Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

51 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~KauGi~

~KauGi~
  • Goście

Napisano 09 luty 2010 - 14:45

Znowu Nowogard... Zauwazyliscie co za patologia drazy ta mala wies pod Goleniowem? Normalni wyjechali, zostal ksiadz-lapowkarz, co przepedza kwestujace dzieci, pedofile tuz po zejsciu tradzika mlodzienczego, burmistrz ktory dluzej sprawuje funkcje niz Gomulka czy Bierut swego czasu, golebie ktore w pare misiecy potrafia wydziobac 13 tys ton zboza, biznesmeni , ktorym w nagrode za tak sprawne wydziobanie zboza towarzysz Ziemba umarza kilka milionow podatku, radni ktorym wydaje sie, ze uprawiaja wielka polityke i pojutrze wystapia w TVN24...

To nie człowiek!! To zwierzę, aczkolwiek.. obraziłabym tu zwierzę!! Bez litości!!
Jednak, co do opinii o tej "małej wsi". Nie oceniaj miasta po kilku ludziach. Ci ludzie to nie 18 tysięczne społeczeństwo;]
Generalizując obrażasz mieszkańców Nowogardu. Mimo, że większość czasu spędzam poza Nowogardem, to i tak kocham to miasto i jest wielu wspaniałych ludzi!! Zastanów się, co piszesz..

#22 Gregor ZS ZGL

Gregor ZS ZGL

Swojak

• Moderatorzy
  • PipPipPipPip
  • 800 postów

Napisano 09 luty 2010 - 16:43

"belzebub" kto dał ci kmiocie prawo oceniać miasto po paru incydentach?? "mała wieś"piszesz. A skąd ty ćwoku jesteś że obrażasz moje rodzinne miasto??
Co do opisanego zdarzenia popieram całkowicie kolegę Ozyrysa. Chłopina wie co pisze.

#23 sam jesteś wieśniak

sam jesteś wieśniak

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 09 luty 2010 - 19:33

Teeeeeeeeee belzebub, może przyjedź najpierw do Nowogardu i zobacz jacy ludzie tam mieszkają, a nie?!
Zgodnie z moją nazwą użytkownika: SAM jesteś wieśniak.
A skąd niby jesteś, że tak kozaczysz? Z Warszawy? Tam to dopiero jest burdel. Co 2 osoba okazuje się wieśniakiem i cwaniakują. Co to nie oni.... No pewnie... Mocni w gębie, a zróbcie coś porządnego...
I naucz się czytać ze zrozumieniem. To nie stało się bezpośrednio w Nowogardzie, ale w jego okolicach! Nie mamy chyba wpływu na tych gwałcicieli?!

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 luty 2010 - 20:02

zabrakło mi słów , zaraz cisną sie na myśl inne uczynki tego dewianta ,był naćpany czy co ?

#25 ~tomas~

~tomas~
  • Goście

Napisano 09 luty 2010 - 20:29

takiego skur.......,to mi dać ja bym go pomęczył przez jakiś czas,tortury ze średniowiecza myślę że byłyby idealne,mam córeczkę w tym samym wieku,nie wiem co bym zrobił na miejscu tej rodziny,ma szczęście że policja tego cwe.... zatrzymała i mu się upiekło,aby chu....a nie zabić tylko pomalutku dać innym pedał..... jego dup.... posmakować przez wszystkie lata jakie będzie musiał za nasze pieniądze spędzić na wczasach.

#26 ~mio~

~mio~
  • Goście

Napisano 09 luty 2010 - 20:35

Zgadzam się z tobą, tez bym pooczyszczał ziemię z takich zwyrodnialców.

#27 ~estera~

~estera~
  • Goście

Napisano 09 luty 2010 - 20:46

Jak mozna zrobic cos takiego dziecku?? Mam siostre w wieku tej dziewczynki, zabilabym za cos takiego. To nie wybaczalne... wykastrowc go powinni i sie poznecac nad nim. bo kara smierci byla by za lekka, to za latwe rozwiazanie a tak by sie chociaz pomeczyl... Co sie dzieje z tymi ludzmi?? Gorzej jak zwierzeta... Okropienstwo.

#28 ~BZDURY~

~BZDURY~
  • Goście

Napisano 09 luty 2010 - 20:52

Mariusz- wstyd! Matka nie nazywa się Alicja.. A Ty piszesz bzdury- zrzynając je z TVN-U! Tal to jest jak się siedzi w redakcji i pisze zrzynajac po innych . Wstyd

#29 ~kinia~

~kinia~
  • Goście

Napisano 09 luty 2010 - 21:01

ale nawed gdy odstanie dożywocie to co z tego?? bedzie zył sobie spokojnie w celi jadł bedzie dobrze dokarmiony niczego nie bedzie mu brakowac wiec ... zaj... chama...

#30 ~Soldier~

~Soldier~
  • Goście

Napisano 09 luty 2010 - 21:09

Bardzo dobrze frajerowi jeszcze powinni mu obciąć jaja.szkoda dziewczynki niech sie do roboty wezma takie bedzwały bo odbija im.

#31 ~LEON~

~LEON~
  • Goście

Napisano 09 luty 2010 - 21:12

Zapadła wieś Trzechel, w której mieszka 200 osób, położona nad rzeczką Trzechelska Struga, pod Nowogardem, trafiła we wtorek do ogólnopolskich serwisów informacyjnych. Dzień wcześniej, ok. godz. 22 na stoliku przed wiejskim sklepikiem, gdzie miejscowi piją piwo, znaleziono ciężko pobitą dziesięcioletnią dziewczynkę. Była cała we krwi, wyziębiona i nieprzytomna. Od razu wiadomo było, że zbrodnia ma tło seksualne. Policja dowiedziała się o tragedii od pogotowia ratunkowego.
TO WRESZCIE GDZIE W LESIE CZY POD SKLEPEM!!! OJ PISKAMI !!!

#32 ~gogo~

~gogo~
  • Goście

Napisano 09 luty 2010 - 21:18

widziałem w TVN wypowiedź matki, odniosłem wrażenie że nie przejmuje sie za bardzo losem córki, mówiła o tym bez żadnego przejęcia, tak jakby mówiła o tym, że jej kurę ukradli z kurnika.

#33 ~KK~

~KK~
  • Goście

Napisano 09 luty 2010 - 21:41

A gdzie w tym czasie była ta starsza siostra, przecież ponoć wyszły z domu razem?! Nic nie widziała? Nie mogła pomóc?!

#34 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 luty 2010 - 21:58

Tak, wypowiedz matki zszokowała mnie.Ta matka wypowiadała się bez zadnego uczucia.Powinna być przy corce,a nie dawać wypowiedzi do telew.

#35 ~~wiking~~

~~wiking~~
  • Goście

Napisano 09 luty 2010 - 22:00

Nie ma co biadolić, ojciec tej dziewczynki powinien wziąć przykład z Drąsiusa Kedysa. A my powinniśmy mu zapewnić schronienie i wsparcie finansowe!

#36 ~~iwona~~

~~iwona~~
  • Goście

Napisano 09 luty 2010 - 22:01

mam córke w tym wieku i przysięgam ze sama wymierzyłabym mu sprawiedliwość!!!!!!!!!!a po drugie jesli jedna córka wróciła to mama nie mogła zainteresować sie i zapytac jej gdzie jest siostra?te dziecko przeżywa teraz straszne chwile i gdy dojdzie do siebie,bardzo tego pragne to bardzo długo to będzie trwało...szkoda słów,poprostu straszne,nienawidze takich ludzi nienawidze!!!!!!!!!!!

#37 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 luty 2010 - 22:08

Rodzna patologiczna,bardzo martwie się o to maleństwo.W domu nikt się nią nie przejmuje.

#38 ~też_wieśniak~

~też_wieśniak~
  • Goście

Napisano 09 luty 2010 - 22:18

Teeeeeeeeee belzebub, może przyjedź najpierw do Nowogardu i zobacz jacy ludzie tam mieszkają, a nie?!
Zgodnie z moją nazwą użytkownika: SAM jesteś wieśniak.
A skąd niby jesteś, że tak kozaczysz? Z Warszawy? Tam to dopiero jest burdel. Co 2 osoba okazuje się wieśniakiem i cwaniakują. Co to nie oni.... No pewnie... Mocni w gębie, a zróbcie coś porządnego...
I naucz się czytać ze zrozumieniem. To nie stało się bezpośrednio w Nowogardzie, ale w jego okolicach! Nie mamy chyba wpływu na tych gwałcicieli?!

Masz 100% racji .
pewnie mieszkaniec Goleniowa się odezwał z miasta powiatowego , ech mały człowieczku z małym móżdżkiem , miast złożyć dłonie i pomodlić się o biedne dziecko i jej rodzinę ty siejesz nienawiść .

jestem z Nowogardu i ta tragedia wstrząsnęła naszym miasteczkiem , pewnie w dużej metropolii byłaby jedną z wiadomości dnia, ale u nas jest budzącą grozę wiadomością roku i długo tego nie zapomnimy .

#39 ~klawisz~

~klawisz~
  • Goście

Napisano 09 luty 2010 - 22:53

Niestety taki pedofil będzie miał w więzieniu lepiej niż w swojej rodzinnej lepiance!!! My klawisze takich musimy chronić bo jak się któryś powiesi albo wpier..l dostanie to dyrektor i kierownicy po dupach mogą dostać i się później na swoich pracownikach wyładują. Pedofil i najgorsza męda to prawdziwy skarb dla naszego więziennictwa.

#40 ~justyna~

~justyna~
  • Goście

Napisano 09 luty 2010 - 22:58

Ja tez jestem mieszkanka Nowogardu i do kolegii ktory jest taki madry,to niech najpierw sie dowie a pozniej pisze.Po pierwsze Nowogard nie jest wsia. To co sie stalo jest tragedia dla tej dziewczynki i jej rodziny, a nie tu obrazasz chlopie nasz miasto,to swiadczy tylko o twoim poziomie inteligencji i wyczuciu. Mam nadzieje ze spotka sprawce nalezyta kara.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych