Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

zamieniki do drukarek

4 odpowiedzi w tym temacie

#1 edward

edward

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 15 listopad 2016 - 18:55

Mam problem czy zamiast orginalow mozna  stosowac zamieniki tusz do drukarek bez obawy ze cos sie zepsuje?

#2 zdziwiony

zdziwiony

Swojak

• PipPipPipPip
  • 7247 postów

Napisano 15 listopad 2016 - 18:59

Mam problem czy zamiast orginalow mozna  stosowac zamieniki tusz do drukarek bez obawy ze cos sie zepsuje?

Jak widać, bez problemu korzystasz z zamiennika. Zamiennika mózgu.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 listopad 2016 - 22:49

D e b i l n y spamer zadał d e b i l n e pytanie i za chwilę zacznie na nie d e b i l n i e odpowiadać (czytaj - spamować).

#4 filipo

filipo

Nowy

• Pip
  • 9 postów

Napisano 21 kwiecień 2017 - 10:48

co tak ostro do tego podchodzicie? wracajac do tematu, ja odkad pamietam używam zamienników i nic do tej pory się nie stało

#5 zdziwiony

zdziwiony

Swojak

• PipPipPipPip
  • 7247 postów

Napisano 21 kwiecień 2017 - 12:52

co tak ostro do tego podchodzicie? wracajac do tematu, ja odkad pamietam używam zamienników i nic do tej pory się nie stało

"Głupa cięcie też zajęcie" - jak głosi stare przysłowie pszczół. Tu nie chodzi o kwestię stosowania zamienników czy oryginałów ale o fakt spamowania czyli zamieszczania ogłoszeń, za które zamieszczający ma płacone. Niech zamieszcza w dziale reklam, niech zapłaci uczciwie i wszystko będzie w porządku. Spamowanie jest naruszeniem zasad forum i netykiety. Jeżeli dla kogoś to drobiazg nie wart wzmianki, to trudno. Możliwe, że moderatorzy forum GS24 również dają ciche przyzwolenie na spam. Przynajmniej tak można wnioskować z ich "aktywności". Ostatnim moderatorem "widzianym" na forum GS24 była Katarzyna Sienkiewicz. 26.03.br.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych