Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

36 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~TRXWolF~

~TRXWolF~
  • Goście

Napisano 19 luty 2011 - 23:53

Hej FALUBAZ! he he he

#22 ~Stilon Canada~

~Stilon Canada~
  • Goście

Napisano 20 luty 2011 - 05:55

Ludzie nie robcie tego bledu i dajcie sobie spokoj z zuzlem. Macie Pogon to sie na niej skoncentrujcie. U nas w Gorzowie zuzel wykancza inne sporty. Stilon moze przestac istniec dzieki czrwonoézotemu prezydentowi. Chyba to juz przerabialiscie. Ten smieszny sport objazdowy przestanie egzystowac za kilka lat wiec nie ekscytujcie sie tylko kibicojcie Pogonii. Mecze Pogon Stilon sa sto razy atrakcyjniesze niz idiotyczne derby Falubaz Stal. Kiedys Pogon wroci do ekstraklasy i nikt nie bedzie naprawde myslal o tym smeiesznym zuzlu. I taka rada, kumac sie z kibolami zuzlowymi (Falubaz) to wam chwaly nie przynosi.

#23 ~Karlssonn~

~Karlssonn~
  • Goście

Napisano 20 luty 2011 - 10:30

"muszą jeździć do Gorzowa" hahah dobre oni chyba jeżdżą tam ale na własne ryzyko a poza tym nie słyszałem żeby ktoś ze Szczecina jeździł gdziekolwiek na żużel

JA JEŹDZIŁEM!
z moim Tatą w latach 60-tych na Stal Gorzów. Pamiętam dwa nazwiska: Dziadkowiak i Plech. Do dziś specyficzny zapach mieszanki paliwowej pamiętam. I ten rrryyyk silników na starcie! :) Extra było!

#24 ~mieszkaniec~

~mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 20 luty 2011 - 12:55

Żużel w Szczecinie? Świetny pomysł! Sam pokochałem ten sport niedawno, na żywo to wogóle inna bajka niż przed TV (a zapewne wszystcy przeciwnicy tylko ze szklanego ekranu znają ten sport) Jestem również kibicem piłki nożenej, ale uważam że taka dyscyplina jak żużel napewno by się sprawdziła !!!

POZDROWIENA DLA FALUBAZU!! :)

Ps. Każdy wie przecież że to co Gorzowskie w Szczecinie jest "nielubiane" ale cóż, widać w naszym mieście mamy jeszcze takie niedopałki jak ten TRXWolF czy jak on tam się wabi :))

#25 ~lord vader~

~lord vader~
  • Goście

Napisano 20 luty 2011 - 19:03

Powodzenia a wyścigi będą na tych słynnych ogrodach wodnych, bo na stadiony nie ma kasy!!!

#26 ~JA~

~JA~
  • Goście

Napisano 20 luty 2011 - 22:11

Dobra wiem że na takich forach wypowiadają się tylko dzieci neostrady, nethoolsi z epulsa ale ludzie naprawdę jest to żałosne co wy piszecie, wjeżdżacie na Stal i co wam z tego? żaden ogarnięty kibic by takich pierduł tutaj nie pisał tylko ośmieszacie swój klub, do tego wszedł tutaj jakiś wielki Stilonowiec który o sytuacji w Gorzowie widać wie tyle co ja o balecie - Chcieliście komisarka i I ligę to ją macie! Po co pakowaliście się w coś na co was nie stać? Po tym jak kibice musieli pomagać w remoncie stadionu bo nie zdążylibyście przed sezonem to już wtedy wiedziałem że dłużej niż 4 lata nie pogracie... Po za tym miasto zakręciło kurek z kasą dla was dlatego że mimo dotacji wy się zadłużaliście mam ci przypomnieć ile dostawaliście w do polowy 2010 roku? 1,8 mln przy 1,5 mln dla Stali! Tylko że jest taka mała różnica my mamy sponsorów i miejsca reklamowe a wy macie wielkie G. bo wielki biznesmen za 5 groszy Komisarek przecenił swoje możliwości, żeby być prezesem dużego klubu trzeba mieć łeb na karku i znajomości, co do dotacji na Stal i tych rzekomych 17 mln. to gdybyś choć trochę pomyślał to zczaił byś się że to nie wpłynęło do budżetu Stali z faktu iż te 17 mln. jest na organizacje GP i Pucharu świata a patronatem tych imprez jest miasto Gorzów, zaledwie 20% dochodu pójdzie dla Stali jako że miasto wynajęło klub do zorganizowania tych imprez, co do innych sportów to Koszykarki będą mieć nową halę i znów zaczniecie gadać że znów nic na GKP ale naprawdę nie dziw się temu, więc nie ośmieszaj się swoimi gówno wartymi wypowiedziami.
Co do żużla i kibiców w Szczecinie to was pogodzę - BARDZO dużo osób ze Szczecina chodzi na Stal a wiecie dlaczego? Bo w h*** osób z Gorzowa tam studiuje i mieszka przez większość czasu, co do kibiców Pogoni to jasne jest że nie pozwolą aby ktoś bujał sie w barwach Stali po Szczecinie i podejrzewam ze jak powstanie żużel pod inną nazwą niż Pogoń i wytworzy się tak jakiś ruch kibicowski to zostanie przez portowców on szybko zneutralizowany.
pozdro dla normalnych. Byłem w Szczecinie nie raz i powiem krótko atmosfera jaka jest wśród kiboli Pogoni, wszystkie graffiti i widoczne oddanie tego miasta dla jednego klubu godne jest podziwu.

#27 ~magda~

~magda~
  • Goście

Napisano 03 marzec 2011 - 18:49

na prawde żużel w szczecinie jest potrzebny.z męzem jezdzimy na rozne turnieje.brakuje takiego widowiskowego sportu jakim jest żużel.nigdzie nie ma takiej walki atmosfery i kontaktu jak w tym sporcie.jedyny sport motorowy w ktorym jest taki duzo kontakt pomiedzy uczestnikami zuzel jest swietny :)

#28 ~Stalowy~

~Stalowy~
  • Goście

Napisano 08 marzec 2011 - 14:05

Witam
Jeździłem, jeżdżę i będę jeździł do Gorzowa na ul.Śląską...
Żużel to cudowny sport i wielkie emocje.
Czytam te wypociny kibiców Pogoni i Falubazu, i mnie krew zalewa...
Dopóki będziecie mieli zadymione łby nienawiścią, bandytyzmem i chorymi emocjami, dopóty nigdy w naszym kraju, na naszych stadionach nie będzie normalnie.
Co do pomysłu utworzenia klubu żużlowego w Szczecinie, to czarno to widzę, ale kibicuję pomysłowi.

ps:
wyjazdy na mecze żużlowe do Gorzowa, na Stal Gorzów polecam wszystkim i nie tylko na derby z Falubazem, ale na wszystkie mecze

pozdrawiam
Stalowy

#29 ~gosc zuzla~

~gosc zuzla~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2011 - 22:24

to mało słyszałeś, ja sam jeżdżę na mecze żużlowe do Gorzowa, i jeżdzi tam sporo ludzi i to nie tylko ze Szczecina ale nawet ze Świnoujscia. Polecam wszystkim, niezła adrenalina i świetna atmosfera, nie to co na stadionie Pogoni :)

#30 ~Kibic PS, (L)W i SGW :)~

~Kibic PS, (L)W i SGW :)~
  • Goście

Napisano 11 maj 2011 - 17:47

Witam, też jestem ze Szczecina. Lubię żużelek i kopaną ;) Jeśli mowa o klubie, któremu kibicuję, to kibicuję Pogoni i Stali. A czemu Stal? Jakoś nie lubię falubaziaków. Nadęci są i tyle. Ciągle gadają, jacy oni są wspaniali, najlepsi itd. Normalnie mdli mnie takie słodzenie :blink: Myślą, że mogą podlizywać się Pogoni, bo chcą mieć sztamę z Legią. Nie ta liga chłopcy. W ogóle ja uważam, że "sztama" Pogoni z Falubazem jest bez sensu (chociaż pewnie jakiś "kark" mnie "sprowadzi na ziemię" swoją "łaciną"). A Stal lubię, bo to fajny klub z bardzo bogatą przeszłością i jest całkiem niedaleko (ok. 105 km), więc po co miałbym "drałować" 2 razy tyle do ZG? Poza tym jest dużo osób studiujących w Szczecinie, a wywodzących się z GW. W GW (no może poza derbami) jest spoko atmosfera, żaden gniazdowy nie drze japy i jest pełna kulturka. Szkoda, że niektórzy tak ujadają, a od kolegi TRXWolf (czy jak on się zwie) się odwalcie. Każdy ma prawo kibicować, jak mu się podoba, co nie zmienia faktu, że "zgoda" PS-FZG powinna być (moim zdaniem) jak najszybciej rozwiązana. Jest ona na siłę i do niczego potrzebna <_<

A tak w ogóle, od kiedy jest "niby-sztama" z Zieloną? Bo ja wiem, że Pogoń z Legią ma zgodę od 1959r. (z kilkuletnimi przerwami).

Pozdrawiam kibiców Pogoni Szczecin, Legii Warszawa i Stali Gorzów Wielkopolski (z wyjątkiem napinaczy, pseudokiboli i lizusów-falubazów)!!!

#31 ~michał~

~michał~
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2011 - 10:50

Witam, też jestem ze Szczecina. Lubię żużelek i kopaną ;) Jeśli mowa o klubie, któremu kibicuję, to kibicuję Pogoni i Stali. A czemu Stal? Jakoś nie lubię falubaziaków. Nadęci są i tyle. Ciągle gadają, jacy oni są wspaniali, najlepsi itd. Normalnie mdli mnie takie słodzenie :blink: Myślą, że mogą podlizywać się Pogoni, bo chcą mieć sztamę z Legią. Nie ta liga chłopcy. W ogóle ja uważam, że "sztama" Pogoni z Falubazem jest bez sensu (chociaż pewnie jakiś "kark" mnie "sprowadzi na ziemię" swoją "łaciną"). A Stal lubię, bo to fajny klub z bardzo bogatą przeszłością i jest całkiem niedaleko (ok. 105 km), więc po co miałbym "drałować" 2 razy tyle do ZG? Poza tym jest dużo osób studiujących w Szczecinie, a wywodzących się z GW. W GW (no może poza derbami) jest spoko atmosfera, żaden gniazdowy nie drze japy i jest pełna kulturka. Szkoda, że niektórzy tak ujadają, a od kolegi TRXWolf (czy jak on się zwie) się odwalcie. Każdy ma prawo kibicować, jak mu się podoba, co nie zmienia faktu, że "zgoda" PS-FZG powinna być (moim zdaniem) jak najszybciej rozwiązana. Jest ona na siłę i do niczego potrzebna <_<

A tak w ogóle, od kiedy jest "niby-sztama" z Zieloną? Bo ja wiem, że Pogoń z Legią ma zgodę od 1959r. (z kilkuletnimi przerwami).

Pozdrawiam kibiców Pogoni Szczecin, Legii Warszawa i Stali Gorzów Wielkopolski (z wyjątkiem napinaczy, pseudokiboli i lizusów-falubazów)!!!

Między kibicami Pogoni Szczecin i Falubazu Zielona Góra nie ma żadnej sztamy, są poprostu "dobre stosunki" obie ekipy odwiedzają sie wspólnie na niektórych meczach

#32 ~shark~

~shark~
  • Goście

Napisano 08 maj 2012 - 10:13

mądrze napisane:)

pozdro PS,(L), SG

#33 Posiwialy

Posiwialy

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 791 postów

Napisano 08 maj 2012 - 11:57

;)

za prywatne pieniadze oki ale jak zabiora POGONI a dadza na zuzel to zjawie sie na tym stadioniku arkonii w celach "rekreacyjnych"
najpierw POGON SZCZECIN potem inne badziewia
..

Tak jak sam napisales, jestes nie tylko kibol z nicku ale i z inteligencji. Mnie dziwi co najwyzej jakim deb***em trzeba byc aby inwestowac Poza tym stadion powinien byc przystosowany takze do innych dyscyplin sportu a nie tylko pod pilke za ktora biega 20 kiboli.

to sie bujaj do torunia a nie d*** zawracasz zuzlem w szczecinie

nastepny inteligent.

TRXWolF morda w kubełek :) w Szczecinie jesteś już "znany" za swoje cudowne posty na forum Stali. Ciebie to nie interesuje? za to innych TY interesujesz, w Szczecinie nikt nie jest za tymi Gorzowskimi ...... jak tak KOCHASZ Stal (jak to wypisujesz na innych forach) to wyp*** do Gorzowa w podskokach

Niech zyje tolerancja :P

;)

#34 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 04 czerwiec 2012 - 17:01

coś już wiadomo odnośnie tworzenia klubu w Szczecinie?

#35 ~adam fan zuzla~

~adam fan zuzla~
  • Goście

Napisano 06 czerwiec 2012 - 13:16

witam i pozdrawiam wszystkich fanow zuzla , osobiscie wraz z synkiem i bratem od ponad 6 lat kibicujemy stali gorzow po prostu najlepszy dojazd i swietna atmosfera, jezeli to tylko mozliwe jezdzimy na gp do leszna i bydgoszczy teraz oczywiscie rowniez do gorzowa ,wspanialy stadion (szkoda ze podobnego ale pilkarskiego nie ma w szczecinie) zawsze mamy wolne miejsce w aucie wiec zapraszam chetnych do kontaktu.
popieram inicjatywe zuzla w szczecinie, pewnie niewielu juz pamieta jakie ma nasze miasto powiazania ze sportem motocrosowym ??? a JUNAK !!!? i swego czasu u nas byly rozgrywane eliminacje do mistrostw swiata motocrosu, wiec warto aby troche wi nnej formie powrocil ten sport do szczecina, badzmy wszyscy na tak , moze cos sie polepszy w naszym miescie pod wzgledem sportu,

#36 ~dana~

~dana~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2012 - 12:02

szkoda ze nie ma zuzla w szczecinie, bywam na meczach w zielonej gorze lesznie wroclawiu jest co poogladac mam tez team na speedwaycm.com

#37 ~SPOROTWY SZCZECIN~

~SPOROTWY SZCZECIN~
  • Goście

Napisano 05 sierpień 2012 - 11:27

Witamy jeżeli interesujecie się sportem ( zwłaszcza tym w szczecinie) oraz nowinkami z Igrzysk w Londynie , serdecznie zapraszamy na nowy portal w sieci , ta strona jest dla ciebie: szczecinskisport.manifo.com

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych