Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zaproszę względnie ładną, normalnie fajną dziewczynę na Sylwestra (choć nie wiem jeszcze gdzie)

• Zamknięty Temat jest zamknięty
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~marek~

~marek~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2012 - 18:36

Hej, :)

Teoretycznie mam gdzie się wybrać na Sylwestra (zaproszenie od znajomych), ale wolałbym jakieś ciekawsze towarzystwo milej, sympatycznej, normalnej i fajnej dziewczyny, choćby i znajomość miała zakończyć się w Nowy Rok (jeśli tak ustalimy, mogę i podrzucić do domu, bo nie mam potrzeby alkoholowej).

Choć nie sądzę, że znajdzie się nieco samotna, jak i ja, chcąca spędzić Sylwestra jeszcze nie wiadomo gdzie (może Jasne Błonie - choć jeszcze nie sprawdzałem czy się tam coś w tym roku dzieje) i de facto nie wiadomo z kim, dziewczyna, to przecież szansa jest. Dlatego piszę.

Ja stawiam, ale w granicach rozsądku. Nie wykluczam imprezy w lokalu, ale przypuszczam, że z miejscami może być już problem.

Chyba wszystko, zachęcam zatem do napisania, to nic nie kosztuje. Zastrzegam sobie jednak prawo odmowy, bo nigdy nie wiadomo czy coś nie wypadnie (oczywiście w ramach pierwszej odpowiedzi) - zastrzegam, w sensie, żeby przypadkiem komuś nie było przykro.

Ja mam 26 lat, jestem niewysoki, ale i chyba niebrzydki raczej, ale to kwestia względna.

Pozdrufka gorące,
marek

Mail: xxxxxxxxxxxxxxx

#2 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2012 - 18:58

Mam nadzieje ze Ci sie uda :)

#3 ~marek~

~marek~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2012 - 20:12

:) To nie sprawa życia czy śmierci, po prostu mam nadzieję na coś więcej, aniżeli dzień jak co dzień czy zwykła impreza. A poznanie kogoś nowego i spędzenie wieczoru z kimś wcześniej nieznanym, to zawsze jakaś atrakcja i coś więcej do wspominania.

Tak czy inaczej - dziękuję za miłe słowo. :)

#4 zdziwiony

zdziwiony

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 7248 postów

Napisano 29 grudzień 2012 - 20:19

Kilka lat temu zupełnie fajna, z poczuciem humoru dziewczyna zamieścił na "Allegro" ogłoszenie szukając partnera na "studniówkę". Prezentując swe fizyczne walory zastosowała stary dowcip będący przeróbką typowego ogłoszenia o sprzedaży samochodu. Moraliści zawyli ze zgrozy! Przerażeni moderatorzy "Allegro" zdjęli aukcję przed jej zakończeniem. Z jakiś powodów było o tym w "GS24". Na forum najprzeróżniejsi deb***e dali upust swym frustracjom i kompleksom. Pruderia w iście bigoteryjnym, kołtuńskim wydaniu.
Życzę powodzenia!
P.S. Stary przesąd głosi, że aby mężczyzna był dla dam interesujący, winien składać się z trzech metali; złota, srebra i stali. Doświadczone życiowo panie (czyli powyżej 18-tki) wiedzą, że to raczej nierealne i zwykle zadowalają dwoma metalami. No i "kot powinien być łowny a chłop.."

#5 ~Natalia~

~Natalia~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2012 - 19:02

wpisz w google: szukam partnera..... sylwester Warszawa

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych