Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

• Zamknięty Temat jest zamknięty
30 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Mati~

~Mati~
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2010 - 22:46

Oby to sie nie zmienilo

#2 ~Marchewka~

~Marchewka~
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2010 - 23:00

OBY SIĘ ZMIENIŁO...

#3 ~KATARSKI iNWESTOR~

~KATARSKI iNWESTOR~
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2010 - 23:02

Szczecin dziękuje PO. Bardzo dziękuje

#4 ~nj~

~nj~
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2010 - 23:03

Krzystek naszym Prezydentem :)

#5 ~Zawiedzona~

~Zawiedzona~
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2010 - 23:04

Oby się zmieniło!!!

#6 ~Zawiedziona~

~Zawiedziona~
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2010 - 23:05

Jak można być takim ignorantem, że też Szczecin musi mieć tak niewdzięcznych mieszkańców...

#7 ~Lola~

~Lola~
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2010 - 23:11

Yes Yes Yes!!! Dziękuję obywatele!!! Wygrał Szczecin!

#8 ~Lola~

~Lola~
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2010 - 23:13

Komu się nie podoba niech się wynosi z naszego miasta!

#9 ~adam_zs~

~adam_zs~
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2010 - 23:14

Gratulacje Panie Prezydencie Krzystek :)

Ps. Dziękujemy za wizytę na os.Majowym :)

#10 ~Pogon Szczecin~

~Pogon Szczecin~
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2010 - 23:20

No to oznacza koniec naszej Pogoni Szczecin jak ten .... wygral wybory.
Szczecinianie, wlasnie pogrzebaliscie szczecinska pilke na wysokim szczeblu
Gratuluje rozumu...

#11 Skorpion

Skorpion

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 05 grudzień 2010 - 23:24

Mam drobne pytanie. Skoro tak się wszyscy cieszą, że Krzystek wygrał, to może ktoś napisze, jakie to on ma zasługi dla naszego miasta? Bo ja jakoś tego nie widzę. Względem stoczni cisza (nie widać i nie słychać by coś robił), zamiar zburzenia portu Starówka by postawić biurowiec, to już ponoć pewne (a przecież to zabytek). No jeśli to mają być te zasługi, to biada temu miastu.

** :) **

#12 ~Wojtuś~

~Wojtuś~
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2010 - 23:26

Krzytek poprostu jest dobry gospodarzem przecież Pogoń to nie jest pępek świata ważniejszy jest aquapark hala i filharmonia...I nikogo nie można nazywać głupcem tylko dlatego że nie ma takich samych preferencji wyborczych.

#13 ~Panna~

~Panna~
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2010 - 23:29

Trójmiasto współczuje Szczecinowi!

#14 ~aguśka~

~aguśka~
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2010 - 23:30

Bzdura Bzdurę pogania....Ja się Cieszę , że daliśmy szansę na kontynuację tego co się zaczęło 4 lata temu bo niby po co zaczynać znowu od zera? Wygrał Szczecin i chwała za to. Oby było coraz lepiej.

#15 ~Lola~

~Lola~
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2010 - 23:34

Gratuluje rozumu...

"Koniec Pogoni Szczecin"?? Przecież już dawno nie ma pogoni! Nie żartuj człowieku,że to przez Pietrka - te gamonie nie potrafią grać! Jak się nauczą - będzie stadion! Na razie niech raja na orlikach od Donka!
Rozumu to Ci brakuje kolego! Ale rozumiem miłość do klubu pomimo wszystko! Tylko czy ten klub kocha Ciebie?Kocha kibiców? Wątpię! Mnie już dawno temu zawiódł...

#16 ~Lola~

~Lola~
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2010 - 23:36

Mam drobne pytanie. Skoro tak się wszyscy cieszą, że Krzystek wygrał, to może ktoś napisze, jakie to on ma zasługi dla naszego miasta? Bo ja jakoś tego nie widzę. Względem stoczni cisza (nie widać i nie słychać by coś robił), zamiar zburzenia portu Starówka by postawić biurowiec, to już ponoć pewne (a przecież to zabytek). No jeśli to mają być te zasługi, to biada temu miastu.

A ty jakie masz zasługi dla miasta?

#17 ~WODZU~

~WODZU~
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2010 - 23:36

Jako student uczący się w Szczecinie gratuluję panu Krzystkowi wygrania wyborów. Moim zdaniem za rządów pana Krzystka Szczecin odżył. W końcu zaczęło się coś budować, pojawiły się renowacje miasta... No i basen, filharmonia, a myślę, że na stadion Pogoni w najbliższym czasie też może przyjdzie czas. Jeszcze raz serdecznie gratuluję!

#18 ~henryk kanabol~

~henryk kanabol~
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2010 - 23:38

Gratuluję rozumu, jeśli myślałeś, że p. Litwiński stadion zbuduje, a Pogoń będzie w LM. Marzenia ściętej głowy. Są ważniejsze rzeczy niż nasza "wioskowa" piłeczka kopana na mizernym poziomie. Dobrze, że Krzystek wygrał, bo to oznacza, ze ma chłopina trochę doświadczenia i teraz powinno być z górki. A początkujący prezydent p. Litwiński musiałby się wszystkiego uczyć od nowa i pracować pod presją tych wszystkich obietnic, które miał odwagę złożyć. Obietnic, de facto w większości kuriozalnych, zbędnych i niezrozumiałych. Z całym szacunkiem dla kandydata PO, rozumiem, że kiełbaska wyborcza w wyborach to podstawa, ale cieszę się, że niektórzy ludzie, czyt: większość, kierują się rozsądkiem a nie słuchem.

#19 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2010 - 23:38

Gratuluje rozumu...

A co ma piernik do wiatraka? Jak sie nie umie grac to nawet dobry stadion nie pomoze... Poza tym Pogon nawet dobrych kibicow nie ma... Bo jak druzyna przegrywa powinno sie ja jeszcze bardziej wspierac, nawet jak pilkarze maja tylko drewniane nogi!

#20 ~Robert~

~Robert~
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2010 - 23:42

Widać większość Szczecinian jest zadowolona z Pana Krzystka i podjęła mądrą decyzję :)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych