Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Wybory w gminie Dolice

• Zamknięty Temat jest zamknięty
769 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~lfc~

~lfc~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2010 - 15:08

pisze o tych z PIS bo ta partie popieram

ale masz racje wszyscy kandydaci powini byc pokazani

sorki
pozdraawiam

#42 ~bryt~

~bryt~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2010 - 17:42

a ja tak niesmiało na marginesie:)) chcialabym sie dowiedziec jak to jest z ta kanalizacja w Krepcewie rury klada , a przeciez nie ma dokad tej kanalizy podlaczyc... czy jest to robione jak zwykle pod publike bo wybory i niewazne jaka fuszere zrobimy , albo trzeba wydac kase unijna :))) co oczywiscie widac na kazdym kroku))), wazne zeby bylo widac ,ze cos sie robi ( za lat 15 ewentualne podlaczenie), czy rzeczywiscie jest jakis plan kiedy bedzie ta kanalizacja działać ?
marze , aby zasiadl w gminie jakis mlody , niezadufany w sobie partyjniak , aby pomyslal o mieszkancach, a nie o prywatnych interesach .... niestety wiem , ze tak nie bedzie. Dopuki ludzie nie beda rozliczac urzednikow za ich dzialania ,dopoty beda oni sie czuc jak w prywatnym folwarku.
Zycze madrych wyborow nam wszystkim .

#43 ~gość 2~

~gość 2~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2010 - 20:00

Do:młody87 - piszesz,że za najwyższy cel mają demokracje????????? Chciałbym w to wierzyć i powiem Ci,że w Twoim wieku w to wierzyłem, że ludzie - politycy mają na celu dążenie do jakichś ideałów za którą można i uznać demokracje (chociaż to subiektywna opinia). Jestem trochę starszy od Ciebie powiedzmy jakieś 10 lat i powiem Ci, że w to co pokazało mi życie (mam wiedze o grupce polityków zarówno na naszym(powiatowym) szczeblu lokalnym, wojewódzkim i krajowym)jakiś czas temu, np. będąc w Twoim wieku, bym nie uwierzył. Niewiele jest osób (a wśród polityków takiej nie spotkałem), która kieruje sie jakimiś ideałami. Rządzi prywata, kolesiostwo, nepotyzm...
Nie chcę posądzać żadnego z kandydatów na naszego wójta, chciałbym wierzyć, że mają szczytne cele, ale po prostu po tym co zobaczyłem uwierzyć w to nie mogę. Popracuj w firmie państwowej, z udziałem kapitału władz jakiegoś miasta lub coś podobnego to przekonasz się o czym pisze...

#44 ~gość3~

~gość3~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2010 - 20:22

A co sądzicie o kandydatach na radnych?

#45 ~Wojtek~

~Wojtek~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2010 - 13:29

No i narobiło się - Szczepański wydał swój folder, w którym jak zwylke chwali się nie swoimi osiągnięciami, jak: utworzenia oddziałów przedszkolnych - zasługa stowarzyszeń, które się do tego przyczyniły.
Budowa dróg: Szemielino, Dolice - Morzyca - zasługa radnego powiatu, starosty, jak i mieszkańców Dolic.
Jak można przypisywać sobie czyjeś sukcesy i czyjąś ciężką pracę. Wcześniej niektórzy internauci nazwali Brochockiego kłamcą, cwaniakiem itp., a co sądzicie o takim zachowaniu Szczepańskiego? Jest to zresztą nie nowość, od kilku lat to czyni i myśli, że ludzie to kupią. Szczepański jest niewiarygodny, ponieważ na pierwszej str. tegoż folderu pisze o ekologii, pogratulować tylko, następnie pisze bezpartyjny, niezależny kandydat na wójta, a powinno być ,, bezpartyjny członek PISu''. Dodać neleży, że również już na obwieszczeniach pisze Szczepański nieprawdę wpisując obok wykształcenie prawnicze, a takiego nie ma. Reasumując ten folder jak zwykle wielkie obiecanki, a własnych pomysłów i realizacji brak. Gratulować należy ludziom, którzy na tym folderze go poparli.
Jak można napisać BUDOWA Centrum Integracji Społecznej w Dolicach - następny kłam. Były Dom Kultury wybudowali mieszkańcy osiedlający się w Dolicach w latach 1945 - 1952 - jaki tupet!
A na koniec stwierdzić należy, że z folderu tego nic ciekawego nie wynika, to samo, co zwylke, kanalizacja w toku, drogi gminne leżą odłogiem, a powiatowe przypisuje sobie.
Należy zachęcić do lektury i przemyślenia - 21.11.2010 r. ważnym dla nas początkiem prawdziwego i dynamicznego rozwoju gminy!

#46 ~already Hotedmy~

~already Hotedmy~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2010 - 13:35

A kto poparł Szczepańskiego ???

#47 ~Wojtek~

~Wojtek~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2010 - 13:41

A kto poparł Szczepańskiego ???

Nazwiska i podpisy popierające są w folderze ogólnie dostępnym np. w sklepach dolickich.

#48 ~already Hotedmy~

~already Hotedmy~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2010 - 14:10

Nazwiska i podpisy popierające są w folderze ogólnie dostępnym np. w sklepach dolickich.

Niestety nie jestem z Dolic, ale jak ktoś publicznie popiera osoby to ich nazwiska można swobodnie wymieniać, więc jak ktoś by mógł to bym prosił.

#49 ~Wojtek~

~Wojtek~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2010 - 16:09

Bardzo proszę:
Pan Ryszard Mikołajczyk,Pani Janina Bossy, Pani Halina Węgielnik z Żalęcina, Pan Ryszard Gola, Pani Krystyna Kruk z Dobropola i Pan Serafin Zdzisław.

#50 ~already Hotedmy~

~already Hotedmy~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2010 - 16:40

Dziękuję:) Tak jak myślałem, część ludzi, którzy mają pensję zależną od wójta.

#51 ~Felix~

~Felix~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2010 - 19:14

Wojtek. Chyba sam nie wierzysz w to o nczym piszesz.

#52 ~ZADOWOLONY~

~ZADOWOLONY~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2010 - 21:34

Jutro zaczyna się również kampania w telewizji oglądajcie spot wyborczy Pana Grześka o 7 i 7,45 .podoba mi się taka kampania, gratulacje , tego jeszcze na wsi nie było NIE MA LEPSZEGO NAD GRZEŚKA BROCHOCKIEGO

#53 ~Damian~

~Damian~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2010 - 22:16

Moim zdaniem powinniśmy wybrać Pawła Nowakowskiego. Znam tego człowieka kilka lat. Młody, wykształcony- rzeczowy. Otwarty na ludzi. Temu człowiekowi można zaufać. Nie skacze innym kandydatom do gardeł tak jak to robią Szczepański z Brochockim.

#54 ~jacek~

~jacek~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2010 - 22:19

Zastanów się co mówisz. Ten człowiek cztery lata temu startował z PISU. Teraz jest w PO a może za cztery lata będzie w SLD. Łał jemu to można zaufać- grunt to kampania. Ludzie się nie liczą- bo po co....

#55 ~błażej~

~błażej~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2010 - 22:39

Właśnie i jak można zaufać takiemu Brochockiemu, bardzo zmienny jak wiatr, pozdrawiam wszystkich jego przeciwników.

#56 ~celebryta~

~celebryta~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2010 - 23:08

Właśnie, ja tez jestem za Nowakowskim. Apel do młodych. Trzeba tych naszych emerytów odsunąć od koryta. Tylko młody może coś zmienic w naszej gminie.

#57 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2010 - 07:34

Panom ze Stargardu dziękujemy, sami sobie posprzątamy. Czego Panowie ze Stargardu szukają w naszej Gminie? szczęścia?pieniędzy? Nikt was tutaj nie widział na co dzień ,a teraz jacyś kandydaci od święta? śmieszne

#58 ~ads~

~ads~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2010 - 09:27

Właśnie, ja tez jestem za Nowakowskim. Apel do młodych. Trzeba tych naszych emerytów odsunąć od koryta. Tylko młody może coś zmienic w naszej gminie.

A co ten pan Nowakowski osiągną w życiu społecznym, samorządowym itd. Chyba to, że z list Samoobrony startował na posła i z dobył 60 głosów. Bez przesady. Głosuję na Brochockiego nie ważne jaki jest ważne, że nastąpi zmiana w gminie a to chyba jest najważniejsze. A innym radzę głosować na wszystkich innych kandydatów tylko nie na Szczepańskiego!!!

#59 ~ads~

~ads~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2010 - 09:37

Zastanów się co mówisz. Ten człowiek cztery lata temu startował z PISU. Teraz jest w PO a może za cztery lata będzie w SLD. Łał jemu to można zaufać- grunt to kampania. Ludzie się nie liczą- bo po co....

Jak byś wiedział to przez 4 lata PIS w Stargardzie przez pewnego pana przestał istnieć. Wielu radnych powiatowych odeszło z PIS do PO i PSL. Brochockiemu i nam wyszło to na dobre, bo będąc w opozycji nie było by tego co jest. Po za tym jego przynależność do PO może tylko przysłużyć się gminie w przyznawaniu funduszy itp, bo jak wiadomo kto będzie rządził w województwie po wyborach a niestety tak jest, że marszałek woli dać swojemu niż temu co popiera inną opcję polityczną. Pozdrawiam

#60 ~jacek~

~jacek~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2010 - 09:54

Ale Nowakowski nie jest ze Stargardu. Jest z Rzeplina. Młody konkretny człowiek.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych