Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

• Zamknięty Temat jest zamknięty
46 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~misiekXXL~

~misiekXXL~
  • Goście

Napisano 04 luty 2013 - 19:59

Zapraszam na ulice Gdańska wylot z miasta tak 6.45 do 7.10 tam to sie dzieje kobieta 160 na lewym pasie to jest mistrzostwo żal mi jej ale wszystko do czasu ale był tez facet na trasie Zamkowej 110 mnie wyprzedzał Tico z łódką na dachu tacy tez sie trafiają fajna ta jazda rano do roboty , wysokie mandaty i wszyscy się wyciszą ha ha Pozdrawiam ;) ps.tej kobiety mąż to chyba policjan skoro tak sobie pozwala

#22 ~sykupyku~

~sykupyku~
  • Goście

Napisano 04 luty 2013 - 20:00

GS24 - ŻENUJĄCY PORTAL. oD RANA NIe znaleźliście sił na jakieś nowe wpisy, felietony, wywiady, informacje ? Redaktorek po zawodówce spłodził info o wypadku z 7:30 rano i poszedł dalej kopać rowy ?! Żenada ! jakie miasto taki portal.

#23 ~kierowca~

~kierowca~
  • Goście

Napisano 04 luty 2013 - 20:02

Jak widze takich deb***i co wyprzedzają na trzeciego i uważają że to ja mam zjechać na pobocze to ja robie to w ostatniej chwili i mrugam światłami . Tej drogiej pani widocznie ktoś nie zdążył zjechać bo dłubał w nosie albo palił papierosa lub gadał przez komórkę .

Oby takie ciule i cwele jak ty w swoich skorodowanych, stary zlomach jak najszybciej je stracili i aby nie bylo ich stac na nowe. jedzie taki krol szosy 60 km/h na ograniczeniu do 90 km/h, a jak sie go wyprzedza to jeszcze do srodka zjezdza i sie pielki, zalosni.

#24 ~mirka~

~mirka~
  • Goście

Napisano 04 luty 2013 - 20:16

A GDZIE TAK GNALA ??? JESZCZE W TAKA POGODE

#25 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 04 luty 2013 - 20:20

szacunek dla kierowcy ciezarowki ze narazil swoje zycie ,zeby nie zderzyc sie z innym samochodem przez takie niemyslace dziewcze

#26 ~88~

~88~
  • Goście

Napisano 04 luty 2013 - 21:22

zal to jest jak krowa w mleko narobi na takich piratow jedna kara dozywotni zakaz prowadzenia pojazdow mechanicznych szacunek dla kierowcy ciezarowki nie musial uciekac sam narazal swoje zycie a tej pani powroto do zdrowia nie jestem msciwy za to zal mi tych hejterow co w necie sie madrza a solo maja pelne gacie
SLAVA 88

#27 ~Karol~

~Karol~
  • Goście

Napisano 04 luty 2013 - 21:49

Widać ,że baradzo niedoświadczony kierowca z niej. Po pierwsze trzeba zawsze zakodować ,że na mostach , wiaduktach itp jest podwójnie ślisko i łatwo wpaśc w poślizg, niestety tego nie wiedziała. Po za tym nie bardzo rozumiem opis wypadku , jest napisane "jechała od Szczecina" ok, ale " z ciężarówką jadącą w stronę Gdańska", czyli jechali obaj w tym samym kierunku? No sory ale tak to odbieram. A co do samochodu to wygląda mi to na jakieś przedstawicielskie autko ( mondeo z kratką )

#28 ~Dan~

~Dan~
  • Goście

Napisano 04 luty 2013 - 22:09

Widać ,że baradzo niedoświadczony kierowca z niej. Po pierwsze trzeba zawsze zakodować ,że na mostach , wiaduktach itp jest podwójnie ślisko i łatwo wpaśc w poślizg, niestety tego nie wiedziała. Po za tym nie bardzo rozumiem opis wypadku , jest napisane "jechała od Szczecina" ok, ale " z ciężarówką jadącą w stronę Gdańska", czyli jechali obaj w tym samym kierunku? No sory ale tak to odbieram. A co do samochodu to wygląda mi to na jakieś przedstawicielskie autko ( mondeo z kratką )

To nie mondeo tylko fokus. Autor pisze że ma uraz mózgu, to totalny dramat.

#29 ~ANDRZEJ~

~ANDRZEJ~
  • Goście

Napisano 04 luty 2013 - 22:22

GS24 - ŻENUJĄCY PORTAL. oD RANA NIe znaleźliście sił na jakieś nowe wpisy, felietony, wywiady, informacje ? Redaktorek po zawodówce spłodził info o wypadku z 7:30 rano i poszedł dalej kopać rowy ?! Żenada ! jakie miasto taki portal.

#30 ~Andrzej.~

~Andrzej.~
  • Goście

Napisano 04 luty 2013 - 22:25

Jestem po zawodówce.Obraziłes mie.Do zobaczenia.

#31 ~error~

~error~
  • Goście

Napisano 04 luty 2013 - 22:33

Rzeczywiście popełniła wielkie głupstwo, ale komu z nas nie zdarzyło się choć raz jechać za szybko, wyprzedzać w miejscu niedozwolonym; czasem zdarza się to pod wpływem chwili, potem się żałuje, bo przecież nie warto dla kilku minut ryzykować życia. Ale nie bądźcie już tacy obłudni, sami idealni kierowcy się znaleźli - skąd więc tyle wypadków na polskich drogach? "Szczęście" w tym całym nieszczęściu, że nie stała się krzywda innym, ale mimo wszystko szkoda młodej dziewczyny, jak każdego człowieka szkoda. A jeśli to była matka małego dziecka, to tym bardziej musi walczyć by dojść do zdrowia. Trzymam kciuki.

#32 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 luty 2013 - 22:50

głos pomorza ze słupska jest gazetą która stwarza prowokacje,tym samym w bardzo niewinny sposób i przez wyssane informacje z serdecznego palucha skierowanego w ich stronę podsyca nienawiść między ludźmi,daje okazję wyżalenia się "anonimowo"bandzie zrytych kasków,do końca jeszcze nie jestem pewien ale raczej mili państwo nie jesteście anonimowi na tym forum...ostrożnie...większość artykułów to czysta prowokacja...chyba sami widzicie...przydała by sie tam mała redukcja etatów...najlepiej połowę załogi zatrudnić w szeregi morpolu,nawet głupiej krzyżówki panoramicznej ułożyć nie potrafią....gamonie znad słupii...

#33 ~genio~

~genio~
  • Goście

Napisano 04 luty 2013 - 23:28

no proszę, ona młoda !! 28lat to stara baba, mocno przechodzona!!

#34 ~kierowca-podatnik~

~kierowca-podatnik~
  • Goście

Napisano 04 luty 2013 - 23:42

Będę pięć minut szybciej...no sześć...

#35 ~Fazi~

~Fazi~
  • Goście

Napisano 05 luty 2013 - 05:29

w ruchu londowym

Masakra. Nick adekwatny do poziomu. Prostak...

#36 ~mea~

~mea~
  • Goście

Napisano 05 luty 2013 - 13:28

Znam dziewczynę,ma brać ślub w tym roku.
Bardzo ostrożna jako kierowca,jechałam z nią nie raz.

#37 ~x~

~x~
  • Goście

Napisano 05 luty 2013 - 13:36

Znam dziewczynę,ma brać ślub w tym roku.
Bardzo ostrożna jako kierowca,jechałam z nią nie raz.

Jak się jedzie z kimś to człowiek zazwyczaj jedzie bezpieczniej, a jak się jedzie samemu to czasem po prostu adrenalina ponosi.
Jak najbardziej życzę jej powrotu do zdrowia. Medycyna idzie do przodu, więc oby miała więcej szczęścia niż moja znajoma po podobnym urazie...

#38 ~jack~

~jack~
  • Goście

Napisano 05 luty 2013 - 16:22

Prowadząca forda oceniając sytuację na drodze mogła przed rozpoczęciem manewru stwierdzić, że przeprowadzenie go nie będzie trudne. W czasie jego wykonywania jednak w jednym z wyprzedzanych pojazdów mogło nastąpić urazenie dumy prowadzącego. Wedle zasady "nikt mnie nie wyprzedzi" pojazd wyprzedzany zwiększył prędkość. Resztę znamy. Typowe zachowanie zakompleksionych kierowców.

#39 ~józek~

~józek~
  • Goście

Napisano 05 luty 2013 - 16:38

nic jej nie życzę, nie powinna wyjść z tego cała. z dobrego źródła wiem, że całkiem trzeźwa nie była, a o tym to już nikt nie wspomni... pewnie wracała po weekendzie w szczecinie zakrapianym alkoholem i ja znam życie przeceniła swoje siły nad możliwości organizmu...

#40 ~...~

~...~
  • Goście

Napisano 05 luty 2013 - 22:39

a nie wiesz może z kim i co piła?? te twoje żródła są na twoim poziomie deb***izmu. Musisz mieć nieszczęśliwe życie skoro życzysz komuś źle! w dzieciństwie chyba też cię musiał potrącić że teraz masz taki uszczerbek w głowie. Ty napewno jeździsz przepisowo i nigdy nie dostałeś mandatu. Ta Kobieta pewnie wstała z myślą że dziś sobie zaszaleje doprowadzi do swojej tragedii z taką właśnie misją jechała. Popełniła błąd pewnie nie jeden ale dla niej był on ostatni...

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych