Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

5 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~A.~

~A.~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2019 - 17:15

To ja powiem - tak przechodziła przez przejście. Zapaliło się zielone światło dla pieszych i kobieta weszła na jezdnie tak samo jak ludzie idący z drugiej strony jezdni. Kierowca ewidentnie wjechał na czerwonym świetle i nawet nie raczył przed pasami zahamować. Kobieta weszła na jezdnnie, gdy zapaliło się zielone światło, miała rażąco różowy plecak - była widoczna. Kierowca w nią wjechał, a Pani i jej plecak z wielkim hukiem wyładowała na jego masce, po czym spadła, a kierujący pojazdem się zatrzymał, łaskawie wysiadł i nawet nie raczył podszejść do leżącej na jezdni pieszej. To inni przechodnie zareagowali, a jedyne co zrobił kierowca to wyrzucił z siebie: „Ja jej nie widziałem.”. Czy to upoważnia do wjechania na przejście dla pieszych, gdy oni mają zielone światło? Nie wydaje mi się. Tym bardziej, że w tym miejscu jest gdzie się zatrzymać by przepuścić pieszych...,

#2 ~kangur~

~kangur~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2019 - 17:58

"Samochód potrącił pieszego","kobieta została odwieziona do szpitala".Ten pieszy był kobietą,czy ta kobieta była pieszym???Polska język-trudna język.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2019 - 18:01

"Samochód potrącił pieszego","kobieta została odwieziona do szpitala".Ten pieszy był kobietą,czy ta kobieta była pieszym???Polska język-trudna język.

Przeczytaj, kto to napisał. Przestaniesz się dziwić.

#4 ~Artur~

~Artur~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2019 - 11:45

Proszę poszkodowaną kobietę lub rodzinę o kontakt, mam do przekazania ważne informacje. Mój e-mail: arturs0801sz (małpa) popk (kropka) pl

#5 ~Pieszy i kierowca~

~Pieszy i kierowca~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2019 - 12:18

Piesi tez musza uwazac! Zielone swiatlo nie mowi o tym ze mozesz lezc z zamknietymi oczyma przez przejscie, nalezy podniesc glowe i sie rozejrzec. Zawsze moze jechac np. samochod uprzywilejowany, albo jak w tym przypadku, samochod zjezdzac ze skrzyzowania.

Codziennie tam chodze i codziennie auta zjezdzaja ze skrzyzowania, 99% aut przepuszcza pieszych, 1% ktory nie wypil rano kawy nie puszcza i testuje czujnosc pieszych.

#6 ~K~

~K~
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2019 - 12:16

Czy wiadomo co z piesza?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych