Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »
Drodzy internauci.
W związku z ciszą wyborczą wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów i zamieszczania wpisów na forum.
Zapraszamy w niedzielę wieczorem, po zakończeniu głosowania.

• Zamknięty Temat jest zamknięty
19 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~~krystian~~

~~krystian~~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2008 - 11:59

To skandal już nawet na meczach wiejskich i niskiej ligi są zadymy. Trzeba to niezłocznie zmienić, przecież to jest chore, aby ligę "podwórkową" pilnowało prawie 100 policjantów, kto za to zapłaci Mieszkowice, klub czy też pseudokibice. Moim zdaniem rozwydrzona młodzież uczestnicząca w tym zajściu przez miesiąc za karę powiina sprzątać w kamizelkach miasto.

#2 ~zorientowany~

~zorientowany~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2008 - 13:45

Na niższym szczeblu rozgrywek, jest często gorzej pod tym względem niż na wyższych ligach bo na wyższych przynajmniej wszystko jest zorganizowane(ochrona, policja itp), a na niższych ligach bardzo często jest samowolka- ale kto niby tego miałby pilnować skoro kluby nawet na własne wydatki nie mają pieniędzy nie wspominając o firmach ochroniarskich z których mogliby korzystać... Problem tkwi w mentalności, która miejmy nadzieję kiedyś się zmieni...

#3 ~kibic...~

~kibic...~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2008 - 15:56

A co ty krystian taki cwany jestes wez sobie w zeszycie popisz lepiej a nie wystawiasz tu jakis glupie komentarze. A z ligi podwurkowej to ty pochodzisz .

#4 ~a.c.a.b //debno~

~a.c.a.b //debno~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2008 - 17:02

nie tylko Pogon walczy z zaglembiem itp na tych wiejskich jak to powiedziales krystian buraku tez jest jakas zadra i sie dzieje..znajac zycie ty za to nie zaplacisz bo i tak grzejesz kuronia wiec zamilcz..co do psow pobijaja rekordy zeby ich bardziej znienawidzic te foty co stoja nad nimi ..kosa sie otwiera w kieszeni sama..do psa z debna w czerwonej kurtce z czego sie ku.... smiejesz sam zapomniales jak tez kiedys byles taki sam jak ci co tu leza ..bez odbioru

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2008 - 21:31

na ostatnim zdjęciu w czarnej bluzie wbiegający na murawę kibc najbardziej był agresywny i po co to? ten człowiek rzucał kamieniami w kordon policji czy za to odpowie? powinien ponieść karę i to surową:)

#6 ~To ja~

~To ja~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2008 - 22:51

żałosne policja się popisała ? jestem ciekawy tylko czym byłem naocznym swiadkiem jak policjant kuł dziecko niewiem może z 11lat do ziemi i butem go
a młody sobie stał z boku ale policjant dumny z tego co zrobił wręcz to dziecko stanowiło zagrożenie

A opis w głosie że kibic zaatakował policjanta to istna bzdura widziałem jak było ,może miał stanąć i z policjantem porozmawiać dobre sobie został by spałowany więc dlatego uciekał a podziw dla kibiców że ruszyli mu na pomoc .

#7 ~mieszkowice~

~mieszkowice~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2008 - 23:09

żałosne policja się popisała ? jestem ciekawy tylko czym byłem naocznym swiadkiem jak policjant kuł dziecko niewiem może z 11lat do ziemi i butem go
a młody sobie stał z boku ale policjant dumny z tego co zrobił wręcz to dziecko stanowiło zagrożenie

A opis w głosie że kibic zaatakował policjanta to istna bzdura widziałem jak było ,może miał stanąć i z policjantem porozmawiać dobre sobie został by spałowany więc dlatego uciekał a podziw dla kibiców że ruszyli mu na pomoc .

przestan gadac i ich nie chron lepek podbiegl popchnal policjanta ten upadl wstal i zaczal go gonic nagle za policjantem ruszyla reszta kibicow i wtedy policja juz cala wkroczyla do akcji powinien sie lepek cieszyc ze tak sie skonczylo bo to byla czynna napasc na funkcjonariusza

#8 ~To ja~

~To ja~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2008 - 01:05

przestan gadac i ich nie chron lepek podbiegl popchnal policjanta ten upadl wstal i zaczal go gonic nagle za policjantem ruszyla reszta kibicow i wtedy policja juz cala wkroczyla do akcji powinien sie lepek cieszyc ze tak sie skonczylo bo to byla czynna napasc na funkcjonariusza

Powiem ci jedno w d... e byłeś gówno widziałeś !!! popchnął policjanta??? chyba smieszny jestes ktos z tlumu ludzi cos krzyknął a policjant zaczoł gonić
kibica a że się potknoł i orła wywinoł to już jego sprawa ale był chyba tak tym podłamany że musiał się na kimś zemścic !!!!!

#9 ~Kibic~

~Kibic~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2008 - 10:45

Widziałem wszystko dokładnie i w gazecie bzdury piszą. po pierwsze on nie uderzył policjanta tylko zaczepił (co bylo głupie), a policjant sam sie przewrócił. Po drugie: kibice pobiegli za nimi, ale 90 % napewno nie po to zeby sie bic tylko by zobaczyc co sie dzieje, lub by uspokojic kibica. wiem bo sam tam byłem, biegłem, i widziałem wszystko, bo stalem 2 metry od zdarzenia. policja zatrzymała bandytów, których jedyną winną było to że tam pobiegli. Zatrzymani zostali nawet gapie! Taka jest prawda. A reszta, razem z gazeta, która sie plotkami posługuje niech nie pisze takich głupot opartych na pomówieniach. Artykuł w gazecie jest zakłamany i to autor powinien beknąć za kłamstwo na łamach gazety, bo robi się bandytów żądnych krwi z niewinnych kibiców, którzy znaleźli się w nieodpowiednim miejscu w nieodpowiednim czasie. Tyle....gamonie....

#10 ~patrzy~

~patrzy~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2008 - 12:44

cały artykół rodem z Faktu... walka z Policją?? zabawne rzeczy wypisuja w tym artykule... jedno wielkie przekłamanie... Policja nie mogac wrocić do Szczecina z niczym musiała za wszelka cene kilka osób zatrzymać i mandatów wypisać... dziwne ale na meczach podwyższonego ryzyka najgroźniejszą ze stron są własnie straznicy prawa...

#11 ~Martin~

~Martin~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2008 - 13:40

OSADNIK górą a wy deb***e cisza!!! Mieszko Mieszkowice stare ku...., ladacznice a Dębno to stara ku.....!!!!!!!!!

#12 ~mieszko~

~mieszko~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2008 - 22:43

cały artukuł to stek bzdur, jego autor chyba wcale nie był na meczu albo stał kilometr od zdarzeń. Smiechu warte, autor nie nadaje się do prowadzenia gazetki szkolnej. Najgorzej że z błachych zajsc nakreca się wielka afere. A znajac zycie teraz zacznie się szukanie winnych i pewnie mszczenie się na kibicach, a potem dziwne że postrzegnie policji jest takie jakie jest. Nadużcia związane z wystawianiem darmowych mandatów były przerażające.

#13 ~To ja~

~To ja~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2008 - 00:04

Rozgorzała walka kibiców i policji, którą jak łatwo się domyślić wygrała ta druga strona.dobresobie ha ha ha żadnej walki nie było to się popisali

ha ha ha!!!!!!!

#14 ~Ireneusz~

~Ireneusz~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2008 - 08:22

Brawo Policja!!! Chuligani leżą jak barany na tym zdjęciu - więcej takich. Pozdrawiam !!

#15 ~mieszko~

~mieszko~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2008 - 09:31

Brawo Policja!!! Chuligani leżą jak barany na tym zdjęciu - więcej takich. Pozdrawiam !!

Irek wyluzuj, bo ci pompka strzeli, w twoim wieku to jedynie do koscioła i nazad, a nie wypowiadć się na tematy na które pojęcia nie masz.

#16 ~Łuki Kuki:)~

~Łuki Kuki:)~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2008 - 12:18

Huligani?? z Mieszkowic?? hehehehe normalne chłopaki nie żadne odmieńce POZDRAWIAM MKS DĄB I MIESZKO!!!!! HWDP

#17 ~Konrad~

~Konrad~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2008 - 13:21

Powiem dla tych pa****chów z Mieszkowic, ze jesteście zwykłymi prostakami! Śmiać mi się z was chce heh Za robotę się weźcie, na budowę albo rowy kopać! Co wy ze sobą prezentujecie? Jeden z drugim na żadnym meczu nigdy nie był, a skacze w V lidze. Sam gram w V lidze i nigdy się z tym nie spotkałem. Mam nadzieję, ze policjanci wam przyłożyli pałami, i może coś wreszcie zrozumiecie! Osiągneliście dno człowieka, nawet takiego alkoholika spod sklepu bardziej szanuję od was smieszni chłopaczki. żal.pl prostaki!

#18 ~Kibic~

~Kibic~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2008 - 22:24

ireneuszku i konradku ..... niewidzieliscie, niewiecie o co chodzi i gadacie...grzech. Jak sie nie wie to sie nie gada, prostaki i barany, a nie na innych mówi. Sam tam bylem i lezałem, a nierozrabialem. Pamietajcie ze zdarzaja sie pomylki, idelaniacy, prawilniacy wy, i niekazdy w szerokich spodniach z szalikiem w kapturze na meczu to żul itd. Dowiedz sie najpierw a optem gadaj prostaku. znaleźli się ....

#19 ~Kibic~

~Kibic~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2008 - 22:25

aha.....wolałbym rowy kopać niż być tak dennym i prawilnym jak ty ..... piłkarzyku ...

#20 ~a~

~a~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2008 - 00:23

a

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych