Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »


22 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~RO~

~RO~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2017 - 09:13

Bo obcena policja, to taka sama jak ich mynystry , ch*** d*** i kamieni kupa. Łajzy, które zwolniły się z myślenia bo to boli , a oni  ie odporni na ból.Należy im sie konkretna pajda jak psu buda ,tak na okres min.roku.

ps. z myślenia, to są zwolnieni konfetti i kuwetowy - zielinski i blaszczak  bo udaje że myśli za nich prezio.#22 ~Tom~

~Tom~
  • Goście

Napisano 02 luty 2020 - 11:31

Od konwojowania w Policji jest wydział konwojowy a nie policjanci z jednostek roboczych których z łapanki się bierze do tego typu czynności, mają nagłowie tysiące innych spraw, akt i czynności! Albo zlikwidować wydział konwojowy i na wszystkie jednostki rozdać etaty z policjantami albo nich konwojówka zajmie się tym do czego została powołana albo również niech prowadzą dochodzenia, prowadzą obchód, niebieskie karty, zabezpieczają mecze zgromadzenia różnego rodzaju akcje działania itp. sretytety! Za mało policjantów za dużo wymagań taka jest prawda marna ta!


MECZE JUŻ ZABEZPIECZA KONWOJOWKA HEHE pewnie zaraz będzie robić to co dzielnicowy tak jak wyżej napisałeś bo ludzi brak i nie zapowiada się że ich przybędzie jak w Lidlu na wstępie masz 2800 zł a w policji 3000 zl

#23 ~Tom~

~Tom~
  • Goście

Napisano 02 luty 2020 - 11:40

Źle Ci? To się zwolnij i idź pracować do Dyskontu. 20 lat pracuję w Policji ale takiegonarzekania jakie jest teraz nigdy nie widziałem. Najlepiej MIC nie robić i brać pieniądze. Zatrzymanego się zostawia i idzie się po kwity?kajdanki na przodzie zamiast z tyłu? Baju baju baju.

SA trzy opcje albo pracujesz na wiosce 20 lat w patrolowce i połowę czasu śpisz w krzakach albo nie masz rodziny i policja ci życie uratowała i nie wyobrażasz sobie pracować gdzie indziej albo bierzesz dobre różowe tabletki i one ci pozwalają myśleć pozytywnie. Jeżeli pracujesz w takim dużym mieście i tyle lat to myślę że już dawno byś miał po 10 latach porezany łebDodaj odpowiedź  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych