Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

77 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2019 - 17:04

Nareszcie cos mądrego zrobili

#2 ~Konrad~

~Konrad~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2019 - 22:15

Zero informacji w tym artykule...

#3 ~Ed~

~Ed~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2019 - 15:27

Lepiej późno niż wcale najwyższej czas skończyć z tą patologia czepiania się szczegółów i gnebieniu kursantów bo taki biznes

#4 ~h~

~h~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2019 - 16:58

Zbliżają się wybory, więc pis rzuca kiełbasą wyborczą licząc na głosy.

Poza tym żadna ustawa nie nauczy nikogo jeździć. Już teraz strach wyjść na miasto

#5 ~Bronisław~

~Bronisław~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2019 - 17:30

To jest nieporozumienie gdy wpłacam za egzamin 250 zł i egzaminator oblewa mnie za to że przekroczyłem czas wykonywania manewru o dosłownie 20 sekund!!! To są kpiny, czy to egzamin czy zawody sportowe ?! Ponad to mój egzamin w takim przypadku trwa tylko 15 minut i nawet nie wyjeżdżam na miasto a WORD kasuje całą kwotę!!!Zróbmy tak niech oddają w takim przypadku 80% kwoty jak egzamin kończy się bez wyjazdu na miasto, przecież nie mają w takim przypadku kosztów! Zobaczymy czy wtedy egzaminator będzie taki upierdliwy i będzie uwalał kursanta za byle pierdoły np. za to że na światło mijania powie światło drogowe.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2019 - 17:34

Złodzieje!!!
Tylko w Polsce to się zdarza.

#7 ~Aneta~

~Aneta~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2019 - 19:24

A gdzie takie kasowanie za egzamin

#8 ~Daniel~

~Daniel~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2019 - 19:39

To jakim cudem zdają idioci kturzy niepotrafioą jeździć wymuszają a potem pedalom się jak mucha w gównie a parkowanie hahaha normalnie jeb..ć można na plecy Szczecin

#9 ~Amanda~

~Amanda~
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2019 - 19:16

Ja zostałam nie dopuszcza do egzaminu na prawo jazdy praktycznego bo spuznilam się 10min jechałam autobusem pan egzaminator uzasadnił że go to nie interesuje mogłam się zapisać na egzamin innych godz

#10 ~Kinga~

~Kinga~
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2019 - 21:38

Bo na egzamin nie można się spóźnić,trzeba być na dokładna godzinę, wyczytuja listę i wchodzisz jeżeli się spóźnisz egzamin przepada. Robiłam prawko 7 lat temu i nadal tak jest...

#11 ~mloda~

~mloda~
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2019 - 04:45

czego to ty sie nie mozesz doszekac ,nauki na plytkach poslizgowych a zaplacisz za to ,pewnie was to najlepiej utrzymywac caly rok zdawac w nieskonczonosc, dobrze niech sie wezma za to bo czlowiek ile ma za to placic , szkoda jeszcze ze se nie wymyslili pod prefekstem bezpieczenstwa comiesiecznej oplaty ,za to ze juz sie zdalo hehe. to jest szok ze zrobili sobie z tego skarbonke bez dna

#12 ~mloda~

~mloda~
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2019 - 04:51

zgadzam sie w 100 procentach , ze wszystkim tak jest trzeba spojrzec ze to nie jest przysluga lecz usluga za ktora placimy , nie bylo wyjazdu na miasto niech zwracaja kase , bo placimy za egzamin a niektorzy nawet 5 min i juz po egzaminie ,dlaczego mamy komus placic za przejscie sie po parkingu

#13 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2019 - 04:54

do gija a ty lepiej sie przyznaj pani instruktor ze tylko liczysz na to zeby kursanci nie zdawali dokupywanie godzin itp , az tam lapy zacierasz

#14 ~Olo~

~Olo~
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2019 - 08:24

Ktoś kto pisał ten artykuł kompletnie nie wie jak wygląda egzamin.

#15 ~Rop~

~Rop~
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2019 - 12:09

Zlodzieje

#16 ~Kaja~

~Kaja~
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2019 - 12:33

J

#17 ~Mir~

~Mir~
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2019 - 12:35

Ja zostałam oblana na kat A, ponieważ podczas wykonywania manewru miałam 49 km/h a nie 50. Czy to jest normalne?? Czy to świadczy o tym, że nie potrafię jeździć? To jest chore!

#18 ~nek~

~nek~
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2019 - 13:39

Moja córka zdawała na kat.B.Egzaminator zawołał córkę i wskazał jeden z pachołków stojących w na łuku,powiedział proszę podjechać tyłem do tego pachołka  i się przy nim zatrzymać.Pachołek był taki sam jak inne a egzaminator stał kilkanaście metrów dalej.Gdy się zatrzymała powiedział ja nie ten wskazałem.pachołki wszystkie były jednakowe ja stałem po drugiej stronie i też nie miałem pojęcia,który to miał być a możliwości udowodnienia,który pachołem wskazał nie było.Żałowałem ze posłuchałem córki i nie zabrałem z sobą kamery,Informuję że wówczas jeszcze nie nagrywano.Nigdy nie poszła na egzamin ponownie,powiedziała ,że oszustom nie wierzy.

#19 ~Mariusz~

~Mariusz~
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2019 - 15:52

Choćby nawet to weszło to czy aby na pewno będzie tak pięknie? Może być tak że powiedzą że egzaminator będzie miał tyle i tyle na rękę a gdzieś na dywaniku usłyszy że dostanie premie jak uwali kilka osób i dalej będą się czepiać szczegółów. A po za tym bierzmy też pod uwagę że dla niektórych jest to stres taki egzamin może w ośrodku szkolenia jeździł bardzo dobrze a pójdzie na taki egzamin i sie stresuje i to też wpływa że może coś zrobić źle

#20 ~Stanley~

~Stanley~
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2019 - 16:10

Powinni powywalac dotychczasowych egzaminatorów i kierownictwo, inaczej nic sie nie zmieni. Predzej uprosisz policjanta niż egzaminatora.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych