Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

złodziej

naciągacz

• Zamknięty Temat jest zamknięty
88 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Roman~

~Roman~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2014 - 12:50

Przed chwilą dzwoniłem na Policję w Świnoujściu. Tak - sprawę znają. Na moje pytanie czy coś już było sprawdzane, lub przestępcy zostali złapani, p. policjant powiedział, że narazie jeszcze nic nie było sprawdzane :( Chyba nic z tego nie będzie, myślę że złodzieje juz zdążyli sie ulotnić, żegnajcie pieniądze :(

#42 ~beca~

~beca~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2014 - 13:01

Tak jak myślałem. W tym kraju nie jest to aż tak ważne ,że okrada się ludzi.Prawo nas nie chroni.Pewnie za duże koszty na prowadzenie śledztwa. Złodziej kiedy to czyta to zaciera ręce z radości. Ja też nie uzyskałem sensownej odpowiedzi. Wniosek:w woj.lubelskim jest to samo co w całym kraju.:(

#43 BEKA

BEKA

Znajomy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPip
  • 34 postów

Napisano 03 styczeń 2014 - 18:49

Ja Tobie nie współczuję.

Dało Ci to coś, żeś się wypłakał na tym forum?

Kliknąć "enter" i przelać na konto firmy "KRZAK" kilka tys zł., żeby oszczędzić parę stówek, to trzeba być naprawdę niezłym "talentem".

Spróbowałeś chociaż przed tym sprawdzić tą firmę, czy dopiero, jak umoczyłeś kasę, poszedłeś po rozum do głowy?

PS. Zakupy w necie nie są mi obce. Kupiłem już bardzo wiele różnorakiego sprzętu za niezła kasę, ale zanim wydam jakiś grosz, to sprawdzam, komu go płacę. Jeżeli mam najmniejsze wątpliwości, rezygnuję.

hmm.Z natury człowiek wyposażony jest w uczucie jak wspólłczucie.Wniosek?

Nie płaczę tylko rozmawiam z ludżmi ,którzy są stroną i z takimi którzy mają dobre rady.

Myślałem ,że trafiłem okazję .Jednak nie.Jakieś dobre  opinie były.Ale strony były przekierowane.

Przykro mi ale nie mam jakby ochoty na tłumaczenie Ci mojego postępowania.

Jezeli chcesz pomóc to witam w ,,klubie''.:)

#44 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2014 - 19:25

Szkoda że wypowiadają się tu ludzie którzy nie mają pojęcia jak to jest być w takiej sytuacji,cwaniakują , mądrzą się na forum. Nie życzę im ale wszystko wraca i niech będą czujni bo sami mogą popaść w gorsze i naiwne sprawy a wtedy może sobie przyponą to co tu wypisywali!!  Tylko że wtedy na pewno  nie przyznadzą się do błędu.  Mam nadzieję że złapią tych oszustów.

#45 BEKA

BEKA

Znajomy

• PipPip
  • 34 postów

Napisano 03 styczeń 2014 - 20:17

Szkoda że wypowiadają się tu ludzie którzy nie mają pojęcia jak to jest być w takiej sytuacji,cwaniakują , mądrzą się na forum. Nie życzę im ale wszystko wraca i niech będą czujni bo sami mogą popaść w gorsze i naiwne sprawy a wtedy może sobie przyponą to co tu wypisywali!!  Tylko że wtedy na pewno  nie przyznadzą się do błędu.  Mam nadzieję że złapią tych oszustów.

:) masz racje.ważne jest aby raczej nie odpowiadać na te zaczepki  i nie dać sie prowokować.   wtrącanie nie na temat jest typowe dla zadymiarzy , wszystko wiedzących i wodogłowych.

#46 BEKA

BEKA

Znajomy

• PipPip
  • 34 postów

Napisano 03 styczeń 2014 - 20:51

warto poczytać

http://www.internet....ecie,17859.html

#47 ~Maria~

~Maria~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2014 - 21:33

Witam! Pozdrawiam wszystkich poszkodowanych. Ja tez jestem ofiarą tej Katarzyny Bajerlajn. Dziś byłam na policji, przesłuchanie i spisanie protokołu tyrwało około 2 godz..Jadnak martwi mnie fakt, że policja da mi odpowiedz dopiero po 6 tygodniach, jak juz wszyscy zapomną o stracie.To jest straszne jak nasza policja ma czas na prowadzenie śledztwa. A tu chodzi przecież o nasze pieniądze.Może prędzej coś wspólnie zdziałamy?Dobrze,że chociaż zaczęliście pisać na ten temat, bo jeszcze wiecej ludzi naciągnęliby na szkody.

#48 ~Milord~

~Milord~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2014 - 23:52

Poczytajcie tutaj - wygląda na tych samych oszustów:

http://www.okazje.in...aniuk-rtv-agd/#

#49 BEKA

BEKA

Znajomy

• PipPip
  • 34 postów

Napisano 04 styczeń 2014 - 12:24

Poczytajcie tutaj - wygląda na tych samych oszustów:

tak ....to ten sam złodziej

#50 BEKA

BEKA

Znajomy

• PipPip
  • 34 postów

Napisano 04 styczeń 2014 - 15:00

osoby poszkodowane proszę o rejestracje na

http://www.pozywamy-...ks/groups/index

znajdz:

Grupa Buyer Line Media

#51 ~tomasz~

~tomasz~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2014 - 23:16

Ta sama grupa przestępcza działała też pod nickiem RTV DEMAŃCZUK i tam również conajmniej kilkadziesiąt osób zostało oszukanych,Myślę,że na policję należy dołączyć obie sprawy.

Demańczuk to tylko słup a firmą zajmuje się policja w Słubicach.

Nie dajmy się złodziejom.Każdy z nas musi ciężko pracować na kasę aby uczciwie sobie coś kupić,a oferta obu sklepów była tożsama,każdy z nas stracił po kilka tysięcy zł, z obu sklepów to może być wyłudzony nawet milion zł.

Podawajcie być może jeszcze inne transakcje tej szajki.

#52 BEKA

BEKA

Znajomy

• PipPip
  • 34 postów

Napisano 04 styczeń 2014 - 23:52

http://www.pozywamy-...linemedia/index

Mam cichą nadzieję ,że technicy z policji też potrafią zdobyć dane o oszustach,przecież to nie może działać tylko w jedną stronę. Jeżeli nawet korzystali z adresu IP to też z jakiegoś mieszkania gdzie było złącze.Musiał zostać jakiś ślad na serwerze.Mam racje? Sam nie wiem.Nie jestem  programistą: (

#53 BEKA

BEKA

Znajomy

• PipPip
  • 34 postów

Napisano 05 styczeń 2014 - 00:05

trochę archiwum sprzed 3 lat.

http://www.gs24.pl/a...ZECIN/740756936

Można złapać?-można :)

#54 ~Jowita~

~Jowita~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2014 - 12:17

Chciałbym zainteresować Państwa poniższym tematem.
ŚWIĘTA TO CZAS  SPOKOJU
Ale niestety nie dla mnie i mojej rodziny.
Budżet domowy pomniejszył się o kwotę 2999 zł .
Do tej chwili nie jestem pewien czy pieniądze te otrzymam spowrotem na konto bankowe.
Od chwili zakupu i wpłaty na konto bankowe 95 1140 2004 0000 3702 7486 7501
w mBANK nie ma kontaktu ze sklepem.
Zwracam Państwu uwagę na firmę ,,sklep'' który jest zarejestrowany w  ewidencji w dziale ,,działalnosć gospodarcza''.
Czy dokument tożsamości osoby rejestrujacej wniosek o dział.gosp.pokrywał sie z wizerunkiem osoby?
Skradziony dowód osobisty do zgłoszeń o rejest. dział. gosp?
Jego nazwa to:http://buyerlinemediapl.shoper.pl/

• Buyerline Media -               Nazwa sklepu
  • PHU Katarzyna Bajerlajn - Nazwa firmy
  • ul. Kanałowa 7 lok. 1          - Adres firmy
  • Świnoujście -                       Miasto firmy
  • 72-600 -                    Kod pocztowy firmy
  • zachodniopomorskie - Województwo firmy
  • PL - Kraj firmy
  • info@buyerline-media.pl   - E-mail sklepu
  • http://www.nokaut.pl...komentarze.html

Jak widać sklep prowadzi działalność od 29 wrzesnia.2013.

W piatek 27 .12 o godz 08.00 umówiony jestem z  osobą z policji w celu zgłoszenia zawiadomienia o PRZESTĘPSTWIE

Ja też mam taką sytuację i jutro zgłaszam przestępstwo nikt nie odbiera telefonu i maila

#55 BEKA

BEKA

Znajomy

• PipPip
  • 34 postów

Napisano 07 styczeń 2014 - 19:56

Słabo mi. Pierwszy raz w życiu dałem się tak wych...ć :/

nie Ty jeden ,tyle razy kupiłem coś po dobrej cenie, a tu masz taka wpada.Chyba potwierdza się potwierdzenie,,gorączka świątecznych zakupów''.Chyba rzeczywiście miałem też gorączkę jak klikałem zapłać 2999 zł.Ale nie ma co płakać nad rozlanym...........Jakoś kasę sie odrobi.Ja całe życie tylko uczciwie.

I to jest dodatkowy cios ,że w dzisiejszych czasach uczciwość to przeżytek ,anachronizm, relikt.Głowa do góry.Pozdrawiam

#56 ~Krzysiek~

~Krzysiek~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2014 - 20:00

nie Ty jeden ,tyle razy kupiłem coś po dobrej cenie, a tu masz taka wpada.Chyba potwierdza się potwierdzenie,,gorączka świątecznych zakupów''.Chyba rzeczywiście miałem też gorączkę jak klikałem zapłać 2999 zł.Ale nie ma co płakać nad rozlanym...........Jakoś kasę sie odrobi.Ja całe życie tylko uczciwie.

I to jest dodatkowy cios ,że w dzisiejszych czasach uczciwość to przeżytek ,anachronizm, relikt.Głowa do góry.Pozdrawiam

Może i jestem naiwny, szukam wszelkich informacji nt. tego sklepu i rzekomej firmie buyer line media, ktoś napisał, że udało mu się odzyskać pieniądze, a może to tylko fake.66

#57 BEKA

BEKA

Znajomy

• PipPip
  • 34 postów

Napisano 07 styczeń 2014 - 20:04

Może i jestem naiwny, szukam wszelkich informacji nt. tego sklepu i rzekomej firmie buyer line media, ktoś napisał, że udało mu się odzyskać pieniądze, a może to tylko fake.66

bzdura nikt nie odebrał kasy(chyba tylko złodziej).Powiedzieli mi dziś na policji ,że nip ,regon i konto w banku można założyć na menela ,który za wino sprzeda nawet swoją matkę.

#58 ~Krzysiek~

~Krzysiek~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2014 - 20:09

bzdura nikt nie odebrał kasy(chyba tylko złodziej).Powiedzieli mi dziś na policji ,że nip ,regon i konto w banku można założyć na menela ,który za wino sprzeda nawet swoją matkę.

No to zostaje tylko zgłoszenie sprawy na policję. Choć i tak wiem, że to nic nie da. To chociaż tyle zrobię

#59 BEKA

BEKA

Znajomy

• PipPip
  • 34 postów

Napisano 07 styczeń 2014 - 20:17

No to zostaje tylko zgłoszenie sprawy na policję. Choć i tak wiem, że to nic nie da. To chociaż tyle zrobię

zgłoś.weż ze sobą wszystkie dane sklepu ,wyciąg z konta,fakturę proforma i korespondencje ze sklepem.Założą Ci numer sprawy i wyślą do Świnoujścia.Tam sprawę prowadzi Andrzej Mordak z dochodzeniówki. tel 091 32 67540 :)

#60 ~Krzysiek~

~Krzysiek~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2014 - 20:25

zgłoś.weż ze sobą wszystkie dane sklepu ,wyciąg z konta,fakturę proforma i korespondencje ze sklepem.Założą Ci numer sprawy i wyślą do Świnoujścia.Tam sprawę prowadzi Andrzej Mordak z dochodzeniówki. tel 091 32 67540 :)

Dzięki Wielkie za info Kolego :)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych