Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Wybory w gminie Dolice

• Zamknięty Temat jest zamknięty
769 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~winetu~

~winetu~
  • Goście

Napisano 02 listopad 2010 - 19:31

Internetem ścieki nie popłyną ani ciepła do domu samemu nie napali lub zapłaci, filmiki na You tube każdy może sobie zrobić np. stanąć przed pałacem Młodzieży i powiedzieć, że się do tego przyczyniło no bo wkońcu to dla młodych go budowali, piwo w Dobropolu aż się pobili też na dobre nie wyszło chociaż ordynacja zakazuje tego typu praktyk,nawet materiału wyborczego nie potrafią oznakować, że to pieniążki z komitetu a nie jakieślewe od sponsora, ani też torebeczki foliowe nikomu się nie przydadzą czyba że dzidzi do wąhania kleiku budaprenowego ludzie spóźjcie na naszą Gminę i oświadczenie Pana Brochockiego jako radnego powiatu ok 580000 długu a przychodu z rolnictwa nie osiągnął. To co fikcja ?, a czy ktoś słyszał aby chociaż pół roku pracował za biórkiem jako urzędnik? Zero kompetencji, brak znajomości KPA i przerost ambicji nad rozumem. Chłopek rozrtopek z farbowanymi piórkami.

#22 ~pinus~

~pinus~
  • Goście

Napisano 03 listopad 2010 - 08:16

Moj przedmówca sie tak naprodukował, że podziw, ale mam do niego zapytanie czy widział wyniki ponownej kontroli RIO jeżeli wie co to jest w naszej gminie? Jeżeli rozmawiamy o kompetencjach kandydatów na wójta to trzeba brać pod uwagę wszystkich. Być przez 20 lat wójtem i jeszcze nie rozumieć pewnych podstawowych zasad funkcjonowania gminy. Normalnie koń by się uśmiał.Polecam raport na internetowej stronie RIO

#23 ~lfc~

~lfc~
  • Goście

Napisano 03 listopad 2010 - 15:38

kandydaci do rady powiaty z okręgu piatym: Dolice, Suchań, Marianowo

1 KALINOWSKI ADAM LUCJAN 34 DOLICE , popierany przez PiS
2 SAWCZUK MACIEJ 22 SUCHAŃ , popierany przez PiS
3 URBAŃSKI PRZEMYSŁAW 33 STARGARD SZCZECIŃSKI , popierany przez PiS
4 PTASZNIK ANNA IWONA 53 SUCHAŃ , popierana przez PiS
5 ANDRZEJEWSKA WIOLETTA DOROTA 40 STARGARD SZCZECIŃSKI , popierana przez PiS

na kogo głosujecie???

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 listopad 2010 - 18:29

nie schodźcie z tematu

#25 ~aga~

~aga~
  • Goście

Napisano 03 listopad 2010 - 19:57

a czy to nie jest na temat, w koncu Brochodzki jest radnym w powiecie a teraz startuje na wojta!!!

#26 ~miro~

~miro~
  • Goście

Napisano 03 listopad 2010 - 20:14

ja nie wiem jeszcze na kogo do powiatu będę glosował, ale na pewno na kogoś z gminy, zawsze ktoś bedzie reprezentował gminę w powiecie.

#27 ~Aleksander II~

~Aleksander II~
  • Goście

Napisano 04 listopad 2010 - 08:31

Jestem z Dolic do tej pory byłem przeciwny Brochockiemu bo nie z Dolic, ale obecnego wójta mam dość,to fakt.
A ten pomijając kit jaki tworzy wygląda choćby z zwykłym ludzkim uśmiechem pozytywniej od obecnego sztywnego nadętego wójta. Także wcześniej się zaklinałem że nie zagłosuje na kandydata z poza Dolic a teraz coraz bardziej się skłaniam.
Muszę pochwalić za filmiki, profesjonalizm a zganić za brak możliwości komentarzy pod nimi. Rozumiem że się obawia chamstwa lecz powiedziało się a to trzeba powiedzieć b, w każdym razie wygląda iż będę głosował na niego(waham się tylko czy może Zioła Mirek)

#28 ~z dolic~

~z dolic~
  • Goście

Napisano 04 listopad 2010 - 08:44

lfc a gdzie pozostali kandydaci do powiatu? tylko piszesz o tych z PISu!!! jest wielku kandydatów z dolic!!!

#29 ~jack~

~jack~
  • Goście

Napisano 04 listopad 2010 - 09:12

1 DOMAROS ZBIGNIEW 60 MARIANOWO , popierany przez SLD
2 GAWROŃ EUGENIUSZ PIOTR 59 STARGARD SZCZECIŃSKI , popierany przez SLD
3 KRÓL-BOCIAN DANUTA MARIANNA 52 DOLICE , popierana przez SLD
4 KREKORA HELENA MARIA 74 DOLICE , popierana przez SLD

1 WARSZAWSKI RYSZARD 61 SUCHAŃ , popierany przez PSL
2 BŁASZCZYK ZBIGNIEW WIKTOR 56 DOLICE , popierany przez PSL
3 SAWCZUK MAREK JAN 44 SUCHAŃ , popierany przez PSL
4 SOKOŁOWSKI RADOSŁAW 32 RZEPLINO , popierany przez PSL
5 PACHOLIK IZABELA 35 WIECHOWO , popierana przez PSL
6 NOWAKOWSKI PAWEŁ 31 STARGARD SZCZECIŃSKI , popierany przez PSL

1 SZUMSKI TADEUSZ 62 SUCHAŃ , popierany przez PORP
2 SKIERKOWSKA ANNA MARIA 44 DOLICE , popierana przez PORP
3 ARENDACZ MIRON ROMAN 48 MARIANOWO , popierany przez PORP

1 KALINOWSKI ADAM LUCJAN 34 DOLICE , popierany przez PiS
2 SAWCZUK MACIEJ 22 SUCHAŃ , popierany przez PiS
3 URBAŃSKI PRZEMYSŁAW 33 STARGARD SZCZECIŃSKI , popierany przez PiS
4 PTASZNIK ANNA IWONA 53 SUCHAŃ , popierana przez PiS
5 ANDRZEJEWSKA WIOLETTA DOROTA 40 STARGARD SZCZECIŃSKI , popierana przez PiS

1 MACIEJCZAK ROMAN JAN 53 GRZĘDZICE , popierany przez KWW SŁAWOMIRA PAJORA-STARGARD XXI
2 ŚLEDZIONA EWA URSZULA 42 DOBRZANY , popierana przez KWW SŁAWOMIRA PAJORA-STARGARD XXI
3 NOWAKOWSKI ZBIGNIEW 60 RZEPLINO , popierany przez KWW SŁAWOMIRA PAJORA-STARGARD XXI
4 STUCH JAN ROBERT 40 STARGARD SZCZECIŃSKI , popierany przez KWW SŁAWOMIRA PAJORA-STARGARD XXI
5 KAWKA BARBARA 40 DOLICE , popierana przez KWW SŁAWOMIRA PAJORA-STARGARD XXI
6 PAWELEC TOMASZ 37 KOLIN , popierany przez KWW SŁAWOMIRA PAJORA-STARGARD XXI

#30 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 04 listopad 2010 - 09:57

a co tam bylo w dobropolu na zabawie wyborczej???

#31 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 listopad 2010 - 18:11

Aleksander słuchaj: znam Szczepańskiego i Brochockiego. Jeżeli Twoje rozmyślania nad jednym i drugim kandydatem na wójta są tak subiektywne i niesprawiedliwe, to mam do Ciebie pytanie: kim jest Twoim zdaniem Szczepański, jeżeli weźmiemy pod uwagę picie alkoholu i skończ ten temat. Zajmij się konkretami, dotyczącymi naszej gminy. Wejdź na sprawozdaie regionalnej izby kontroli w gmine Dolice za lata 2005 - 2008 oraz rekontrole w 2010 r. i wtedy będziesz miał wyrobione zdanie na temat pracy rady gminy i wójta. Nie opluwaj człowieka, którego poprostu nie znasz skoro piszesz takie rzeczy, które uwłaczają zwykłemu człowiekowi, a co dopiero odważnemu, który zdecydował się zmienić naszą gminę. Ja głosuję na Brochockiego! Pozdrawiam.

#32 ~mieszkaniec~

~mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 04 listopad 2010 - 18:58

Gościu - raport RIO nie jest czyms strasznym, a rekontrola wykazała ze zalecenia w wiekszosci zostaly wykonane, deficyt jest w normie. to sa tylko ludzie nie myli sie ten co nie pracuje!!! a co do zmian to nasza gmina sie bardzo zmienila. a co kandydat brochocki proponuje? basen w kolinie? smiech na sali.

#33 ~Norniant 135~

~Norniant 135~
  • Goście

Napisano 04 listopad 2010 - 19:06

Ja również głosuje na Brochockiego i uważam, że każdy nowy wójt będzie lepszy, bo będzie miał świeże spojrzenie na wszystkie sprawy. Można się ze mną nie zgadzać, ale proszę o merytoryczne odwołania do mej decyzji. I rzeczywiście RIO ukazało prawdziwy obraz funkcjonowania naszej gminy co jeszcze bardziej utwierdziło mnie w słuszności mojej decyzji.

#34 ~iwan~

~iwan~
  • Goście

Napisano 04 listopad 2010 - 19:15

A ja myślełem,że basen to przecież świetny pomysł Szczepańskiego ale w Dolicach , a nie w Kolinie. Fakt - ostatni folder Szczepańskiego, zresztą od lat niezrealizowany, a szkoda,byłoby fajnie. Pewnie przeszkodą w realizacji tych obietnic była 20-letnia inwestycja budowy kanalizacji w gminie. Różnie bywa z realizacją obietnic panów startujących na wójta.

#35 ~niunia~

~niunia~
  • Goście

Napisano 04 listopad 2010 - 20:26

Drodzy internauci! Jeżeli ktoś z was przekona mnie, że Wojciech Szczepański jest osobą miłą, grzeczną, kulturalną, kontaktową, koleżeńską, a jako wójt jest kompetentny, odpowiedzialny i szukający kontaktu z wyborcami na temat naszej gminy i użyje do tego przykładów, to napewno przekonacie mnie i oddam na niego głos.

#36 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 listopad 2010 - 20:43

Podobno Pan Brochocki obiecuje stanowiska w gminie

#37 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 04 listopad 2010 - 22:09

przedłużeniem administracji samorządowej w gminie są sołtysi. jeżeli oni dobrze zabiegają o potrzeby swoich mieszkańców w radzie gminy i u wójta to mieszkańcy sa zadowoleni. sołtysów należy wybierać z głową, muszą szukać kontaktu z władzą. nie wystarczy tylko zebrać podatki i siedzieć cicho i narzekać na wójta że nic nie robi - bo sołtys nie zabiega o nic, ani rada sołecka.

#38 ~gość2~

~gość2~
  • Goście

Napisano 04 listopad 2010 - 22:53

Ja myslałem, że Brochocki jest bardziej na poziomie - jeżeli jednak na spotkaniach przedwyborczych rozdaje cukierki itp. to się pomyliłem; mam nadzieję że ludzie z gminy nie oddadzą głosu za cukierka. Obiecywanie stanowisk w gminie też zdecydowanie za wcześnie. Proszenie znajomych, znanych osób (w tym księdza)i wykorzystywanie w filmikach ich wypowiedzi (oczywiście wypowiedzi bardzo pochlebnych) na swój temat, też mi się nie podoba.
A co z pozostałymi bardziej skromnymi kandydatami? Może są jakąś alternatywą?

#39 ~młody87e~

~młody87e~
  • Goście

Napisano 04 listopad 2010 - 23:22

Poparcie kandydata jest bardzo ważne pan Brochocki pokazał, że potrafi coś zrobić osiągnąć i ludzie, którzy mają za cel najwyższy demokracje nie boją się go poprzeć a mają dużo do stracenia. Słyszę w Dolicach oczywiście nie oficjalnie, że podwładni wójta będę za Brochockim jednak boją się opowiedzieć za jakąś opcją, bo a noż wygra ten drugi. A czy, że rozdawał cukierki czy grześki to źle w końcu wszysko w myśl demokracji jeżeli ktokolwiek to rozumie

#40 ~hmmm~

~hmmm~
  • Goście

Napisano 04 listopad 2010 - 23:33

przedłużeniem administracji samorządowej w gminie są sołtysi. jeżeli oni dobrze zabiegają o potrzeby swoich mieszkańców w radzie gminy i u wójta to mieszkańcy sa zadowoleni. sołtysów należy wybierać z głową, muszą szukać kontaktu z władzą. nie wystarczy tylko zebrać podatki i siedzieć cicho i narzekać na wójta że nic nie robi - bo sołtys nie zabiega o nic, ani rada sołecka.

HAHA sołtysi to nazywa się państwo obywatelskie. A czy ktoś z was poszedł do sołtysa swojej wsi i zaproponował mu pomoc w zorganizowaniu festynu zabawy itp. Żeby zmieniać oblicze swojej wsi czy miasta należy zacząć od siebie. Najbardziej denerwują mnie ludzie, którzy mówią, że nic się nie dzieje ja wówczas zadaje pytanie hola hola, ale co zrobiłeś ty dla swojej miejscowości? Najłatwiej nażekać że nic się nie dzieje a jak człowiek coś robi to źle nie dobrze. Dlatego zachęcam inteligentów, którzy się tutaj wypowiadają, że trzeba zacząc samemu działać a jak sołtys czy wójt zobaczy że jest inicjatywa to się przyłączy z dużą chęcią. Zwalać wine na innych łatwo zrobić coś samemu trudno ot polska metalność

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych