieszkańcom, którzy pisali skargi, dzwonili aż do skutku. Nikogo innego to zasługa. Jeżeli ktokolwiek nie ma szcunku dla swoich nauczycieli oraz historii i twierdzi, że nauczyciele do wiecznie poszkodowana grupa społeczna - to na pewno Brochock jest najgorszym kandydatem w historii. Solidny to on może jest ale w piciu wódki. Tak, tak zacznij się rozliczać z internautami przynajmniej dowiedzą się trochę prawdy.

#11 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 18 październik 2010 - 21:21

Taka postawa jest właśnie charakterystyczna dla PO, najlepiej jakby wszyscy byli głupi i dążmy do tego, bedziemy nimi łatwo rządzić. W donoszeniu najlepsze jest PO. Znamy takich baranów, którzy uważają, że postępują demokratycznie ale od razu zanzaczają aby się nie udzielać. Wiem, że "słuszne zasady demokracji" to wy- jesteś żałosny. Wam Pe-owcom jest oczywiście na rękę aby wyborca nie był niczego świadomy do tego biedny a najlepiej jak go się zajmie pijackimi zabawami i przysłowiowymi "świecidełkami". Ty już się własnego cienia PO boisz. Twoja obłuda i głupota nie zna granic. Takie slogany jak "za głosem serca" - to typowe dla bezradnych sflustrowanych i bez pomysłu na życie ludzi. Trzeba naprawę być obłudnie głupim licząc na I turę. Ta droga powstała tylko dzięki zwykłym mieszkańcom, którzy pisali skargi, dzwonili aż do skutku. Nikogo innego to zasługa. Jeżeli ktokolwiek nie ma szcunku dla swoich nauczycieli oraz historii i twierdzi, że nauczyciele do wiecznie poszkodowana grupa społeczna - to na pewno Brochock jest najgorszym kandydatem w historii. Solidny to on może jest ale w piciu wódki. Tak, tak zacznij się rozliczać z internautami przynajmniej dowiedzą się trochę prawdy.

Znów zabawna wypowiedź. Po pierwsze nie jestem z PO, nawet na tą partię ani razu w życiu nie głosowałem, moje przekonania bliżej są Pis-u co na Pomorzu i w naszej gminie jest rzadko spotykane polecam sprawozdanie PKW z wyborów prezydenckich w każdym okręgu w gminie wygrał kandydat PO. W wyborach samorządowych głosuje się na człowieka nie na partię. Jak nauczyciele uczą i poświęcają swój czas młodzieży, nie tylko w naszej gminie, widać doskonale. Mam nadzieję, że nie zmienisz swych słów i w wyborach parlamentarnych w naszej gminie wygra PIS. Mam pytanie co rozumiesz pod słowem donoszenie??? Jeżeli ja widzę, że zachodzi możliwość popełnienia przestępstwa informuje policję czas pozbyć się zaszłości z czasów komunizmu. Dlaczego mam się z internautami rozliczać jestem biednym studentem i nie na razie mojej osoby nikt nie obraził. Pozdrawiam i trochę kultury. Widzę poziom emocji Twojej wypowiedzi duży, a i na koniec jaki Ty masz szacunek do nauczycieli robiąc te liczne błędy?

#12 ~Aleksander~

~Aleksander~
  • Goście

Napisano 21 październik 2010 - 19:22

Znów zabawna wypowiedź. Po pierwsze nie jestem z PO, nawet na tą partię ani razu w życiu nie głosowałem, moje przekonania bliżej są Pis-u co na Pomorzu i w naszej gminie jest rzadko spotykane polecam sprawozdanie PKW z wyborów prezydenckich w każdym okręgu w gminie wygrał kandydat PO. W wyborach samorządowych głosuje się na człowieka nie na partię. Jak nauczyciele uczą i poświęcają swój czas młodzieży, nie tylko w naszej gminie, widać doskonale. Mam nadzieję, że nie zmienisz swych słów i w wyborach parlamentarnych w naszej gminie wygra PIS. Mam pytanie co rozumiesz pod słowem donoszenie??? Jeżeli ja widzę, że zachodzi możliwość popełnienia przestępstwa informuje policję czas pozbyć się zaszłości z czasów komunizmu. Dlaczego mam się z internautami rozliczać jestem biednym studentem i nie na razie mojej osoby nikt nie obraził. Pozdrawiam i trochę kultury. Widzę poziom emocji Twojej wypowiedzi duży, a i na koniec jaki Ty masz szacunek do nauczycieli robiąc te liczne błędy?

Popatrz sobie w swoje zapiski od początku forum, u Ciebie występuje znacznie więcej błędów ale nie zwracam Tobie uwagi. Każdy kto szybko pisze na klawiaturze popełnia błędy, i Ty i ja, i na pewno wszyscy. Tu piszemy na forum szybko. Jak ktoś nie ma argumentów do dyskusji to sięga po argumenty prymitywne i zachowuje się w sposób agresywny i obraźliwy potwierdzając pogardę wobec innych.Błędy to ludzka sprawa i żaden wstyd. Jak byś był trochę bardziej inteligentny to byś pewnie zrozumiał dlaczego używam Brochock a nie inaczej. Do nauczycieli mam największy szacunek, jak bym do nich pisał to na pewno bez błędów. Piszę do Ciebie, osoby, do której mam ograniczony szacunek a miarą niech będą te błędy. Tak naprawdę to jesteś podstawionym przez Brochca, z zadaniem prowadzenia mu kampanii, ocknij się. Mieszkamy w jednej miejscowości. Brochock to zwykły kłamca, sprawdź w ilu już partiach był- pewnie nawet nie jesteś świadomy- nie powiedział Ci. Typowy Kamelon. Tacy ludzie są najgorsi. Nawet jego partia PO nie chce z nim mieć cokolwiek wspólnego. Zastanów sie, po co by prywatne pieniądze wydawał, jego interesuje tylko kasa gminna, będzie mógł odbić sobie z nawiązką. Nie chcemy takiego wójta. Lepszy upity Szczepań niż trzeźwy zdrajca i sprzedawczyk Brochock. Jaki to kandydat co Gminna Komisja Wyborcza odesłała mu dokumenty związane z rejestracja kandydatów na radnych i wójta. Nie potrafi nawet prostych dokumentów wypełnić, tylko się ośmieszył. Z ograniczonym szacunkiem- Aleksander.

**Każdy następny post nie na temat zostanie usunięty.:angry:

#13 ~sądów~

~sądów~
  • Goście

Napisano 22 październik 2010 - 12:17

na Szczepańskiego głosować też nie zamierzam. jest to facet jednej wioski a nie gminy... bo z tego co wiem to wójt jest przedstawicielem gminy a sołtys wioski... mieszkam w Sądowie i widzę tą parówkę wyborcza mianowicie boisko bo tylko to zrobione jest jak pamiętam za jego kadencji u nas. wstyd nawet chodnika porządnego nie mamy to co jest to marne ok 200m śmiech na sali...!!! głupiego przystanku dla dzieci nie ma co do gimnazjum dojeżdżają. wójt nie moknie, bo go wożą... są teraz robione 2 place zabaw dla dzieci ale z tego co się orientuje to za pieniądze unijne na rozwój wsi. bo zacofanie jest. nic dziwnego że ludzie młodzi wyprowadzają się lub nie widzą tu przyszłości bo prawda jest taka, że owej tu nie mam ale może to się zmieni...

#14 ~Aleksander~

~Aleksander~
  • Goście

Napisano 23 październik 2010 - 19:44

na Szczepańskiego głosować też nie zamierzam. jest to facet jednej wioski a nie gminy... bo z tego co wiem to wójt jest przedstawicielem gminy a sołtys wioski... mieszkam w Sądowie i widzę tą parówkę wyborcza mianowicie boisko bo tylko to zrobione jest jak pamiętam za jego kadencji u nas. wstyd nawet chodnika porządnego nie mamy to co jest to marne ok 200m śmiech na sali...!!! głupiego przystanku dla dzieci nie ma co do gimnazjum dojeżdżają. wójt nie moknie, bo go wożą... są teraz robione 2 place zabaw dla dzieci ale z tego co się orientuje to za pieniądze unijne na rozwój wsi. bo zacofanie jest. nic dziwnego że ludzie młodzi wyprowadzają się lub nie widzą tu przyszłości bo prawda jest taka, że owej tu nie mam ale może to się zmieni...

Masz rację, nawet gimnazjum w Dolicach powstało w wyniku reformy szkolnictwa (oddzielenie podstawówki od gimnazjum) pieniądze były z rządu na ten cel. Na Brochocka nie będę głosował, znam go, 140 ha ziemi i chce się do władzy dopaść. PO to beznadzieja i cuda, czary mary. Najgorsze jak wójtem będzie człowiek z nadania politycznego, czyli to samo co teraz Szczepan. Politykę z gminy trzeba pogonić. Brochock propagandę sieje to znaczy, że nic nie będzie robił. Pozdrawiam. Aleksander.

#15 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 23 październik 2010 - 20:10

Aleksander może Ty wystartuj pokaż swój program swój komitet poparcia. Najłatwiej jest krytykować jak masz odmienne zdanie jak pan Szczepański czy pan Brochocki gorąco zachęcam do kandydowania. Jednak, że sadząc po twych wypowiedziach, mogę się mylić, jesteś albo ściśle związany z obecną władzą albo pan Brochocki Cię pominą w swych planach wyborczych. Przede wszystkim zachęcam do wzięcia udziału w wyborach a szczególnie głosowania na pana Brochockiego. Pozdrawiam i Aleksander nie pisz już swych przemyśleń, bo kampania nie polega na obrzucaniu błotem a nad przedstawianiem swych programów wyborczych, na które czekam z niecierpliwością od wszystkich kandydatów!!!

#16 ~rzeplino~

~rzeplino~
  • Goście

Napisano 25 październik 2010 - 08:26

Ja także nie zamierzam głosować na pana Szczepańskiego. W Rzeplinie jako kiełbasę wyborczą budują orlika, gdzie na hali nikt nie chce grać. U nas nigdy nie było tradycji grania w piłkę nożną. Zapewne na orlik będą przyjeżdżały drużyny z Przewłok i Kolina tam powinno się wybudować orlika.

#17 ~sądów~

~sądów~
  • Goście

Napisano 26 październik 2010 - 13:46

właśnie... wszystko teraz na pokaz. aby tylko było się czym pochwalić na wybory...

#18 ~rzeplino~

~rzeplino~
  • Goście

Napisano 26 październik 2010 - 17:51

Dokładnie, wiadomo Rzeplino to druga wieś pod względem ludności w g. Dolice to coś trzeba zrobić. Wójt wybudował boiska i co dalej z nimi? Będą niszczał, bo na nauczycieli nie ma co liczyć, że będą robić zajęcia sks na tych obiektach chyba ze wojt zaplaci dodatkowa kasę. Dlatego też nie widzę przyszłości z tym wójtem z każdym nowym, ale nie tym.

#19 ~wyborca~

~wyborca~
  • Goście

Napisano 02 listopad 2010 - 11:38

Witam zaciekłych wyborców
Stawiam na Brochockiego, Szczepański do domu

#20 ~orendownik_z_wiejskiej~

~orendownik_z_wiejskiej~
  • Goście

Napisano 02 listopad 2010 - 13:17

Raczej do kościoła albo do zakonu!!!!!

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0