Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »


 • Zamknięty Temat jest zamknięty
46 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~wyborca~

~wyborca~
 • Goście

Napisano 06 grudzień 2010 - 10:55

Jestem taki dumny z mieszkancow ze wreszcie wybrali porzadnego czlowieka! Powodzenia Doktorze i mozesz liczyc na swoich bylych studentów.

#2 ~witoszczecin~

~witoszczecin~
 • Goście

Napisano 06 grudzień 2010 - 11:09

Świetny wybór. Powodzenia dr Reggae.

#3 ~Janusz~

~Janusz~
 • Goście

Napisano 06 grudzień 2010 - 11:40

Gratulacje od wzystkich mieszkańców Bieczyna i sympatyków tej miejscowości.Tak trzymać.

#4 ~GOŚĆ~

~GOŚĆ~
 • Goście

Napisano 06 grudzień 2010 - 12:34

Nie wiedziałem ze w Trzebiatowie jest takie głupie społeczeństwo........ Heh ciekawe kiedy dr bociek zabierze choinkę z pod ratusza do swej pięknej wiochy:) normalnie ŻAL!!!

#5 ~Nowy gość~

~Nowy gość~
 • Goście

Napisano 06 grudzień 2010 - 13:24

Do "Gościa". Posądziwszy społeczność gminy Trzebiatów o głupotę polecam, wsłuchaj się w słowa Dezyderaty Maxa Ehrmanna:"... Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, ale wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych; oni też mają swoją opowieść..." Dla ułatwienia trawienia wzburzonemu umysłowi mędrca, to ironia.

#6 ~gość z Nowielic~

~gość z Nowielic~
 • Goście

Napisano 06 grudzień 2010 - 13:58

Gratulacje dla Trzebiatowa! :)

#7 ~Janko~

~Janko~
 • Goście

Napisano 06 grudzień 2010 - 14:21

Sławeczek przygotował światełka na imprezę z okazji zwycięstwa a tu nici z balu panno lalu. No i wstyd dla Dorotki za sprostytuowanie się polityczne - tyle lat zaciekłej walki z Ruszkowskim i teraz daje mu ... Strach pomyśleć co by było jakby te ofiary własnego zadufania i arogancji wygrały.
Rozum zwyciężył i demookracja.

#8 ~Zya~

~Zya~
 • Goście

Napisano 06 grudzień 2010 - 14:45

Brawo mieszkańcy gminy Trzebiatów!
Pokazaliśmy - że jesteśmy społecznością demokratyczną. Wzięliśmy sprawy w swoje ręce. Jak trzeba będzie okazać niezadowolenie z obecnej władzy (czego nie życzę)to zorganizujemy referendum i obecną władzę odwołamy. Koniec z ignorancją społeczeństwa. Wybieramy Was dla nas, żebyście wykonywali swoje obowiązki z pożytkiem dla lokalnego społeczeństwa. Wszelkie dokonania (o których się dużo mówiło w czasie kampanii) to nie zasługi konkretnej osoby ale urzędu, który sprawuje za niemałe pieniądze. Wczorajszy wybór - to znak, że społeczeństwo gminy otworzyło oczy, otrząsnęło się z marazmu, jest gotowe do współpracy ale i do rzetelnej oceny. Życzę nowemu burmistrzowi, aby mądrze korzystał z danego przez nas - wyborców, zaufania. Mądrość władz - to wiara społeczeństwa, że dokonali właściwego wyboru. Mądry gospodarz nie słucha podpowiadaczy, lecz ufa swojej mądrości.MĄDROŚCI- Tego życzę nowemu burmistrzowi a po ocenie dokonań mam nadzieję, że będę mógł słowo "burmistrz" pisać przez wielkie B.

#9 ~babilon~

~babilon~
 • Goście

Napisano 06 grudzień 2010 - 15:23

brawo, brawo, to były prawdziwe wybory samorzadowe- głosowało społeczenstwo a nie partyjne układy

#10 ~Waldemar~

~Waldemar~
 • Goście

Napisano 06 grudzień 2010 - 15:55

jednym słowem to Trzebiatowskie społeczeństwo zdurniało szczególnie poprzez rządy poprzedniego burmistrza ruszkowskiego. Od dziś ta tendencja wraca do normy!

#11 ~gosc~

~gosc~
 • Goście

Napisano 07 grudzień 2010 - 13:27

Srata tata mała piękna wioska??? to chyba jakieś żarty. Bieczyno nie było nigdy piękna wioska i już raczej nie będzie:) No ale w sumie dr bociek zrobi wam kino, Monar i co tylko jest możliwe:) A wiec będziecie mieli się czym pochwalić Szok jak można być tak naiwnym:) zamiast kończyć inwestycje pana Ruszkoskiego to będziemy doglądać bociany z dr boćkiem:) A tak na marginesie, to góra za dwa lata będzie referendum:) a wtedy nikt nie będzie miał odwagi się przyznać na kogo wcześniej glosował Pozdrowienia dla naiwniaków z bieczyna!!!

#12 ~ola~

~ola~
 • Goście

Napisano 07 grudzień 2010 - 20:43

a co w tym waszym Trzebiatowie jest?niccccc nawet kina niema.Inwestycja pana Ruszkowskiego he he?jaka??????aha monar to w trzebiatowie jest.Gosc zdziwisz sie jak pieknie bedzie wygladalo Bieczyno.A pozatym to ty jestes naiwniakiem i jesli mozesz to nieobrarzaj mieszkancow Bieczyna.

#13 ~Bieczynianka~

~Bieczynianka~
 • Goście

Napisano 07 grudzień 2010 - 21:43

Srata tata mała piękna wioska??? to chyba jakieś żarty. Bieczyno nie było nigdy piękna wioska i już raczej nie będzie:) No ale w sumie dr bociek zrobi wam kino, Monar i co tylko jest możliwe:) A wiec będziecie mieli się czym pochwalić Szok jak można być tak naiwnym:) zamiast kończyć inwestycje pana Ruszkoskiego to będziemy doglądać bociany z dr boćkiem:) A tak na marginesie, to góra za dwa lata będzie referendum:) a wtedy nikt nie będzie miał odwagi się przyznać na kogo wcześniej glosował Pozdrowienia dla naiwniaków z bieczyna!!!


Piękno to pojęcie względne i jest tam gdzie je sobie stworzymy. Jest wiele jadu i ignorancji w Tobie, skoro jesteś tak odważny w wypowiadaniu swoich osądów, to może się przedstawisz? Wszystko co wydarzyło się w ostatnim czasie, to nie tylko walka małej wioski i bandy "naiwniaków" jak to nazwałeś, jest w tym cel pokazania innym, że jednocząć się możemy zdziałać wiele. Szkoda, że Polacy nie potrafią być tak jednogłośni w niektórych sprawach jak MY :D
Żyłoby się Nam pewnie lżej. Precz z ignorancją i chamstwem!
Ogromne gratulacje dla nowego BURMISTRZA! Pozdrowienia dla mieszkańców Bieczyna :D

#14 ~Wikko~

~Wikko~
 • Goście

Napisano 07 grudzień 2010 - 22:47

a stypa w trzebiatowskiej "ratuszowej" sławka jak na tytaniku trwała do białego rana!. jeszcze ludzie wierni staroście z nadzoru budowlanego wstrzymali uruchomienie miejscowego "netto"?, ale układ zaczyna trzeszczeć i się sypać!. na razie trzeba gruba kreską oddzielić i solidnie rozliczyć 18 letnie rządy desantu "rolników" ze stadniny koni w nowielicach, którzy jak wrzód na d....e opanowali na kilkanaście lat trzebiatowski ratusz, a zakorzenili się tak jak trujacy bluszcz, przekonaliśmy sie dopiero przy okazji wyborów!. jeśli sekretarzem a później burmistrzem mógł zostać kierownik skupu runa leśnego, to dlaczego burmistrzem nie może zostać doktor uniwesytecki!. ten miejscowy układ ludzi, samorządowców, firm, partii politycznych, jest nie do ruszenia, świadczy o tym nietykalność elit i firm przez kontrole urzędu skarbowego, zus-u, pfronu, pip, sanepidu, nadzoru budowlanego itp.. nadzór wstrzymał uruchomienie "netto"?, a gdzie jesteści panowie "eksperci" z nadzoru w przypadku eks. magazynów zbożowych, miejscowego eks. młyna, restauracji eks "baszta kaszana" i niestety już samoistnie zawalonego skupu/magazynu zbożowego, które latami straszą mieszkańców i przejezdnych, boicie się, samorzadowca z układu?. dlaczego ratusz przez 8 lat, odsyłał z kwitkiem potencjalnych inwestorów sklepów wielkopowierzchniowych, niezłomnie trwając na straży tego jedynego miejscowego, itd. , itd.. na pewno teraz wiele pytań nurtujących mieszkańców, uzyska odpowiedź, a co poniektórzy bedą wreszcie mogli zostać skontrolowani ...!

#15 ~hahaha~

~hahaha~
 • Goście

Napisano 08 grudzień 2010 - 08:35

Sitar juz straszy

#16 ~Wikko~

~Wikko~
 • Goście

Napisano 08 grudzień 2010 - 09:39

Sitar juz straszy

niestety miasto nie tylko tą osoba żyje. chybaś z urzędu, jeśli przyzwalasz na bezprawie, a może i ty nie możesz oderwac się od koryta?.

#17 ~Wikko~

~Wikko~
 • Goście

Napisano 08 grudzień 2010 - 09:47

Nie wiedziałem ze w Trzebiatowie jest takie głupie społeczeństwo........ Heh ciekawe kiedy dr bociek zabierze choinkę z pod ratusza do swej pięknej wiochy:) normalnie ŻAL!!!

nowielice chyba stać na choinke!

#18 ~szkoda~

~szkoda~
 • Goście

Napisano 08 grudzień 2010 - 11:08

Nio i zaczelo sie... Obelgi i niechec.
Nie mieszkam juz w Trzebiatowie od wielu lat wiec nie powinnam byla moze zabierac glosu jednak czuje ze musze.
Zawsze nastepuja zmiany a przy nich niezadowolenie i rozczarowanie. Tak jak ktos wczesniej napisal- Ruszkowskiego tez wiele osob nie chialo a jednak przyjal sie i co nie co zrobil dla naszego miasta. Wiec moze dajmy tym razem szanse i Matusewiczowi?
Jestem w mojej wypowiedzi calkowiecie bezstronna bo nie jestem zbyt doinformowana kto, co i ile zrobil dla Trzebiatowa ale zawsze warto jest sprobowac zmienic osobe osiadla na tronie przez tyle lat. Ryzyko istnieje zawsze ale i szanse na lepsze.
Bieczyno czy Nowielice? Sztuka jest dbac o calosc i tego zycze temu nowemu burmistrzowi.

#19 ~wara~

~wara~
 • Goście

Napisano 09 grudzień 2010 - 00:12

Tak, dajmy szansę i nie gorączkujmy się aż tak bardzo. Oceńmy później. Czy to prawda, że z-cą burmistrza ma być pan Bogdan Ba-ński? Trochę się obawiam, on nie umie się wyrażać a co dopiero przemawiać. A przecież od czasu do czasu na tym stanowisku jednak trzeba. Wybór p. Artura Cir-kiego też jest niedobry, powinna być p. Pietrzykowska - przynajmniej nie wstydzilibyśmy się, kiedy przemawiałaby. No, pożyjemy, zobaczymy...Trzeba akceptować rzeczywistość, jeśli nie potrafimy jej zmienić...

#20 ~gosc x~

~gosc x~
 • Goście

Napisano 09 grudzień 2010 - 11:00

prosze prosze patrzcie tylko Ruszkowski spad ze stolka a tu nagle wkoncu wzieto sie za wlascicieli tak popularnej kopulki zywca stojacej w samym centrum no wkoncu i co kto tu jest bandyta ale wstyd w bialy dzien lezec na glebie heheh reszta bandy zreszta tez na glebie lezala ach szkoda ze niema zdjec jak lezeli w sniegu jeden lezal w trzebiatowie drugi w kolobrzegu no w koncu oklaski dla mundurowych.....
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych