Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

36 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~JK~

~JK~
  • Goście

Napisano 19 luty 2011 - 08:12

"muszą jeździć do Gorzowa" hahah dobre oni chyba jeżdżą tam ale na własne ryzyko a poza tym nie słyszałem żeby ktoś ze Szczecina jeździł gdziekolwiek na żużel

#2 ~kibol~

~kibol~
  • Goście

Napisano 19 luty 2011 - 08:43

za prywatne pieniadze oki ale jak zabiora POGONI a dadza na zuzel to zjawie sie na tym stadioniku arkonii w celach "rekreacyjnych"
najpierw POGON SZCZECIN potem inne badziewia
..

#3 ~speedaway_fan_UNIBAX~

~speedaway_fan_UNIBAX~
  • Goście

Napisano 19 luty 2011 - 09:22

Szlag człowieka trafia gdy czyta bździny pseudo kibola (czytaj: stadionowego bandziora) futbolu. Prawdziwym fanem POGONI to ty nigdy nie byłeś i nie będziesz. A powstanie sekcji żużlowej uważam za pomysł trafiony nie tylko w 10-kę ale nawet w 100-kę.
Jestem ze Szczecina ale osobiście w sezonie śmigam na mecze żużlowe do Torunia i tam dopinguję UNIBAX (dawniej APATOR). Extra przeżycia, zajebista atmosfera i sport, w którym nasi naprawdę mają wiele do powiedzenie nie tylko na forum ojczyzny ale na światowym!!! Nie to co nasza piłka nożna (bez urazy).
Pozdrawiam Pana ZIELIŃSKIEGO i oby mu się udało.

#4 ~Donek T.~

~Donek T.~
  • Goście

Napisano 19 luty 2011 - 09:54

Bardzo ciekawa inicjatywa i Szczecin, jako lokalizacja. Do przedsiębiorców niech Pan się zwróci Panie Zieliński. Z pewnością powstanie tutaj klub i pójdzie ku Extraklasie. Speedway to bardzo spektakularny sport. Życzę powodzenia!

#5 ~zibi~

~zibi~
  • Goście

Napisano 19 luty 2011 - 09:59

popieram pomysł

#6 ~wio stad~

~wio stad~
  • Goście

Napisano 19 luty 2011 - 10:04

Szlag człowieka trafia gdy czyta bździny pseudo kibola (czytaj: stadionowego bandziora) futbolu. Prawdziwym fanem POGONI to ty nigdy nie byłeś i nie będziesz. A powstanie sekcji żużlowej uważam za pomysł trafiony nie tylko w 10-kę ale nawet w 100-kę.
Jestem ze Szczecina ale osobiście w sezonie śmigam na mecze żużlowe do Torunia i tam dopinguję UNIBAX (dawniej APATOR). Extra przeżycia, zajebista atmosfera i sport, w którym nasi naprawdę mają wiele do powiedzenie nie tylko na forum ojczyzny ale na światowym!!! Nie to co nasza piłka nożna (bez urazy).
Pozdrawiam Pana ZIELIŃSKIEGO i oby mu się udało.

to sie bujaj do torunia a nie d*** zawracasz zuzlem w szczecinie

#7 ~Magda~

~Magda~
  • Goście

Napisano 19 luty 2011 - 10:31

jestem ze Szczecina jezdze z męzem i kolega z Mierzyna na żużel do Gorzowa - MAMY NAWET KARNETY. Rok temu bylismy na wyjezdzie w lesznie a w tym roku planujemy poszerzyć zakres :)
marzy mi sie Żużel w Szczecinie ale mam obawy ze to miasto schodzi na psy bo coraz gorzej tu - robi sie poprostu wiocha i ciagle narzekanie ze nie ma funduszy a ulice to jak poligon.

#8 ~TRXWolF~

~TRXWolF~
  • Goście

Napisano 19 luty 2011 - 11:13

Poieram pomysł w 100% zasuwam do Gorzowa juz drugi sezon na rozgrywki. Przydał by sie klub szczecinowi to wspaniały sport do tego nasza liga jest mistrzowska na skale światową to o czymś świadczy... Panie Żieliński trzymam kciuki za Pana!

#9 ~TRXWolF~

~TRXWolF~
  • Goście

Napisano 19 luty 2011 - 11:22

"muszą jeździć do Gorzowa" hahah dobre oni chyba jeżdżą tam ale na własne ryzyko a poza tym nie słyszałem żeby ktoś ze Szczecina jeździł gdziekolwiek na żużel

A co w tym takiego dziwnego latamy nawet na wyjazdy... Nie ma zadnego problemu tak naprawde to jesli chodzi o kibicow z gorzowa to problem jest tylko z kibicami falubazu maja "kose" od lat i tyle na reszcie myczy jest spokojnie i nie ma problemu dla ludzi z innych miast zeby wejsc normalnie na stadion i uczestniczyc bezpiecznie w widowisku. Polecam

#10 ~jaki gorzow?~

~jaki gorzow?~
  • Goście

Napisano 19 luty 2011 - 11:29

gdzie wy jezdzicie? tylko FALUBAZ. Szczecin pozdrawia!

#11 ~TRXWolF~

~TRXWolF~
  • Goście

Napisano 19 luty 2011 - 11:35

gdzie wy jezdzicie? tylko FALUBAZ. Szczecin pozdrawia!

Osobiscie nie mam nic do Falubazu to mocna druzyna i super kibice a czemu do gorzowa? Na pierwsza rocznice slubu Żona kupiła bilety na mecz w gorzowie i tak juz zostało... Pozdrawiam Falubaz i Zieloną nie moge doczekać sie meczu tych druzyn na jednym obiekcie :P Atmosfera jest niesamowita!!! Polecam wszystkim ze szczecina to naprawde niezapomiane wrazenia!

#12 ~kibic~

~kibic~
  • Goście

Napisano 19 luty 2011 - 15:47

Kibice Falubazu to najlepsi kibice w Polsce jeśli chodzi o żużel !!! A ponadto kto ze Szczecina jeździ na tą śmieszną Stal ???

POGOŃ & FLOTA & FALUBAZ !!!! (wiedzą ci co powinni wiedzieć) :)

#13 ~TRXWolF~

~TRXWolF~
  • Goście

Napisano 19 luty 2011 - 18:10

I jak zwykle kibice FALUBAZU wytrząsają się nie wiem po co? To nie jest temat RELACJE STAL Gorzów - FALUBAZ !!!
Kogo to obchodzi w szczecinie? Chyba tylko kiboli POGONI a mi to wisi... Chodzi o to zeby ludzie zainteresowali się żużlem a nie rywalizacją pomiędzy kibicami! Pisaniem czegoś o Stali i Falubazie w złym świetle na forum o innym temacie nie ma sensu. Więc przemyślcie to co napiszecie. Chodzi o to abyśby w naszym mieście mieli dodatkową atrakcje sportową a nie kolejną wojne kibiców teoretyków co siedzą z pryszczatą gębą przed monitorem 20h na dobę i są wielce podnieceni że napisali "POGOŃ & FLOTA & FALUBAZ !!!! (wiedzą ci co powinni wiedzieć)" co to kogo obchodzi? Ludzie pytanie jest proste czy chcemy nowy klub w szczecinie i co możemy w tym kierunku zrobć? Ja myśle że moje dzieci chetnie by kibicowały szczecińskiemu klubowi w ekstralidze i bawiły się tak dobrze jak teraz ja zamiedzą. POZDRAWIAM WSZYSTKICH NORMALNYCH ZAINTERESOWANYCH.

#14 ~FzG~

~FzG~
  • Goście

Napisano 19 luty 2011 - 19:35

TRXWolF morda w kubełek :) w Szczecinie jesteś już "znany" za swoje cudowne posty na forum Stali. Ciebie to nie interesuje? za to innych TY interesujesz, w Szczecinie nikt nie jest za tymi Gorzowskimi ...... jak tak KOCHASZ Stal (jak to wypisujesz na innych forach) to wyp*** do Gorzowa w podskokach

#15 ~koryt~

~koryt~
  • Goście

Napisano 19 luty 2011 - 20:20

Pogoń Flota Falubaz!

#16 ~Sz-n~

~Sz-n~
  • Goście

Napisano 19 luty 2011 - 20:27

http://kibice.net/galeria/foto/107/27

Grupa kibiców FALUBAZU na meczu PP w Bydgoszczy

#17 ~foka~

~foka~
  • Goście

Napisano 19 luty 2011 - 20:33

http://legionisci.com/galeria/1023

http://legionisci.com/galeria/1022

I tyle w temacie...

#18 ~dianka~

~dianka~
  • Goście

Napisano 19 luty 2011 - 22:09

Mozaika dla Roberta – Przyłącz się do akcji! Na jednym z portali poświęconych Formule 1 (f1zone.pl) wyszła piękna inicjatywa zrobienia portretu-mozaiki Roberta Kubicy ze zdjęć nadesłanych przez jego fanów. Przy założeniu, że plakat ma mieć wymiary 150x200cm potrzebujemy zebrać ok. 15tys. zdjęć. DOŁĄCZ DO NAS I DODAJ SWOJE ZDJĘCIE. Więcej informacji znajdziesz na f1zone.pl!!!

#19 ~TRXWolF~

~TRXWolF~
  • Goście

Napisano 19 luty 2011 - 22:45

TRXWolF morda w kubełek :) w Szczecinie jesteś już "znany" za swoje cudowne posty na forum Stali. Ciebie to nie interesuje? za to innych TY interesujesz, w Szczecinie nikt nie jest za tymi Gorzowskimi ...... jak tak KOCHASZ Stal (jak to wypisujesz na innych forach) to wyp*** do Gorzowa w podskokach

Nie wiesz z kim i o czym rozmawiasz... To przykre... Życze powodzenia!

#20 ~FalubazFan~

~FalubazFan~
  • Goście

Napisano 19 luty 2011 - 23:27

Boisz sie wyjsć w barwach "swojej Staleczki" na Szczecin? Pokaż jaki jesteś wielki napinaczu :)

Żałosny gościu, nie wdawajcie się z nim w polemikę, szkoda czasu, a z czasem i on zobaczy swoje miejsce w szeregu

HEJ FALUBAZ!!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych